Depresja polskich opiekunek, czyli ciemna strona emigracji

13 marca 2017 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
emilia

Wiesz co, zaczyna mi adrenalina skakać, idę sobie. 
Pijecie z nudów, pijcie dalej i miejcie wysokie zdanie o sobie. 
Bawcie się dobrze!

Wiesz, az sie zalogowałam żeby dać Ci plusa... )))
13 marca 2017 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Wiesz, az sie zalogowałam żeby dać Ci plusa... )))

13 marca 2017 10:19 / 7 osobom podoba się ten post
Rambo8

Miłe panie pozwolą, wyjaśnię bowiem warto. Nas rozłąka nie osłabia a was owszem. My potrafimy być silni, wy w większości słaba płeć potrzebująca bliskości, mylę się? Miałem w życiu tyle kobiet, chyba wiem co piszę. Jak jechałem na kawalerski do Holandii bo moja niunia ryk, że mnie 3 dni nie było i ciągle smsy. Faktycznie praca dla kobiet ale wyjazdy i rozłąka już nie, wszak my przodujemy, aczkolwiek są silne co ogarnią rozłąkę. Mężczyźni piją z nudów boście im wszystkie zajęcia zabierały, czujemy się niepotrzebni, potrzebni tylko do usłużenia ramienia do wypłakania? Feminizm nie służy podziałowi ról.

Twardziel się znalazł,rozłąka osłabia kazdego bez wyjątku,pod warunkiem że się zostawia osoby przez nas kochane i kochające nas,jak ktoś jest lowelas i lawirant to jest mu tęsknota obojętna.
13 marca 2017 10:19 / 8 osobom podoba się ten post
Rambo8

Miłe panie pozwolą, wyjaśnię bowiem warto. Nas rozłąka nie osłabia a was owszem. My potrafimy być silni, wy w większości słaba płeć potrzebująca bliskości, mylę się? Miałem w życiu tyle kobiet, chyba wiem co piszę. Jak jechałem na kawalerski do Holandii bo moja niunia ryk, że mnie 3 dni nie było i ciągle smsy. Faktycznie praca dla kobiet ale wyjazdy i rozłąka już nie, wszak my przodujemy, aczkolwiek są silne co ogarnią rozłąkę. Mężczyźni piją z nudów boście im wszystkie zajęcia zabierały, czujemy się niepotrzebni, potrzebni tylko do usłużenia ramienia do wypłakania? Feminizm nie służy podziałowi ról.

Sorry kolego,ale teraz to bzdurę stulecia strzeliłeś.Albo słabe niunie Ci sie trafiały:)Żeby w ogóle wpaśc na pomysł tej pracy, to trzeba mieć duzo siły i samozaparcia a to własnie mają kobiety.Słaba płec to wyswiechtany slogan i pogląd rodem zprzedwojnia,kiedy kobieta na szlezongu siedziała i wzdychała .Dawno i nieprawda:)Feminizm dla nas znaczy zupełnie coś innego niż dla was.
Mężczyźni piją bo są zbyt leniwi i wygodni ,zeby znależć pomysł na siebie,pija bo to najłatwiejsze.Kobiecie do wypłakania potrzebna jest chusteczka i przyjaciółka.Facet ślamazara i pijak to zbędny balast.
My zabrałysmy???Nie ,kochany ,to wyście nam bardzo chętnie i bez oporów oddali co się tylko dało,łącznie z problemami.Kobiety zawsze silne były ,nie ma sytuacji,gdzie kobieta od razu siada i płacze.Zanim to zrobi/z bezsilności najczęściej/najpierw w wypróbuje wszystko co jej do głowy wpadnie ,żeby sutuację poprawić.A Wy?Wy idziecie na wódkę ,na dziwki albo ze sznurkiem na drzewo...... Ewentualnie z pilotem na brzuchu pod TV:)Najłagodniejsza wersja:)
Zajrzałam w profil ale się nie dowiedziałm ile latek sobie liczysz...Podejrzewam ,że mniej jak 50..Proponuje nieco zrewidować poglądy nt.kobiet bo daleko z obecnymi nie zajedziesz ani w życiu ani w pracy.
13 marca 2017 10:22 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Ja się pod tym podpisuje depresja dopada osobniki wrażliwe,również osoby które pracują z osobami demencyjnymi na długie dystanse,właśnie wczoraj rozmawiałam z koleżanką został jej tydzień do wyjazdu,u pd demencja posuneła się bardzo więc ona mimo że ma osobowość dość silną nie wytrzymuje,i to już jest ten moment kiedy należy wiać.A co do facetów ja myślę że jeśli chodzi o pijaństwo,to bardziej to działa,jak pies urwany z łańcucha,nie ma zakazów ani nakazów to hulaj dusza

To jest to prawo do odreagowania, które mężczyzna sobie dał... Kobieta niech wiernie czeka.., lub zatrzymuje go nawet jak on nie bedzie chciał...  ))))
13 marca 2017 10:23
Malina

Twardziel się znalazł,rozłąka osłabia kazdego bez wyjątku,pod warunkiem że się zostawia osoby przez nas kochane i kochające nas,jak ktoś jest lowelas i lawirant to jest mu tęsknota obojętna.

