Zakupy 4

30 maja 2017 16:53
Barbara48

Dość wysoki ten koturn, ale bardzo wygodne butki. 
Tak sobie kupiłam na różne okazje, sporo imprez mnie czeka tu latem. Chyba jeszcze z dwie pary muszę dokupić bo wszystkie butki w domu zostały :(

Jak mówi klasyk , butów nigdy dość
30 maja 2017 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Fajne te koturny. Moje klimaty. Koturn najwygodniejszy but na świecie

widze , ze mamy ten sam gust --- sa super !
30 maja 2017 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
lolowa

widze , ze mamy ten sam gust --- sa super !

Bo w pewnym wieku człowiek ceni sobie wygodę ponad wszystko. Szpilki posiadam na "wyjście".
A i wygląd nóg bez źylaków, też jest nie do pogardzenia
30 maja 2017 17:21 / 3 osobom podoba się ten post
6 sztuk razem, a w sumie to w tym miesiącu 10, lubię butki :)
31 maja 2017 07:53 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Dość wysoki ten koturn, ale bardzo wygodne butki. 
Tak sobie kupiłam na różne okazje, sporo imprez mnie czeka tu latem. Chyba jeszcze z dwie pary muszę dokupić bo wszystkie butki w domu zostały :(

Przespalam noc i te czarne koturny , dreczyly mnie jak koszmar senny ! moge wiedziec gdzie kupilas i ile dalas ?
31 maja 2017 16:57 / 4 osobom podoba się ten post
31 maja 2017 16:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mój Piotr kupił nam koszulki na lipcowy koncert Depeche Mode ..którzy zagrają 21 lipca na Narodowym ..promując swoją nową płytę.
31 maja 2017 17:18 / 3 osobom podoba się ten post
Ann1967

Mój Piotr kupił nam koszulki na lipcowy koncert Depeche Mode ..którzy zagrają 21 lipca na Narodowym ..promując swoją nową płytę.

Moja siostra swego czasu była ich fanką, ja też trochę słuchałam ich muzyki, tak do albumu z 90 roku. Potem odniosłam wrażenie ,że poszli w komercję. Czasem coś mi tam w ucho wpadło :) Po ile bilety "chodzą " na ich koncert?
31 maja 2017 17:57 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Moja siostra swego czasu była ich fanką, ja też trochę słuchałam ich muzyki, tak do albumu z 90 roku. Potem odniosłam wrażenie ,że poszli w komercję. Czasem coś mi tam w ucho wpadło :) Po ile bilety "chodzą " na ich koncert?

Bilety kupiliśmy w październiku..po ogłoszeniu koncertu w Polsce..za trybuny zapłaciliśmy 180zł od głowy...
31 maja 2017 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
Ann1967

Bilety kupiliśmy w październiku..po ogłoszeniu koncertu w Polsce..za trybuny zapłaciliśmy 180zł od głowy...

Ann, a mozna wiedzieć gdzie kupiliście te koszulki DM ? Ja fanką nie jestem,ale mój M. jak najbardziej, tez jedzie na koncert do Wawy i Berlina. Pokazałam jemu te koszulki i sie zainteresował :)). Pyta czy to na Allegro ? 
31 maja 2017 19:12 / 6 osobom podoba się ten post
Wzięła i przegięła... Ja tak można... 5 par butów  w jednym miesiącu... Pójde sobie kupić jakies trampki na dziecinnym bo inaczej się pochlastam...
31 maja 2017 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Ann, a mozna wiedzieć gdzie kupiliście te koszulki DM ? Ja fanką nie jestem,ale mój M. jak najbardziej, tez jedzie na koncert do Wawy i Berlina. Pokazałam jemu te koszulki i sie zainteresował :)). Pyta czy to na Allegro ? :-)

Mój Piotr kupił w sklepie internetowym, trzeba wpisać nowe logo DM  I TYTUŁ NOWEJ PŁYTY  SPIRYT
Jak nie znajdziesz...to przysle Ci na meila link do tego sklepu. 
31 maja 2017 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
Ann1967

Mój Piotr kupił w sklepie internetowym, trzeba wpisać nowe logo DM  I TYTUŁ NOWEJ PŁYTY  SPIRYT
Jak nie znajdziesz...to przysle Ci na meila link do tego sklepu. 

Dzięki Ann, to w zupełności wystarczy,jak będzie chciał to znajdzie ;) a jak nie to się odezwę; ) . Dobrej zabawy na koncercie Wam życzę a Tobie zdrowia i stabilizacji ciśnieniowej prawidłowej   
31 maja 2017 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Dzięki Ann, to w zupełności wystarczy,jak będzie chciał to znajdzie ;) a jak nie to się odezwę; ) . Dobrej zabawy na koncercie Wam życzę a Tobie zdrowia i stabilizacji ciśnieniowej prawidłowej :serce:  :tak:

Jak przyjadę do PL to zaraz do lekarza bo to ciśnienie skacze....i nie jest prawidłowe.
Dziękuję za troskę Lubuszanko...


..
31 maja 2017 21:47 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Wzięła i przegięła... Ja tak można... 5 par butów  w jednym miesiącu... Pójde sobie kupić jakies trampki na dziecinnym bo inaczej się pochlastam... :lol1:

Przegięla na calej linii.To ja latam za "pepegami" za 3 e a B48 przywołuję do porządku. Limit wyczerpany na maj Basiu.