Poskarżyjki 40

21 marca 2018 13:43 / 1 osobie podoba się ten post
ewelincia

Poradzcie jakis sposob na pielegniarke.
Przychodza rano jak dziadkowie jeszcze spia.Wstaje,otwieram drzwi i ide do swojego pokoju.One jak wchodza nie mowia nawet dzien dobry,obrazone.Dzis jednej 2 razy powiedzialam dzien dobry,to mi laskawie odpowiedziala,dodajac jeszcze niecenzuralne slowo.Chyba za to "dzien dobry" zostawila mi otwarte drzwi na korytarz,ktory nie jest ogrzewany.Wczoraj zwracalam jej uwage i prosilam o zamykanie tych drzwi.Nie mam juz sily walczyc,chyba zrezygnuje z rodziny i tej pracy.

Na drzwiach wywiesiłabym kartkę proszę zamykać drzwi. Nie przejmuj się, i rób swoje.
21 marca 2018 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

Na drzwiach wywiesiłabym kartkę proszę zamykać drzwi. :tanczy: Nie przejmuj się, i rób swoje.

Tez juz o tym myslalam
21 marca 2018 15:45 / 1 osobie podoba się ten post
ewelincia

Tez juz o tym myslalam:-)

Powinno zadziałać bez konfliktu, i po problemie. 
22 marca 2018 08:09
RÓbta swoje kolęzanko jej problem z kultura i brakiem samoakceptacji
11 maja 2018 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
A ja się poskarżam że mi się do domu chce i to bardzo i nie wiem dlaczego nie mogę się ogarnąć,aby przestać o tym myśleć
11 maja 2018 16:54 / 3 osobom podoba się ten post
agulek

A ja się poskarżam że mi się do domu chce i to bardzo i nie wiem dlaczego nie mogę się ogarnąć,aby przestać o tym myśleć :ona placze::nerwowy:

Agulek, jakbyś nie tęskniła, to byłby zły znak. Z górki już masz, zadzwoń do domu, porozmawiaj o byle czym. Będzie dobrze.
No , przynajmniej w moim wypadku metoda się sprawdza  
11 maja 2018 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
agulek

A ja się poskarżam że mi się do domu chce i to bardzo i nie wiem dlaczego nie mogę się ogarnąć,aby przestać o tym myśleć :ona placze::nerwowy:

Myślisz, że tylko ty jedna? Napisz smska, zadzwoń.
11 maja 2018 19:29
Pomocy tak mnie dzisiaj boli głowa nie juz nie wytrzymuje nie biorę proszków bo jestem przeciwna co pomaga na ból glowy
11 maja 2018 19:30
Pomocy tak mnie dzisiaj boli głowa nie juz nie wytrzymuje nie biorę proszków bo jestem przeciwna co pomaga na ból glowy
11 maja 2018 19:43
Marhall

Pomocy tak mnie dzisiaj boli głowa nie juz nie wytrzymuje nie biorę proszków bo jestem przeciwna co pomaga na ból glowy

Amol na skronie , sen , poduszka z żywej wełny, herbata z lawendy.
11 maja 2018 19:46
Tutaj często mają Mellisenklostergeist
13 maja 2018 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Agulek, jakbyś nie tęskniła, to byłby zły znak. Z górki już masz, zadzwoń do domu, porozmawiaj o byle czym. Będzie dobrze.
No , przynajmniej w moim wypadku metoda się sprawdza  :-)

Ależ ja dzwonię Tinka i chyba za często bo to mnie przytłacza. . Wiem iż z górki i dam radę ,ale juz tam mam
13 maja 2018 12:29 / 2 osobom podoba się ten post
agulek

Ależ ja dzwonię Tinka i chyba za często bo to mnie przytłacza. . Wiem iż z górki i dam radę ,ale juz tam mam:palka:

Wszystkie tak mamy .Tęsknota to nieodłączna część naszego cierpienia na wyjeździe .
30 lipca 2018 08:48 / 1 osobie podoba się ten post
Hey! Zachciało mi się picia herbaty w łóżku. I ja wylalam. Materac i pościel wyglądają nieciekawie. Próbowałam już sodą i cytryną ale nie schodzi. Znacie jakiś sposób aby to zeszło?
Ps. Pampersa jeszcze nie potrzebuje a to wygląda jakbym się zesiusiala
30 lipca 2018 22:36
Dosia

Hey! Zachciało mi się picia herbaty w łóżku. I ja wylalam. Materac i pościel wyglądają nieciekawie. Próbowałam już sodą i cytryną ale nie schodzi. Znacie jakiś sposób aby to zeszło?
Ps. Pampersa jeszcze nie potrzebuje a to wygląda jakbym się zesiusiala:palka::glupi1:

Spróbuj chusteczkami nasączanymi z kauflandu. W plastikowym owalnym pojemniku. Dżem po nich schodzi  to i na herbate też powinny zadziałać.