W domu 9

04 lutego 2018 09:56 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Wnusia w domku po zabiegu, ja też juz na swoim.Paznokcie wypiłowane mażnięte bezbarwnym, ciuchy na łózku, walizka czeka.jutro o 13,50 wyjazd z Olsztyna na nowe w okolice Regensburga./jeszcze wnuki odwiedzę:-)zamielduję sie w poniedziałek .

Michasia.Szczęśliwej podróży.
05 lutego 2018 22:06 / 9 osobom podoba się ten post
W najbliższą sobotę kulig.
Marta mówi, że już nie wytrzyma imprezy w czwartą sobotę z rzędu.
Musi wracać do pracy do De, żeby odpocząć.
A ja muszę wytrzymywać!!!
07 lutego 2018 23:51 / 8 osobom podoba się ten post
Bylam w kinie na polskiej komedii romantycznej "Podatek od milosci". Usmialam sie, polecam
08 lutego 2018 19:34 / 9 osobom podoba się ten post
Jestem w domu bom sie nabawila choroby i musialam sie za siebie wziac. Tyle lat czlowiek haruje a dla siebie nie ma czasu to i sie kiedys organizm sam dopomni o uwage. Wszystko sie zaczelo od diety,duzo razy juz chcialam sie odchudzic to i mniej jadlam ale zem sie zle poczula. Myslalam, ze mi przejdzie ale gowno nie tym razem. Teraz na roboty bede jechac w marcu,zyje skkromniej ale najgorsze za mna. Pozdrawiam opiekunkowo,dbajcie o siebie,nie dzwigajcie i wysypiajcie sie jak sie da,robota nie wszystko. Czlowiek docenia jak mu juz cos dolega
16 lutego 2018 18:14 / 10 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór Mapeciątka kochane. Pewnie trochę narozrabialiście, mnie oczywiście nie było. Siedzę w domciu i jest mi dobrze ale tym razem to krótki urlopik. Pogoda w kratkę, raz śnieżek raz słoneczko ale to luty. Ponieważ na Boże Narodzenie byłam w DE to teraz zajadam się własnoręcznie zrobionymi pierogami z kapustą i grzybami, barszczyk też mam Ale w święta smakują o wiele lepiej.

Pozdrowionka i trzymajcie się
20 lutego 2018 07:32 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z domu.
  Przeziębiona jestem bez humoru i taka przygaszona
20 lutego 2018 07:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Dzień dobry z domu.
  Przeziębiona jestem :-( bez humoru i taka przygaszona :-(

Dużo zdrowia Tobie życzę. 
20 lutego 2018 08:18 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Dzień dobry z domu.
  Przeziębiona jestem :-( bez humoru i taka przygaszona :-(

20 lutego 2018 08:27 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Dobry wieczór Mapeciątka kochane. Pewnie trochę narozrabialiście, mnie oczywiście nie było. Siedzę w domciu i jest mi dobrze ale tym razem to krótki urlopik. Pogoda w kratkę, raz śnieżek raz słoneczko ale to luty. Ponieważ na Boże Narodzenie byłam w DE to teraz zajadam się własnoręcznie zrobionymi pierogami z kapustą i grzybami, barszczyk też mam :mniam: :fastfood: Ale w święta smakują o wiele lepiej.

Pozdrowionka i trzymajcie się :-)

Myślałam, że już jajka malujesz w De już można kupić malowane jajca.
20 lutego 2018 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Dzień dobry z domu.
  Przeziębiona jestem :-( bez humoru i taka przygaszona :-(

 
20 lutego 2018 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Dzień dobry z domu.
  Przeziębiona jestem :-( bez humoru i taka przygaszona :-(

Wygrzewaj się ,choć  pod kołderką .
20 lutego 2018 10:50 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Myślałam, że już jajka malujesz:najlepszego2: w De już można kupić malowane jajca.

Malowane jajka, to w DE przez cały rok mają. Ostatnio słuchałam "wykładu" na temat tych jajek : ta farba zamyka pory skorupki i przez to zachowują długi okres sprzydatności do spożycia, są ugotowane idealnie , mają idealną konsystencję do krojenia i wogóle są idealne 
20 lutego 2018 10:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Dzień dobry z domu.
  Przeziębiona jestem :-( bez humoru i taka przygaszona :-(

Porozpieszczaj  się trochę, a ja Ci wirtualnego buziaka posyłam 
20 lutego 2018 11:03 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Malowane jajka, to w DE przez cały rok mają. Ostatnio słuchałam "wykładu" na temat tych jajek : ta farba zamyka pory skorupki i przez to zachowują długi okres sprzydatności do spożycia, są ugotowane idealnie , mają idealną konsystencję do krojenia i wogóle są idealne :niebo pieklo:

Jedna Niemka mi mówiła , że są też gotowane odpowiednio długo, ale no nie wiem- mam do nich jakieś ograniczone zaufanie 
20 lutego 2018 11:04 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Dzień dobry z domu.
  Przeziębiona jestem :-( bez humoru i taka przygaszona :-(

Kuruj się Lisko i nie daj się jakiemuś paskudnemu wirusowi