Miła pani to powie tym, co na wojnie siedzą albo sportowcom. To nie prawda. Lowelasy nie lowelasy siłę mamy a wy ciągle to samo i to jest ten problem, którego nie widzicie od dziesiątek lat.
13 marca 2017 10:28 / 7 osobom podoba się ten post
Rambo8

Jakie ciśnienie i to jest ta rozmowa z wami. Ależ nie każdy pije, aczkolwiek to utarte zdanie o mężczyznach. Piszę wam dlaczego macie depresje a wy o piciu. Taka dyskusja nie ma sensu, macie depresję czy nie? My jej nie doświadczamy bo my faceci są inaczej zbudowani i hormony w innych proporcjach. Potrafimy rozmawiać a u was już ciśnienie, o tym właśnie pisze bo to przepaść. Mogę nadmienić, że w internecie czytałem ile kobiet opiekunek pije alkohol. Jestem sportowcem, ćwicze a pije tylko w weekend. Taka z wami rozmowa, lepiej czytać.

Wiadomo, ze jeden pije, a drugi nie, ale tu dyskusja o uczuciach i wrazliwosci. Facet ma byc twardy, jesli wysportowany to jeszcze lepiej ale gdy ma serce z kamienia to nie jest wart nawet jednego spojrzenia prawdziwej kobiety. 
13 marca 2017 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Sorry kolego,ale teraz to bzdurę stulecia strzeliłeś.Albo słabe niunie Ci sie trafiały:)Żeby w ogóle wpaśc na pomysł tej pracy, to trzeba mieć duzo siły i samozaparcia a to własnie mają kobiety.Słaba płec to wyswiechtany slogan i pogląd rodem zprzedwojnia,kiedy kobieta na szlezongu siedziała i wzdychała .Dawno i nieprawda:)Feminizm dla nas znaczy zupełnie coś innego niż dla was.
Mężczyźni piją bo są zbyt leniwi i wygodni ,zeby znależć pomysł na siebie,pija bo to najłatwiejsze.Kobiecie do wypłakania potrzebna jest chusteczka i przyjaciółka.Facet ślamazara i pijak to zbędny balast.
My zabrałysmy???Nie ,kochany ,to wyście nam bardzo chętnie i bez oporów oddali co się tylko dało,łącznie z problemami.Kobiety zawsze silne były ,nie ma sytuacji,gdzie kobieta od razu siada i płacze.Zanim to zrobi/z bezsilności najczęściej/najpierw w wypróbuje wszystko co jej do głowy wpadnie ,żeby sutuację poprawić.A Wy?Wy idziecie na wódkę ,na dziwki albo ze sznurkiem na drzewo...... Ewentualnie z pilotem na brzuchu pod TV:)Najłagodniejsza wersja:)
Zajrzałam w profil ale się nie dowiedziałm ile latek sobie liczysz...Podejrzewam ,że mniej jak 50..Proponuje nieco zrewidować poglądy nt.kobiet bo daleko z obecnymi nie zajedziesz ani w życiu ani w pracy.

Oczywiście, że mniej, mając 50 to bym cicho siedział. Idziecie w zaparte ale ja młody gość muszę to napisać, słaba płeć to nie słabości wasze a delikatność, którą lubimy. Oczywiście jak widać delikatności szukać ze świeczką. Wypowiadam się ogólnie nie jednostkowo. Temat ogólny? Są fajfusy pijące ale nie oznacza, że my mężczyźni mamy być pantofel a wy te wojowniczki, te role są absurdalne w zamianie. Czy jakaś kobieta zechce wspomóc mężczyznę, który jest męski, silny i szuka porozumienia z kobietą prawdziwą? Czy wszystkie tu z postawą szwarcenegera?
13 marca 2017 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

Oczywiście, że mniej, mając 50 to bym cicho siedział. :-) Idziecie w zaparte ale ja młody gość muszę to napisać, słaba płeć to nie słabości wasze a delikatność, którą lubimy. Oczywiście jak widać delikatności szukać ze świeczką. Wypowiadam się ogólnie nie jednostkowo. Temat ogólny? Są fajfusy pijące ale nie oznacza, że my mężczyźni mamy być pantofel a wy te wojowniczki, te role są absurdalne w zamianie. Czy jakaś kobieta zechce wspomóc mężczyznę, który jest męski, silny i szuka porozumienia z kobietą prawdziwą? Czy wszystkie tu z postawą szwarcenegera?

