W domu 9

29 kwietnia 2018 20:26 / 5 osobom podoba się ten post
Właśnie wróciliśmy z komunii. Pojutrze grill u nas, a we czwartek spotkanie z koleżankami. Ruchliwy ten odpoczynek, ale tak lubię...
29 kwietnia 2018 20:54 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia ty nie lajkuj ino pisz jak tam u ciebie,wypoczelas troche???
01 maja 2018 15:30 / 4 osobom podoba się ten post
Mamy w tym roku piękną majówkę . Na zewnątrz przyjemnie ,  majowe bzy pachną . Nic tylko korzystać . 
01 maja 2018 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
Babeczka

Mamy w tym roku piękną majówkę . Na zewnątrz przyjemnie ,  majowe bzy pachną . Nic tylko korzystać .:-) 

My właśnie wróciliśmy z pierwszego wyjazdu majowego . Na pamiątkę zrobiłam winuszek dla naszej suni . Teraz siedzi dumna przed domem a przechodnie smieją się z jej pozy . Jak sie nie obrazi, to pewnie jeszcze wytrzyma troche w tej dekoracji .
01 maja 2018 18:43 / 4 osobom podoba się ten post
01 maja 2018 19:00 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

Dusia ty nie lajkuj ino pisz jak tam u ciebie,wypoczelas troche??? :bzy_bzy:

Trochę wypoczęłam.  Nawet już bym powiedziała, że zaczynało mi się nudzić. Ale moje kochanie zrobiło mi niespodziankę i wczoraj przyleciał z zagranicy na weekend majowy. Będzie do piątku. Ale niespodzianka była ogromna. Chociaż tych 5 dni spędzimy ze sobą. Miłość kwitnie. On leci w piątek ja wyjeżdżam w niedzielę. Wracamy obydwoje ok 10 lipca i cały miesiąc  spędzamy razem i z moja córka. Oby tylko szczęśliwie dojechać. 
01 maja 2018 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Mamy w tym roku piękną majówkę . Na zewnątrz przyjemnie ,  majowe bzy pachną . Nic tylko korzystać .:-) 

Tak nie Kuś ta majówka w bzach
01 maja 2018 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Trochę wypoczęłam.  Nawet już bym powiedziała, że zaczynało mi się nudzić. Ale moje kochanie zrobiło mi niespodziankę i wczoraj przyleciał z zagranicy na weekend majowy. Będzie do piątku. Ale niespodzianka była ogromna. Chociaż tych 5 dni spędzimy ze sobą. Miłość kwitnie. :serce: On leci w piątek ja wyjeżdżam w niedzielę. Wracamy obydwoje ok 10 lipca i cały miesiąc  spędzamy razem i z moja córka. Oby tylko szczęśliwie dojechać. 

To pieknie i zes sie nie znechecila do roboty w Niemcach wcale a wcale??? To odpoczywajcie i do napisania na wyjezdzie Widze zesta zdjec porobili,Polska ladna wiosna,latem tyz ladnie. Zycze odpoczynku dla urlopujacych,zbierajcie sily do pracy
01 maja 2018 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
Wróciłam z majówki . Burmistrz zafundował nam mieszkancom pare koncertów ja załapałam sie na występ piosenkarki Lazer "Ruda". Fajnie spiewa, ale tak głosno w parku, że dałam dyla do domu . Zimno zresztą
powinnam zabrać ze sobą koc.  Zdolna dziewczyna, to z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" .
01 maja 2018 22:33 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

To pieknie i zes sie nie znechecila do roboty w Niemcach wcale a wcale??? To odpoczywajcie i do napisania na wyjezdzie :aniolki: Widze zesta zdjec porobili,Polska ladna wiosna,latem tyz ladnie. Zycze odpoczynku dla urlopujacych,zbierajcie sily do pracy :moje_wakacje:

Nie , nie zniechęciłam się. Wręcz przeciwnie. Mam dużo chęci bo musss finansowy. Dziękuję za życzenia. 
02 maja 2018 09:13 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie , nie zniechęciłam się. Wręcz przeciwnie. Mam dużo chęci bo musss finansowy. Dziękuję za życzenia. 

Mam podobnie.  I dobrze trafiam, teraz bedzie trzeci wyjazd i trzecie miejsce, na ile je poznałam (rozmawiałam ze zmienniczką przed tym, zanim dowiedziałam się, że nie wracam tam, gdzie teraz byłam- stwierdziła, że jak 7 lat pracuje, to tak lekkiego miejsca nie miała) jest fajne. Przerwa na tyle długa, że rowerem można pozwiedzać, a jest tam co. Dlatego kask rowerowy ze sobą biorę. To powoduje, że nie jadę z przykrością, raczej z miłym oczekiwaniem. Takie zarabianie, jak było przez ostatnie dwa miesiące mi się podoba (lekkie miejsce i dobry kontakt z podopieczną), to za dwa tygodnie zapowiada się podobnie (podopieczna mniej kontaktowa, ale mozna zwiedzać, co lubię). Minus to rozstanie z rodziną, nie wiem, jak długo jeszcze zechcę tę cenę płacić, ale na razie tak. I to też plus tej pracy- ja decyduję kiedy i na jak długo jadę.
02 maja 2018 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ładny wianuszek .
02 maja 2018 19:22
dorotee

Tak nie Kuś ta majówka w bzach:randka3:

))
02 maja 2018 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

:-)))

Tralala, nie powiem gdzie skończę jak zacznę tak tancowac po dziedzincu
03 maja 2018 07:15 / 1 osobie podoba się ten post
Dzien dobry - szukam powitajek i gdzie one są ?Coś z nawigacją u mnie nie tak ?
Witam wszystkich z domu, w nocy padał pierwszy majowy deszcz i nawet troche niebo pomruczało . Parę błysków dalekich to chyba od Kamy . Kukułka mnie okukała bez kasy byłam. Ciężki finansowo rok sie zapowiada . Jestem w domu, a jakoś nie tak jak trzeba sie czuję . Czy to oznacza, że uzależniłam sie od wyjadów ? . Pisze powaznie to nie są żarty .