Depresja polskich opiekunek, czyli ciemna strona emigracji

13 marca 2017 12:01 / 3 osobom podoba się ten post
emilia

Jaki będzie męski odpowiednik Perły Białolicej? 

Malz licoczerwony
13 marca 2017 12:04 / 2 osobom podoba się ten post
Rambo8

Wać pani pierwsza intrygi się dopatrzyła w reklamowaniu oraz prowokowaniu. :-)

Alez to nie intryga prosze pana Rambusia;) Napisalam wszak tylko co subiektywnie postrzegam.
Przy okazji...Piszesz pan,ze facetow tutaj malo. Zalezy jak spojrzec. Prawdziwych to doliczylam sie trzech. Reszta to zasrancy i popierdulki;)
Pozdrawiam serdecznie. I od razu sie pozegnam bo inne watki chcialabym odwiedzic;))))) Bis gleisch!
13 marca 2017 12:21
Tak też myślałem, nie dziwne.
13 marca 2017 12:36 / 4 osobom podoba się ten post
Rambo8

Miła pani lepiej nie wyjaśnię. Alfa nie oznacza, że kobieta miekka, wszak o uzupełnienie chodzi. Nie przesadzajcie z tymi podziałami bo później dochodzi do tego, że zabieracie to co nasze, umniejszając naszą rolę i popadając w iryty i frustry, czego my mężczyźni jesteśmy ofiarą zmuszeni wysłuchiwać lamentów. Idę bo jako męski osobnik wyczerpuję pokłady zrozumienia.

Hahaha, jakie lamenty i frustracje? Nic Cie nie zmusza do sluchania tego. Jesli w domu to masz.Mnie wszystko jedno co mysla faceci, jednak bardzo wazne co mysli moj facet. A on musi myslec sam. Ja daje tylko czas na zastanowienie. Daje to, co sama chce dostac.
13 marca 2017 12:48 / 6 osobom podoba się ten post
Rambo8

Miła pani przed tobą sypię płatki róż a małżon pewnie dumny, jak dumny to silny i pewny, że wspiera, reasumując w takim zestawieniu depresja to mit. Rodzynki w cieście to również te kobiety i gdzie popełniliśmy błąd, że tak trzeba się szukać?

Gdzie?Powiem Ci/oczywiście to nie standard ani pewnik/Ano przekonani o własnej wyższości,nieomylności,o tym ,że jesteście naj naj naj,tak bardzo ,że kobieta ziemię całować powinna w podzięce za to,że zechcieliście ją łaskawie wybrać,zapomnieliście ,przynajmniej niektórzy,że kobieta to nie jest coś co się wam należy odgórnie tylko dlatego ,że nosicie portki.Zgubiła i wciąż gubi was ,mężczyzn bezczelnośc i wybujałe ego.....Nie mówię,że nie ma i takich kobiet,są ,ale w tym akurat przodujecie wy,faceci....niestety.Dlatego poszukiwania uwieńczone sukcesem właściwej połówki są takie mozolne.
A małżon, dziękuję:)I dumny i silny i wspierający,taki z tych, co to na wyginięciu:):)I świetnie gotuje:)Szczególnie dla mnie:):):)

Depresja to nie mit ,to ciężka choroba i może dotknąć każdego,niezależnie od poziomu szczęśliwości i zadowolenia.Jak rak:(
13 marca 2017 12:57 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Gdzie?Powiem Ci/oczywiście to nie standard ani pewnik/Ano przekonani o własnej wyższości,nieomylności,o tym ,że jesteście naj naj naj,tak bardzo ,że kobieta ziemię całować powinna w podzięce za to,że zechcieliście ją łaskawie wybrać,zapomnieliście ,przynajmniej niektórzy,że kobieta to nie jest coś co się wam należy odgórnie tylko dlatego ,że nosicie portki.Zgubiła i wciąż gubi was ,mężczyzn bezczelnośc i wybujałe ego.....Nie mówię,że nie ma i takich kobiet,są ,ale w tym akurat przodujecie wy,faceci....niestety.Dlatego poszukiwania uwieńczone sukcesem właściwej połówki są takie mozolne.
A małżon, dziękuję:)I dumny i silny i wspierający,taki z tych, co to na wyginięciu:):)I świetnie gotuje:)Szczególnie dla mnie:):):)

Depresja to nie mit ,to ciężka choroba i może dotknąć każdego,niezależnie od poziomu szczęśliwości i zadowolenia.Jak rak:(

Najlatwiej powiedziec: nie ma i nie szukac.
Tu wlasnie panowie zapominaja, kto jest mysliwym .
13 marca 2017 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
emilia

Jaki będzie męski odpowiednik Perły Białolicej? 

Klejnot Bezbarwny.
13 marca 2017 13:01 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Najlatwiej powiedziec: nie ma i nie szukac.
Tu wlasnie panowie zapominaja, kto jest mysliwym .

Nooo,wiesz :)Z tym to bywa różnie.Diana  czy Artemida to  były boginie łowów:)hi hi hi
13 marca 2017 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nooo,wiesz :)Z tym to bywa różnie.Diana  czy Artemida to  były boginie łowów:)hi hi hi

Czyli feministki. Takich sie Rambus boi. Chce polowac sam, tylko leni sie. Kanapa i pifko i narzekanie.
13 marca 2017 13:07 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Czyli feministki. Takich sie Rambus boi. Chce polowac sam, tylko leni sie. Kanapa i pifko i narzekanie.

Eeeeee,tam zaraz feministki,boginie  po prostu:):):)
A Rambusia to ja nawet polubiłam:)Wędkę ma ,tylko instrukcji obsługi zapomnieli dołączyć i kombinuje chłop jak potrafi:):):)
13 marca 2017 13:09 / 2 osobom podoba się ten post
A tak naprawde to zadnej feministki nie znam.
Jestem singielka.
13 marca 2017 13:11 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Eeeeee,tam zaraz feministki,boginie  po prostu:):):)
A Rambusia to ja nawet polubiłam:)Wędkę ma ,tylko instrukcji obsługi zapomnieli dołączyć i kombinuje chłop jak potrafi:):):)

Kombinuje jak kon pod gorke.
Jak zacznie sluchac a nie przekrzykiwac to mu pomozemy.
13 marca 2017 13:19 / 4 osobom podoba się ten post
Kama84

Wg mnie i męskiego grona w moim otoczeniu dobrze jest jak zachowane są proporcje.Kobieta powinna być kobieca delikatna.wrażliwa czasem nawet bojaźliwa .nie zdecydowana ckliwa .do przytulania niuniania i zajmowania się ogniskiem domowym.A facet jest od spraw technicznych.ciężkich prac.zarabiania. zarządzania. Ma być dzielnym.mądrym strategiem np w podejmowaniu skomplikowanych decyzji. Wtedy czuje się potrzebny doceniany i męski.A jego ego rośnie i wszyscy szczęśliwi :) bo jest tak jak ma być.

Mylisz sie, niewazne kto co robi tylko czy druga strona to akceptuje.
Kobieta czula a ckliwa to nie to samo.
13 marca 2017 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
Rambo8

Tak też myślałem, nie dziwne. :-)

Rambo ...patrz na oferty : na pierwszym planie oferta jakby na Ciebie czekała - w Anglii .
13 marca 2017 13:36 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Rambo ...patrz na oferty : na pierwszym planie oferta jakby na Ciebie czekała - w Anglii .

Daj spokoj z ofertami, jeszcze w depresje wpadnie. Widzisz, ze juz poplakuje sobie.