Mazowieckie 2

12 grudnia 2017 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A czemu jestes taki ostrożny?  Od siedzenia z kobietą przy jednym stoliku nie zachodzi sie w ciążę,to bardziej złożony proces. Nie daj się dziewczynom prosić i daj się namówić na kolację przy świecach w dziesięcioro.

No, to prawda. Jeszcze nie próbowałem takiego spotkania . Ale tak to zwykle sie zaczyna, świece, wino, miłe słówka, a potem ?
Badanie DNA w celu ustalenia ... Albo skoro dziesięcioro to moze przerodzić się nawet w spotkanie w stylu swing. :)
12 grudnia 2017 20:56 / 5 osobom podoba się ten post
Andrew

No, to prawda. Jeszcze nie próbowałem takiego spotkania . Ale tak to zwykle sie zaczyna, świece, wino, miłe słówka, a potem ?
Badanie DNA w celu ustalenia ... Albo skoro dziesięcioro to moze przerodzić się nawet w spotkanie w stylu swing. :)

No może,może..wystarczy tylko puścić wodze fantazji..
12 grudnia 2017 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No może,może..wystarczy tylko puścić wodze fantazji..

To brzmi jak spuścić węża ze smyczy . :)
12 grudnia 2017 20:59 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

To brzmi jak spuścić węża ze smyczy . :)

...Albo psa z łańcucha...
12 grudnia 2017 21:00 / 6 osobom podoba się ten post
Andrew

No, to prawda. Jeszcze nie próbowałem takiego spotkania . Ale tak to zwykle sie zaczyna, świece, wino, miłe słówka, a potem ?
Badanie DNA w celu ustalenia ... Albo skoro dziesięcioro to moze przerodzić się nawet w spotkanie w stylu swing. :)

Wiesz co? Pisz tak dalej, a nas wszystkie ogarnie strach i, żeby nie pogłębiać Twoich kompleksów, darujemy Ci tę traumę, jaką jest spotkanie z nami.
12 grudnia 2017 21:01 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

...Albo psa z łańcucha...

"A jaki piesek ...." ?
12 grudnia 2017 21:03 / 5 osobom podoba się ten post
Andrew

"A jaki piesek ...." ?

Łyżew .......qwa .
12 grudnia 2017 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Wiesz co? Pisz tak dalej, a nas wszystkie ogarnie strach i, żeby nie pogłębiać Twoich kompleksów, darujemy Ci tę traumę, jaką jest spotkanie z nami.
:buu:

Spoko, sam odpowiadam za siebie, swoje kompleksy  i swoja ewentualną traumę. A jeśli nie czaisz w tym moim pisaniu choć odrobiny żartu, to juz tylko Twoja sprawa i Twojego samopoczucia.
12 grudnia 2017 21:16 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

Spoko, sam odpowiadam za siebie, swoje kompleksy  i swoja ewentualną traumę. A jeśli nie czaisz w tym moim pisaniu choć odrobiny żartu, to juz tylko Twoja sprawa i Twojego samopoczucia.

Grzeczny chłopczyk, nadasz się do nas.
P.S. Przepraszam, jesli uraziłam.
12 grudnia 2017 21:17 / 5 osobom podoba się ten post
Ellax2

Wiesz co? Pisz tak dalej, a nas wszystkie ogarnie strach i, żeby nie pogłębiać Twoich kompleksów, darujemy Ci tę traumę, jaką jest spotkanie z nami.
:buu:

Co Wy się tak zniechęcacie  na starcie,dziewczęta?Ja tam chętnie bym się z Andriuszą w realu spotkała:) Traumy nie przewiduję po żadnej ze stron:)Może kiedyś się nadarzy okazja:)
12 grudnia 2017 21:19 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Grzeczny chłopczyk, nadasz się do nas. :przyjaciele:
P.S. Przepraszam, jesli uraziłam.

Ależ gdzieś tam, nie czuję się wcale urażony i nikt ani nic nie zdoła popsuć mi dobrgo humoru, choć w najblizszej perspektywie 13-ty. A to czy sie nadaję i do czego, to już inna para kaloszy. :)
12 grudnia 2017 21:19 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Co Wy się tak zniechęcacie  na starcie,dziewczęta?Ja tam chętnie bym się z Andriuszą w realu spotkała:) Traumy nie przewiduję po żadnej ze stron:)Może kiedyś się nadarzy okazja:)

Co sie dziwisz Kasiu,facet w dodatku z Mazowsza to prawdziwa rzadkość ...
12 grudnia 2017 21:23 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Co sie dziwisz Kasiu,facet w dodatku z Mazowsza to prawdziwa rzadkość ...:hihi:

Tym bardziej ,tym bardziej:)Bo jak tak poczytałam to mnie wyszło,że się Andriuszy boicie:):):)
12 grudnia 2017 21:23 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Co Wy się tak zniechęcacie  na starcie,dziewczęta?Ja tam chętnie bym się z Andriuszą w realu spotkała:) Traumy nie przewiduję po żadnej ze stron:)Może kiedyś się nadarzy okazja:)

Oooo, choć Ty Kasiu żywisz dla mej skromnej osoby tę odrobinę empatii. Co prawda nie jestem jeszcze w tym wieku, bym potrzebował wsparcia ale miłe słowa to wszak jak miód dla mej nieśmiałej duszyczki. :)
12 grudnia 2017 21:25 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Co sie dziwisz Kasiu,facet w dodatku z Mazowsza to prawdziwa rzadkość ...:hihi:

Tylko nie przesadzaj. Przez wrodzoną skromność nie powiem, że jestem wyjątkowo czarujący ale na Mazowszu jest nas kilkanaście milionów. Jest z czego wybierać. :)