Depresja polskich opiekunek, czyli ciemna strona emigracji

13 marca 2017 10:47 / 4 osobom podoba się ten post
Rambo8

Oczywiście, że mniej, mając 50 to bym cicho siedział. :-) Idziecie w zaparte ale ja młody gość muszę to napisać, słaba płeć to nie słabości wasze a delikatność, którą lubimy. Oczywiście jak widać delikatności szukać ze świeczką. Wypowiadam się ogólnie nie jednostkowo. Temat ogólny? Są fajfusy pijące ale nie oznacza, że my mężczyźni mamy być pantofel a wy te wojowniczki, te role są absurdalne w zamianie. Czy jakaś kobieta zechce wspomóc mężczyznę, który jest męski, silny i szuka porozumienia z kobietą prawdziwą? Czy wszystkie tu z postawą szwarcenegera?

Oczywiście,że zechce i wspiera,tyle tylko ,że z taką jak Twoja postawą ,gdzie dla kobiety przewidujesz rolę 3xK ,bardzo trudno ja będzie znależć:( Feminizm nie oznacza ,że kobieta rzuc gary, dzieci,dom i pedzi na barykady:)Wcale nie:)Inna rzecz,że ci mężczyźni męscy i silni ,wspierający kobietę to też jak rodzynki w cieście,niby są a znaleźć to sztuka:)Mieć u boku mężczyznę,który jest męski,silny i jeszcze znajduje z kobietą porozumienie,nie dlatego że mu tak wygodnie ,tylko dlatego że chce, to połowa życiowego sukcesu.Są,owszem ....I nie mam tu na mysli pantoflarzy.
13 marca 2017 10:50 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

Serce mamy dla tej jednej co czeka a z kamienia bo silni jesteśmy. Feministki mnie nie przerażają a są mało atrakcyjne. Równorzędna partnerka nie dla mnie, jako alfa lubię przewagę, nie będę pantoflem. Miało być o depresji, nie przyznawajcie się ja wiem swoje.

Narzeka, ze my miekkie, ale miekka  ma. Sam nnie wie czego chce.
Partnerstwo to podzial rol i niekoniecznie obydwoje musza gotowac. Wystarczy przeciez ustalic co do kogo nalezy. Moze sprawiedliwy podzial do nie do pomyslenia dla faceta?
13 marca 2017 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Oczywiście,że zechce i wspiera,tyle tylko ,że z taką jak Twoja postawą ,gdzie dla kobiety przewidujesz rolę 3xK ,bardzo trudno ja będzie znależć:( Feminizm nie oznacza ,że kobieta rzuc gary, dzieci,dom i pedzi na barykady:)Wcale nie:)Inna rzecz,że ci mężczyźni męscy i silni ,wspierający kobietę to też jak rodzynki w cieście,niby są a znaleźć to sztuka:)Mieć u boku mężczyznę,który jest męski,silny i jeszcze znajduje z kobietą porozumienie,nie dlatego że mu tak wygodnie ,tylko dlatego że chce, to połowa życiowego sukcesu.Są,owszem ....I nie mam tu na mysli pantoflarzy.

Miła pani przed tobą sypię płatki róż a małżon pewnie dumny, jak dumny to silny i pewny, że wspiera, reasumując w takim zestawieniu depresja to mit. Rodzynki w cieście to również te kobiety i gdzie popełniliśmy błąd, że tak trzeba się szukać?
13 marca 2017 10:59 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

Narzeka, ze my miekkie, ale miekka  ma. Sam nnie wie czego chce.
Partnerstwo to podzial rol i niekoniecznie obydwoje musza gotowac. Wystarczy przeciez ustalic co do kogo nalezy. Moze sprawiedliwy podzial do nie do pomyslenia dla faceta?

Hawanka...Po co sie produkujesz? Przeciez Rambus slodziak prowokuje specjalnie;) A z postow jego wynika,ze nie odroznia feminizmu od patriarchatu.
13 marca 2017 10:59 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Narzeka, ze my miekkie, ale miekka  ma. Sam nnie wie czego chce.
Partnerstwo to podzial rol i niekoniecznie obydwoje musza gotowac. Wystarczy przeciez ustalic co do kogo nalezy. Moze sprawiedliwy podzial do nie do pomyslenia dla faceta?