Jesli w zwiazku chcesz byc partnerem musisz szukac rownorzednej partnerki. Feministki, twarde kobiety Cie przerazaja , to jaki z ciebie twardziel?
13 marca 2017 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Rambo8

Oczywiście, że mniej, mając 50 to bym cicho siedział. :-) Idziecie w zaparte ale ja młody gość muszę to napisać, słaba płeć to nie słabości wasze a delikatność, którą lubimy. Oczywiście jak widać delikatności szukać ze świeczką. Wypowiadam się ogólnie nie jednostkowo. Temat ogólny? Są fajfusy pijące ale nie oznacza, że my mężczyźni mamy być pantofel a wy te wojowniczki, te role są absurdalne w zamianie. Czy jakaś kobieta zechce wspomóc mężczyznę, który jest męski, silny i szuka porozumienia z kobietą prawdziwą? Czy wszystkie tu z postawą szwarcenegera?

Rambo. .....
13 marca 2017 10:37 / 4 osobom podoba się ten post
Rambo8

Miła pani to powie tym, co na wojnie siedzą albo sportowcom. To nie prawda. Lowelasy nie lowelasy siłę mamy a wy ciągle to samo i to jest ten problem, którego nie widzicie od dziesiątek lat.

Chłopie czy Ty nie rozumiesz, że to Wy potrzebujecie wojny bo lubicie na nią chodzić...  Miałam ojca, mam dwóch braci, męża w odstawce i mam syna, i Ty bedziesz mi mówił, ze ja nie znam, czy nie rozumiem męzczyżn... )))
13 marca 2017 10:43 / 3 osobom podoba się ten post
Wg mnie i męskiego grona w moim otoczeniu dobrze jest jak zachowane są proporcje.Kobieta powinna być kobieca delikatna.wrażliwa czasem nawet bojaźliwa .nie zdecydowana ckliwa .do przytulania niuniania i zajmowania się ogniskiem domowym.A facet jest od spraw technicznych.ciężkich prac.zarabiania. zarządzania. Ma być dzielnym.mądrym strategiem np w podejmowaniu skomplikowanych decyzji. Wtedy czuje się potrzebny doceniany i męski.A jego ego rośnie i wszyscy szczęśliwi :) bo jest tak jak ma być.
13 marca 2017 10:43 / 4 osobom podoba się ten post
Rambo8

Miłe panie pozwolą, wyjaśnię bowiem warto. Nas rozłąka nie osłabia a was owszem. My potrafimy być silni, wy w większości słaba płeć potrzebująca bliskości, mylę się? Miałem w życiu tyle kobiet, chyba wiem co piszę. Jak jechałem na kawalerski do Holandii bo moja niunia ryk, że mnie 3 dni nie było i ciągle smsy. Faktycznie praca dla kobiet ale wyjazdy i rozłąka już nie, wszak my przodujemy, aczkolwiek są silne co ogarnią rozłąkę. Mężczyźni piją z nudów boście im wszystkie zajęcia zabierały, czujemy się niepotrzebni, potrzebni tylko do usłużenia ramienia do wypłakania? Feminizm nie służy podziałowi ról.

No co Ty mowisz Rambus? Przeciez doskonale sie tez nadajecie do usuwania smieci z domu,pastowania butow oraz trzepania dywanow! Naprawde nie czuj sie pokrzywdzony,tej pracy nigdy nie zabraknie;)))
13 marca 2017 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Jesli w zwiazku chcesz byc partnerem musisz szukac rownorzednej partnerki. Feministki, twarde kobiety Cie przerazaja , to jaki z ciebie twardziel?

Serce mamy dla tej jednej co czeka a z kamienia bo silni jesteśmy. Feministki mnie nie przerażają a są mało atrakcyjne. Równorzędna partnerka nie dla mnie, jako alfa lubię przewagę, nie będę pantoflem. Miało być o depresji, nie przyznawajcie się ja wiem swoje.
13 marca 2017 10:47
Kama84

Wg mnie i męskiego grona w moim otoczeniu dobrze jest jak zachowane są proporcje.Kobieta powinna być kobieca delikatna.wrażliwa czasem nawet bojaźliwa .nie zdecydowana ckliwa .do przytulania niuniania i zajmowania się ogniskiem domowym.A facet jest od spraw technicznych.ciężkich prac.zarabiania. zarządzania. Ma być dzielnym.mądrym strategiem np w podejmowaniu skomplikowanych decyzji. Wtedy czuje się potrzebny doceniany i męski.A jego ego rośnie i wszyscy szczęśliwi :) bo jest tak jak ma być.

I nie masz miła pani lat 50? Może jeszcze przyjdzie sort kobiet.............przy których my mężczyźni poczujemy się facetami z maczugą, będzie mniej depresji.