Mazowieckie 2

12 grudnia 2017 21:29 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

Tylko nie przesadzaj. Przez wrodzoną skromność nie powiem, że jestem wyjątkowo czarujący ale na Mazowszu jest nas kilkanaście milionów. Jest z czego wybierać. :)

No nie wiem czy jest z czego wybierać,tu rodzaj męski przesiano przez geste sito i tylko ty się ostałeś. Jeszcze walczysz dzielnie ale czy podołasz...?
12 grudnia 2017 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
Andrew

Oooo, choć Ty Kasiu żywisz dla mej skromnej osoby tę odrobinę empatii. Co prawda nie jestem jeszcze w tym wieku, bym potrzebował wsparcia ale miłe słowa to wszak jak miód dla mej nieśmiałej duszyczki. :)

Ktoś mnie niedawno opierdzielił ,ze ja zbyt ufna jest i do wszystkich żywię empatię,często niczym nieuzasadnioną...ale ja tak mam i w sumie jakoś do tej pory źle na tym nie wychodzę,poza paroma ekstremalnymi przypadkami.No i wydaje mi się,że relacje czysto koleżeńskie,bez żadnych podtekstów, nie mają ograniczeń wiekowych.Mam znajomych w różnym wieku i takich młodszych od moich dzieci i takich starszych od mojej mamy:)Ja się zresztą z ludźmi z naszego forum chętnie spotykam,do okrągłej liczby 30 poznanych w realu osób brakuje tylko 2  albo 3:)A nuż się zmieścisz w pierwszwj trzydziestce:):):):)
12 grudnia 2017 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No nie wiem czy jest z czego wybierać,tu rodzaj męski przesiano przez geste sito i tylko ty się ostałeś. Jeszcze walczysz dzielnie ale czy podołasz...?

Podołasz ? Nie wiem w jakim znaczeniu mam podołac ? Sił jak na razie mam dość ale jak mawiają "mierz siły na zamiary". Skoro zamiary są poniekąd jeszcze nie określone, nie wiem jak Ci odpowiedzieć. :)
12 grudnia 2017 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Ktoś mnie niedawno opierdzielił ,ze ja zbyt ufna jest i do wszystkich żywię empatię,często niczym nieuzasadnioną...ale ja tak mam i w sumie jakoś do tej pory źle na tym nie wychodzę,poza paroma ekstremalnymi przypadkami.No i wydaje mi się,że relacje czysto koleżeńskie,bez żadnych podtekstów, nie mają ograniczeń wiekowych.Mam znajomych w różnym wieku i takich młodszych od moich dzieci i takich starszych od mojej mamy:)Ja się zresztą z ludźmi z naszego forum chętnie spotykam,do okrągłej liczby 30 poznanych w realu osób brakuje tylko 2  albo 3:)A nuż się zmieścisz w pierwszwj trzydziestce:):):):)

Ta pierwsza trzydziestka kojarzy mi się z pucharem w skokach narciarskich. 30-ty zdobywa jeden punkt. Czyli mam szansę. Nie wiem czy widzisz tu jakoweś podteksty, bo ja nie. Ale to kwestia interpretacji. Na pewno nie mieszczę się w przypadkach ekstremalnych ale kto wie, może i należę do jakiegoś ekstremum ale chyba raczej do jego pozytywnego odłamu. Zachowaj wobec tego tę odrobine empatii dla mnie nadal .
12 grudnia 2017 21:44 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Tylko nie przesadzaj. Przez wrodzoną skromność nie powiem, że jestem wyjątkowo czarujący ale na Mazowszu jest nas kilkanaście milionów. Jest z czego wybierać. :)

Się wtrącę, jeśli pozwolisz...? Ok. Ja mówię tylko za siebie, ale reszta chyba myśli podobnie - chcemy poznać Ciebie, bo jesteś tu z nami. Gero pewnie też ucieszyłby się z Twojej obecności. A jakbyśmy chciały wybierać, to raczej nie na portalu branżowym. Chyba....
12 grudnia 2017 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Podołasz ? Nie wiem w jakim znaczeniu mam podołac ? Sił jak na razie mam dość ale jak mawiają "mierz siły na zamiary". Skoro zamiary są poniekąd jeszcze nie określone, nie wiem jak Ci odpowiedzieć. :)

Nie musisz odpowiadać,chętnie sprawdzimy jakie masz zamiary i w ogóle...
12 grudnia 2017 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Tym bardziej ,tym bardziej:)Bo jak tak poczytałam to mnie wyszło,że się Andriuszy boicie:):):)

Jejku ! No nie....ja na pewno nie. Nęcę, kręcę, żeby tylko przyszedł. Ale chyba nie damy rady go przekonać.
12 grudnia 2017 21:48 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Jejku ! No nie....ja na pewno nie. Nęcę, kręcę, żeby tylko przyszedł. Ale chyba nie damy rady go przekonać.

Dobrze ci idzie kobietko,trzymam kciuki.
12 grudnia 2017 21:49 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Się wtrącę, jeśli pozwolisz...? Ok. Ja mówię tylko za siebie, ale reszta chyba myśli podobnie - chcemy poznać Ciebie, bo jesteś tu z nami. Gero pewnie też ucieszyłby się z Twojej obecności. A jakbyśmy chciały wybierać, to raczej nie na portalu branżowym. Chyba....

Oj tam .... Co znaczy wybierać ? Ja również nie staję do żadnego konkursu i nie chcę być wybieranym. A to, że Ty Kobietko mila chciałabyś mnie poznać, to miłe bardzo z Twej strony. 
12 grudnia 2017 21:49 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A czemu jestes taki ostrożny?  Od siedzenia z kobietą przy jednym stoliku nie zachodzi sie w ciążę,to bardziej złożony proces. Nie daj się dziewczynom prosić i daj się namówić na kolację przy świecach w dziesięcioro.

Chyba raczej lunch...przy drinku jakimś...No ! Chyba, że się przeciągnie do kolacji
12 grudnia 2017 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
Andrew

Oj tam .... Co znaczy wybierać ? Ja również nie staję do żadnego konkursu i nie chcę być wybieranym. A to, że Ty Kobietko mila chciałabyś mnie poznać, to miłe bardzo z Twej strony. 

To prawda. Chcialabym. I prawdą jest też, że jestem miła. Nie zawsze, ale zawsze się staram....
12 grudnia 2017 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Chyba raczej lunch...przy drinku jakimś...No ! Chyba, że się przeciągnie do kolacji :smiech3:

Właśnie to sugerowałam,jak wpadnie w sidła to raczej na lunchu się nie skończy.
12 grudnia 2017 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie musisz odpowiadać,chętnie sprawdzimy jakie masz zamiary i w ogóle...:hihi:

No właśnie, to "w ogóle" nie jest zbyt jednoznaczne. Na szczęscie do marca daleko i nie bedziesz miała  mozliwości sprawdzania w najblizszym czasie. A poza tym, Pan Vaniliowy na żadne sprawdzanie nie pozwoliłby na pewno. :):)
12 grudnia 2017 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Właśnie to sugerowałam,jak wpadnie w sidła to raczej na lunchu się nie skończy. :-)

A ! No może i nie doczytałam. Zobaczymy, czy w ogóle frekwencja dopisze....
12 grudnia 2017 21:56 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

To prawda. Chcialabym. I prawdą jest też, że jestem miła. Nie zawsze, ale zawsze się staram....:chowa sie:

" A gdybym był młotkowym, w fabryce z młotkiem szalał to co byś powiedziała ...." ? hehehehe