Na wyjeździe 39

10 grudnia 2017 22:57 / 18 osobom podoba się ten post
Pisałam już kiedyś o tym miejscu, w którym jestem.
Jestem tu drugi raz, mam zamiar wrócić po Nowym Roku.
Nikt przede mną nie zagrzał tu dłuzej miejsca. Powodem może być córka pdp, która czasami tu pomieszkuje.
Jedna z poprzedniczek sama zjechała po 2 tygodniach, bo stwierdziła, ze dla dwóch osób nie będzie pracować.
Ja nie narzekam, wręcz przeciwnie, gdy jest- to ona gotuje, ona spędza czas z matką. Mam wtedy dużo więcej wolnego, mogę wyjść na cały dzień, czy kilka razy w ciągu dnia.
Jest pielęgniarką, wie co możemy robić, czego się nie tykać. Umowę i moje obowiązki ma w głowie.
Kiedyś prasowałam rzeczy (jest tu maglownica) i w koszu był jej t-shirt. Widząc go, wzięła mówiąc "Ty jesteś do mojej mamy, nie do mnie".
Może ma trochę surowy sposób bycia, ale dobrze się dogadujemy.
 
Dziś "obraziła" się na nas przy kolacji, bo kupiła ciastka, których nie chciałyśmy zjeść. Stwierdziła, ze nic extra już nam nie przywiezie.
"Brzydko" przy tym na nas patrzyła. Oczywiście na żarty.
Mówię jej "Już wiem, czemu tu nikt nie chce wracać, boją się ciebie. Patrz, jak mi się ręce trzęsą przy tobie".
Na co pdp, która cierpi na Parkinsona "Patrz Barbara, ja się cała już trzęsę"  
 
11 grudnia 2017 07:14 / 4 osobom podoba się ten post
basiaim

Pisałam już kiedyś o tym miejscu, w którym jestem.
Jestem tu drugi raz, mam zamiar wrócić po Nowym Roku.
Nikt przede mną nie zagrzał tu dłuzej miejsca. Powodem może być córka pdp, która czasami tu pomieszkuje.
Jedna z poprzedniczek sama zjechała po 2 tygodniach, bo stwierdziła, ze dla dwóch osób nie będzie pracować.
Ja nie narzekam, wręcz przeciwnie, gdy jest- to ona gotuje, ona spędza czas z matką. Mam wtedy dużo więcej wolnego, mogę wyjść na cały dzień, czy kilka razy w ciągu dnia.
Jest pielęgniarką, wie co możemy robić, czego się nie tykać. Umowę i moje obowiązki ma w głowie.
Kiedyś prasowałam rzeczy (jest tu maglownica) i w koszu był jej t-shirt. Widząc go, wzięła mówiąc "Ty jesteś do mojej mamy, nie do mnie".
Może ma trochę surowy sposób bycia, ale dobrze się dogadujemy.
 
Dziś "obraziła" się na nas przy kolacji, bo kupiła ciastka, których nie chciałyśmy zjeść. Stwierdziła, ze nic extra już nam nie przywiezie.
"Brzydko" przy tym na nas patrzyła. Oczywiście na żarty.
Mówię jej "Już wiem, czemu tu nikt nie chce wracać, boją się ciebie. Patrz, jak mi się ręce trzęsą przy tobie".
Na co pdp, która cierpi na Parkinsona "Patrz Barbara, ja się cała już trzęsę"  :lol2:
 

Mam podobnie, tzn podejście, odwiedziny rodziny traktuje jak dodatkowy wolny czas.
11 grudnia 2017 09:17 / 3 osobom podoba się ten post
Mnie tu rodzinka czas umila zabierając na imprezki różne
11 grudnia 2017 10:14 / 10 osobom podoba się ten post
Wczoraj mieliśmy spotkanie firmowe w lokalu,żarcia full winko piwo co kto chciał,desery również,było 20 kobitek fajnie tak się spotkać.Potem spacer choć aura nie dopisała bo potem padał deszcz na Weihnachtsmarkt ,winko grzane,występy zespołów tańce no świetna atmosfera,jakiś prezent na pożegnanie i o 19 w domciu.Miło spędzony czas
11 grudnia 2017 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Wczoraj mieliśmy spotkanie firmowe w lokalu,żarcia full winko piwo co kto chciał,desery również,było 20 kobitek fajnie tak się spotkać.Potem spacer choć aura nie dopisała bo potem padał deszcz na Weihnachtsmarkt ,winko grzane,występy zespołów tańce no świetna atmosfera,jakiś prezent na pożegnanie i o 19 w domciu.Miło spędzony czas:-)

Z agencji?
11 grudnia 2017 10:37 / 7 osobom podoba się ten post
dorotee

Z agencji?

Taa....towarzyskiej .
11 grudnia 2017 10:40 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Taa....towarzyskiej .

Dokładnie Barbra z towarzyskiej,towarzystwo było superi grzańca wypiłam za Ciebie oczywiście
11 grudnia 2017 10:47 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Z agencji?

Tak, tyle kasy biora to nie żadna łaska,ale było bardzo fajnie i na bogato
11 grudnia 2017 10:51 / 8 osobom podoba się ten post
Ja jutro po obiedzie jadę do mojej Przyjaciolki, jej Pdp ma 60 urodziny i zostałam extra zaproszona.
Więc nie wypada nie jechać, wrócę wieczorem. 
Ma być około 30 osób. 
Dzis już kupiłam kwiaty, kartę bo jutro czasu nie będzie, muszę się wyrychtować 
11 grudnia 2017 10:52 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Tak, tyle kasy biora to nie żadna łaska,ale było bardzo fajnie i na bogato:-)

Ale i tak fajnie, ze organizują, u to tutaj w De, ja byłam raz z Pr24, Ty tez jesteś w PR24? , a le w Bydgoszczy, Milo było
11 grudnia 2017 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Taa....towarzyskiej .

Ciekawe kto tam pracuje
11 grudnia 2017 10:55 / 10 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja jutro po obiedzie jadę do mojej Przyjaciolki, jej Pdp ma 60 urodziny i zostałam extra zaproszona.
Więc nie wypada nie jechać, wrócę wieczorem. 
Ma być około 30 osób. 
Dzis już kupiłam kwiaty, kartę bo jutro czasu nie będzie, muszę się wyrychtować :smiech3:

U mnie pierwszy wizytująco-żegnający się gość ....Przystojniak jak cholera ...w stosownym wieku  ...i co z tego ...nie dość , że Niemiec to w dodatku żonaty ...Biednej wdowie wiatr zawsze w oczy wieje
11 grudnia 2017 10:57 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ciekawe kto tam pracuje:prasowanie:

Dziewczynki ...przede wszystkim . Pracowite jak ....pszczółki .
11 grudnia 2017 11:12 / 8 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale i tak fajnie, ze organizują, u to tutaj w De, ja byłam raz z Pr24, Ty tez jesteś w PR24? , a le w Bydgoszczy, Milo było:aniolki:

Tak,takie spotkanie są często organizowane,przed każdymi świętami w De i w Polsce,jest fajnie bo nie zawsze mamy okazję się poznać, wczoraj też były 4 busy firmowe i nawet z odległości 100km dojechały dziewczyny.
11 grudnia 2017 11:15 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Super zdjęcia , tylko dlaczego ułożyłeś je w kształcie litery "F" ? 


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3014/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie-39/page/91


 

Ewidentnie F  Na lewo f na prawo f a dołem .......