Na wyjeździe 39

22 listopada 2017 15:56 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

No masz racje ivanilka gorunc jak skurczybyk ale dobrze nie znoszę zimna,ja pojechałam do większego miasteczka i zaszalałam w Mulerze tak się skropiłam że nie wiem czy pawia nie puszczę,tak ludzie się na mnie patrzyli w autobusie, myślę ubrudziłam się czy cuś,ale to pewnie te zapachy,no i oczywiście mój urok osobisty hehe,kupiłam 2 flaszki perfum i jestem.

Pokaż w perfumerii. 
22 listopada 2017 15:59 / 7 osobom podoba się ten post
Malina

No masz racje ivanilka gorunc jak skurczybyk ale dobrze nie znoszę zimna,ja pojechałam do większego miasteczka i zaszalałam w Mulerze tak się skropiłam że nie wiem czy pawia nie puszczę,tak ludzie się na mnie patrzyli w autobusie, myślę ubrudziłam się czy cuś,ale to pewnie te zapachy,no i oczywiście mój urok osobisty hehe,kupiłam 2 flaszki perfum i jestem.

no to sobie dogodziłaś,ale pawia nie puszczaj,włóż rzeczy do szafy to mole wygonisz. 
22 listopada 2017 18:13 / 11 osobom podoba się ten post
Ja się dziś wyrwałam do miasta.
Nieduze, ale jednak. Więcej ludzi, sklepów...nawet jarmark bożonarodzeniowy już uruchomiony.
Pokręciłam się wśród ludzi, powdychałam spaliny i wróciłam do swojej "krainy meteoru".
 
22 listopada 2017 19:35 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

:radosc: Mam dla pdp kurteczkę... :radosc1: I jak w takich sytuacjach była jedyną, która przy swoim rozmiarze nie miała też za krótkich rękawów :-) Pdp kurteczka się bardzo podoba, a mi się w niej jeszcze to podoba, że jest porządnie ocieplona i ma kapturek... :-) Trudno nad moja pdp nosić parasol (jak tak nas deszczyk złapie)... :lol2: Ale jestem zadowolona... :-)

To mozna spac spokojnie
22 listopada 2017 19:59 / 6 osobom podoba się ten post
EwaR65

To mozna spac spokojnie :aniolki:

Jeszcze dzisiaj doszperałam pdp trzy damskie, bawełniane bluzeczki ... Takie pod coś, ale też niekoniecznie... Sobie w nagrodę wzięłam małą, czarną, damską torebkę od Assima, bo widzę ją tu trzy tygodnie i nikt jej nie chciał... , to ja sie wreszcie ośmieliłam...
22 listopada 2017 20:06 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Jeszcze dzisiaj doszperałam pdp trzy damskie, bawełniane bluzeczki ... :fajnie: Takie pod coś, ale też niekoniecznie... :-) Sobie w nagrodę wzięłam małą, czarną, damską torebkę od Assima, bo widzę ją tu trzy tygodnie i nikt jej nie chciał... :brak wiary:, to ja sie wreszcie ośmieliłam... :-)

Dobrze,ze pdp trafila na ciebie i tys jej pomogla,dobry uczynek  Kobita i torebki to chleb powszedni,tyz lubie torebki tylko one mi sie wycieraja,obiecalam sobie,ze kiedys se kupie taka porzadna zeby dluzej posluzyla.
22 listopada 2017 23:01 / 6 osobom podoba się ten post
Dzisiaj o Leninie wiecznie żywym albo o tym innym pomniku co go tam uwidziałam 
23 listopada 2017 13:24 / 5 osobom podoba się ten post
Paszłaaa...do szkół podstawowych uczyć się pisać bezbłędnie ....No kurde przez te Wasze wygłupy sama zaczynam głupieć i .....na karteluszce z zapisami co mam załatwić , kupić jeszcze napisałam " tabletki na wąntrobe " ...I kuźwa co ...jakbym tak karteluszkę podała pani w aptece ( gdybym okularów nie zabrała ) to kto miałby wstyd ??? ....Nie ma bata . Zapodałabym adres forum i wskazała palcem te wszystkie niegramotne @ jedne .
23 listopada 2017 13:38 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Paszłaaa...do szkół podstawowych uczyć się pisać bezbłędnie ....No kurde przez te Wasze wygłupy sama zaczynam głupieć i .....na karteluszce z zapisami co mam załatwić , kupić jeszcze napisałam " tabletki na wąntrobe " ...I kuźwa co ...jakbym tak karteluszkę podała pani w aptece ( gdybym okularów nie zabrała ) to kto miałby wstyd ??? ....Nie ma bata . Zapodałabym adres forum i wskazała palcem te wszystkie niegramotne @ jedne .

Ty się lepiej pakuj a nie zajmuj się ortografią    Zrób sobie listę co masz zabrać ze sobą, żeby o niczym nie zapomnieć. 
23 listopada 2017 13:47 / 5 osobom podoba się ten post
Jeszcze Cię na świecie nie było a kapustka już czekała:):):):)
23 listopada 2017 13:52 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Jeszcze Cię na świecie nie było a kapustka już czekała:):):):)

A mnie się wydawało,że metki z ceną dojcze mark to przegięcie. 
23 listopada 2017 13:53 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Paszłaaa...do szkół podstawowych uczyć się pisać bezbłędnie ....No kurde przez te Wasze wygłupy sama zaczynam głupieć i .....na karteluszce z zapisami co mam załatwić , kupić jeszcze napisałam " tabletki na wąntrobe " ...I kuźwa co ...jakbym tak karteluszkę podała pani w aptece ( gdybym okularów nie zabrała ) to kto miałby wstyd ??? ....Nie ma bata . Zapodałabym adres forum i wskazała palcem te wszystkie niegramotne @ jedne .

Nie fkozaj sie. Ic do apteki, i te dornostojki fklej ;)))
23 listopada 2017 13:57 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Jeszcze Cię na świecie nie było a kapustka już czekała:):):):)

Bylo jeszcze miesko;) 1984 rok chyba. Sprzatalam to wszystko chyba z 10 dni;))
23 listopada 2017 14:03 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Jeszcze Cię na świecie nie było a kapustka już czekała:):):):)

A to by się zgadzało pewnie ją w kapuście znaleźli 
23 listopada 2017 14:06 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie fkozaj sie. Ic do apteki, i te dornostojki fklej ;)))

Dam radę ....Cipencjo ...te durnostojki już porozkładane na swoich miejscach . Nie mam czasu na zabawę z aparatem ....z żywym aparetem to by się momencik może i znalazł ...o fotograficzny mi biega ...Właśnie myslałam o Tobie i stwierdziłam , że za dużo tego mam : mosiądz ...cynk....miedź . Kto wie , czy jak powrócę to nie zacznę na chama obdarowywać . Jakoś odpustowo mi sie tu zrobiło . Teraz absolutny brak czasu