W domu 9

03 maja 2018 07:15 / 1 osobie podoba się ten post
Dzien dobry - szukam powitajek i gdzie one są ?Coś z nawigacją u mnie nie tak ?
Witam wszystkich z domu, w nocy padał pierwszy majowy deszcz i nawet troche niebo pomruczało . Parę błysków dalekich to chyba od Kamy . Kukułka mnie okukała bez kasy byłam. Ciężki finansowo rok sie zapowiada . Jestem w domu, a jakoś nie tak jak trzeba sie czuję . Czy to oznacza, że uzależniłam sie od wyjadów ? . Pisze powaznie to nie są żarty .
03 maja 2018 07:22 / 1 osobie podoba się ten post
  Kamelia japońska .
03 maja 2018 07:22
  Kamelia japońska .
03 maja 2018 09:19 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzien dobry - szukam powitajek i gdzie one są ?Coś z nawigacją u mnie nie tak ?
Witam wszystkich z domu, w nocy padał pierwszy majowy deszcz i nawet troche niebo pomruczało . Parę błysków dalekich to chyba od Kamy . Kukułka mnie okukała bez kasy byłam. Ciężki finansowo rok sie zapowiada :boi sie:. Jestem w domu, a jakoś nie tak jak trzeba sie czuję . Czy to oznacza, że uzależniłam sie od wyjadów ? . Pisze powaznie to nie są żarty .

Chyba coś z tym uzależnieniem jest na rzeczy. Ja też tak czuję, jak minie kilka dni w domu. Na poważnie, to już przywykłam do takiego życia i póki zdrowie będzie służyć zamierzam pracować na wyjeździe. Juz nawet nie próbuję szukać pracy w Polsce, jak to było na początku. Za stara jestem na ojczysty rynek pracowniczy.
Jakoś nie narzekam na te negatywne niuanse rozłąkowe, bo organizuję sobie życie na tu i teraz w ramach dostępnych możliwości.
03 maja 2018 12:03 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Chyba coś z tym uzależnieniem jest na rzeczy. Ja też tak czuję, jak minie kilka dni w domu. Na poważnie, to już przywykłam do takiego życia i póki zdrowie będzie służyć zamierzam pracować na wyjeździe. Juz nawet nie próbuję szukać pracy w Polsce, jak to było na początku. Za stara jestem na ojczysty rynek pracowniczy.
Jakoś nie narzekam na te negatywne niuanse rozłąkowe, bo organizuję sobie życie na tu i teraz w ramach dostępnych możliwości.

Też nie narzekałam ani na pracę, ani na rozłąkę, ani na kasę. O szukaniu pracy to nawet nie myślę, mam emeryturę i to mi wystarcza. Pracowałam na nią sporo lat więc jest taka jak trzeba. 
Tęśnikłam za domem, bo to przecież normalne, ale jak robiłam rachunek     "  za i przeciw " to zawsze wyjazdy wygrywały z opcją szukania pracy w kraju. Teraz siedze sobie w niewygodnej pozycji, bo kot na kolanach, rosołek pachnie , mąż krzata sie w kuchni przy ekspresie . A ja -   t ę s k n i ę .
03 maja 2018 12:18 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Też nie narzekałam ani na pracę, ani na rozłąkę, ani na kasę. O szukaniu pracy to nawet nie myślę, mam emeryturę i to mi wystarcza. Pracowałam na nią sporo lat więc jest taka jak trzeba. 
Tęśnikłam za domem, bo to przecież normalne, ale jak robiłam rachunek     "  za i przeciw " to zawsze wyjazdy wygrywały z opcją szukania pracy w kraju. Teraz siedze sobie w niewygodnej pozycji, bo kot na kolanach, rosołek pachnie , mąż krzata sie w kuchni przy ekspresie . A ja -   t ę s k n i ę .

Niby sielsko, anielsko, a tęsknoty nachodzą....
03 maja 2018 12:31 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Niby sielsko, anielsko, a tęsknoty nachodzą....:-)

Jest sielsko, nawet pogoda dopisuje . Ale ....... czegos brak . To tak jak u marynarzy,himalaistów,kierowców dlugich tras .  Ochota w domu posiedzieć a w duszy coś gra . Opanuję to wszystko .
03 maja 2018 13:09 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzien dobry - szukam powitajek i gdzie one są ?Coś z nawigacją u mnie nie tak ?
Witam wszystkich z domu, w nocy padał pierwszy majowy deszcz i nawet troche niebo pomruczało . Parę błysków dalekich to chyba od Kamy . Kukułka mnie okukała bez kasy byłam. Ciężki finansowo rok sie zapowiada :boi sie:. Jestem w domu, a jakoś nie tak jak trzeba sie czuję . Czy to oznacza, że uzależniłam sie od wyjadów ? . Pisze powaznie to nie są żarty .

Widzę po sobie, że lubię być potrzebna. Ta praca daje mi poczucie, że jestem ważna.
Potrzebna komuś, w domu nie słyszę dziękuję. W pracy jest dobre słowo, pieniądze.
Może myślisz podobnie?
03 maja 2018 15:39
Nie ma to jak w domu być, chłodne bezalkoholowe pić, leżeć bykiem na dobrym materacu i nigdy nie myśleć o kacu , kochać kobietę szczerze i ja w to wszystko wierzę.
03 maja 2018 16:43 / 3 osobom podoba się ten post
ela.p

Widzę po sobie, że lubię być potrzebna. Ta praca daje mi poczucie, że jestem ważna.
Potrzebna komuś, w domu nie słyszę dziękuję. W pracy jest dobre słowo, pieniądze.
Może myślisz podobnie?

W domu też jestem potrzebna, widzę to na co dzień. Długo wyjeżdżałam do pracy i teraz tak jakoś zaczyna mi tego brakować. Już czas zafundowac sobie detoks .  Wpadłam w rutyne . Jutro jedziemy do mojej rodzinki na parę dni. Tak troszkę też żartuje, bo gdzie nam jest najlepiej, oczywiście, że w domu .
04 maja 2018 20:44
Dusia1978

Nie , nie zniechęciłam się. Wręcz przeciwnie. Mam dużo chęci bo musss finansowy. Dziękuję za życzenia. 

To czekamy na ciebie!!! i trzym sie dobrze,do napisania na forum.
04 maja 2018 23:09 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

To czekamy na ciebie!!! :buziaki: i trzym sie dobrze,do napisania na forum.

Walizka już spakowana. Jutro wyruszam w drogę na 2 miesiące. 
05 maja 2018 08:11
Dusia1978

Walizka już spakowana. Jutro wyruszam w drogę na 2 miesiące. 

Szerokiej drogi
05 maja 2018 08:46
dorotee

Szerokiej drogi:-)

Dziękuję. 
05 maja 2018 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Walizka już spakowana. Jutro wyruszam w drogę na 2 miesiące. 

Ja jutro moja walizke pakuje. Ty jedziesz z. A do PL