Miła pani lepiej nie wyjaśnię. Alfa nie oznacza, że kobieta miekka, wszak o uzupełnienie chodzi. Nie przesadzajcie z tymi podziałami bo później dochodzi do tego, że zabieracie to co nasze, umniejszając naszą rolę i popadając w iryty i frustry, czego my mężczyźni jesteśmy ofiarą zmuszeni wysłuchiwać lamentów. Idę bo jako męski osobnik wyczerpuję pokłady zrozumienia.
13 marca 2017 11:05 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Hawanka...Po co sie produkujesz? Przeciez Rambus slodziak prowokuje specjalnie;) A z postow jego wynika,ze nie odroznia feminizmu od patriarchatu. :serce:

Myszko racja - prowokuje jak nic. Ale jak z niego taki Rambo to co robi wśród opiekunów wszak to takie nie męskie pupy myć, prać, gotować, prasować.
13 marca 2017 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
Rambo8

Ukłony ślę, takich kobiet oby najwięcej, jako mężczyzna ubolewam, że ta kobiecoś tak rzadka w tych czasach. Ze wszystkim chcą nas wyręczyać w obawie, że my gorsi. Później lamenty, depresje i my w roli nieudaczników. Tak nie musiało być.

A czy ktoś zabrania zakasać rękawy i zabrać się za konkretną pracę?Jak ja lubię jak facet ma "gębę"pełną sloganów.Skoro jesteście przeciwni przejmowania"waszych"obowiązków przez kobiety,to pytam dlaczego tak się stało?Nie ma winy,bez przyczyny.
13 marca 2017 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
IWA

Myszko racja - prowokuje jak nic. Ale jak z niego taki Rambo to co robi wśród opiekunów wszak to takie nie męskie pupy myć, prać, gotować, prasować. :-)

Miła pani, czy jak mężczyzna coś pisze to musi zawsze prowokować? Jak wy mówicie to dobrze, jak my mówimy to prowokacja? Nie dziwota, że mało facetów na forum.
13 marca 2017 11:12
Helena2311

A czy ktoś zabrania zakasać rękawy i zabrać się za konkretną pracę?Jak ja lubię jak facet ma "gębę"pełną sloganów.Skoro jesteście przeciwni przejmowania"waszych"obowiązków przez kobiety,to pytam dlaczego tak się stało?Nie ma winy,bez przyczyny.

Feminizm miła pani i moje ubolewanie, którego już nie wyrażę.........by ciśnienia wam nie podnosić. Napisałem wszak pokazać chciałem, że depresja nie bez przyczyny.
13 marca 2017 11:16 / 2 osobom podoba się ten post
Rambo8

Feminizm miła pani i moje ubolewanie, którego już nie wyrażę.........by ciśnienia wam nie podnosić. Napisałem wszak pokazać chciałem, że depresja nie bez przyczyny.

Miłego dnia.
13 marca 2017 11:20 / 3 osobom podoba się ten post
IWA

Myszko racja - prowokuje jak nic. Ale jak z niego taki Rambo to co robi wśród opiekunów wszak to takie nie męskie pupy myć, prać, gotować, prasować. :-)

Nic kochana nie robi. W tym rzecz,za to calkiem niezle mu wychodzi reklamowanie pewnej firmy w innych watkach
13 marca 2017 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nic kochana nie robi. W tym rzecz,za to calkiem niezle mu wychodzi reklamowanie pewnej firmy w innych watkach:-)

Kobiety i ich intrygi, piszecie o firmach wszędzie tylko ja nie mogę? Mogę bowiem jak inni piszą to ja również piszę. Miła klucho kłaniam się nisko.
13 marca 2017 11:35 / 4 osobom podoba się ten post
Rambo8

Kobiety i ich intrygi, piszecie o firmach wszędzie tylko ja nie mogę? Mogę bowiem jak inni piszą to ja również piszę. Miła klucho kłaniam się nisko. :chaplin:

A kto Ci broni Rambus?Pisz se na zdrowie. I nie wesz wszedzie intryg bo to objaw, ze testosteron Ci sie ulewa...A to moze do depresji doprowadzic
13 marca 2017 11:40
fioletowa.mysz

A kto Ci broni Rambus?Pisz se na zdrowie. I nie wesz wszedzie intryg bo to objaw, ze testosteron Ci sie ulewa...A to moze do depresji doprowadzic:kotek:

Wać pani pierwsza intrygi się dopatrzyła w reklamowaniu oraz prowokowaniu.
13 marca 2017 11:42 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

A kto Ci broni Rambus?Pisz se na zdrowie. I nie wesz wszedzie intryg bo to objaw, ze testosteron Ci sie ulewa...A to moze do depresji doprowadzic:kotek:

Jaki będzie męski odpowiednik Perły Białolicej?