W domu 9

29 grudnia 2022 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
Gusiu, może wyniki były nie za dobre 
29 grudnia 2022 13:55 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Proszę napiszcie mi coś miłego i podnieście mnie na duchu .

Podnoszę  Cię  na duchu!!!!Ja chwyciłam grabie i zebrałam liście  z pod drzewa...wiatr nie zabrałRozkręciłam się, slonko świeci, humor  jest...czyli praca,praca,praca
29 grudnia 2022 15:50 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

:aniolki:Podnoszę  Cię  na duchu!!!!:-):-)Ja chwyciłam grabie i zebrałam liście  z pod drzewa...wiatr nie zabrał:-(Rozkręciłam się, slonko świeci, humor  jest...czyli praca,praca,praca:-):smiech3:

Się podniosłam . Tak byłam przerażona tymi badaniami i o mało nie zemdlałam .To takie badania, których jeszcze nigdy nie miałam .Zaliczyłam prawie wszystko jeszcze pozostał  słuch do zbadania  Gdzie ja bym poszła na gastro i te inne . Zaraz zrobię sobie śniadanie a wyniki odbiorę po nowym roku .Wszystkie te nieprzyjemne są ok a te laboratoryjne jakie by nie były to dowiem się w 2023 roku .Dziękuję .
29 grudnia 2022 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Się podniosłam . Tak byłam przerażona tymi badaniami i o mało nie zemdlałam .To takie badania, których jeszcze nigdy nie miałam .Zaliczyłam prawie wszystko jeszcze pozostał  słuch do zbadania  Gdzie ja bym poszła na gastro i te inne . Zaraz zrobię sobie śniadanie a wyniki odbiorę po nowym roku .Wszystkie te nieprzyjemne są ok a te laboratoryjne jakie by nie były to dowiem się w 2023 roku .Dziękuję .:serce:

Nic ,tylko planować wyjazd  do DE..Za chwikę  turniej czterech skoczni !!!! 
29 grudnia 2022 17:48 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Gusiu, może wyniki były nie za dobre :-)

Aj tam, pewnie za dobre aż się "badaczki "zdziwiły i chcą powtórzyć
To jakiś indywidualny program przychodni. Z tarczycą nigdy problemów nie miałam, ale też żadnych badań w tym kierunku nie robiłam. A cholesterol, w pewnym wieku ?regularnie powinno się kontrolować. 
Młody jesteś to Ciebie jeszcze nie zapraszają 
29 grudnia 2022 18:22 / 2 osobom podoba się ten post
Na obiad z koleżanką też nie poszłam, bo usiąść nie mogłam i przełyk mnie chyba bolał .Dyskomfort jak cholera .
Jeszcze nic nie jadłam, zaraz herbatkę sobie zrobię z cytrynka .
29 grudnia 2022 18:35 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Nic ,tylko planować wyjazd  do DE..:-)Za chwikę  turniej czterech skoczni !!!! :narty:

Chyba już nie pojadę .Marudna się zrobiłam ,zaczęłam stawiać warunki .
A to, to, ze podopieczny musi mieć niebieskie oczy
A to, że musi sam gotować 
Dobrze jakby sam prał 
Sam
Nie zaszkodzi też jak sam pojdzie
I co najważniejsze, żeby nie był starszy ode mnie , a już trudny warunek do spełnienia .
Warunki prawie takie,  jakie stawia agencja .
 
Poczekam do wiosny wrócę pewnie do pensjonatu, w którym pracowałam w tym roku . Byłam na recepcji a że ze mną pracowały dziewczyny młode to korzystałam finansowo .One chciały mieć nocki wolne , soboty i niedziele wolne to nabilam godzin za obopólna zgoda i było git .Rozważam .
 
 
 
 
 
 
29 grudnia 2022 18:37 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Aj tam, pewnie za dobre aż się "badaczki "zdziwiły i chcą powtórzyć:lol1:. 
To jakiś indywidualny program przychodni. Z tarczycą nigdy problemów nie miałam, ale też żadnych badań w tym kierunku nie robiłam. A cholesterol, w pewnym wieku ?regularnie powinno się kontrolować. 
Młody jesteś to Ciebie jeszcze nie zapraszają :-)

Tak trzymaj Gusiu .Babciom nic nie grozi .
30 grudnia 2022 14:37 / 3 osobom podoba się ten post
Wysprzatalam ,przesadziłam anturium i skrzydłokwiat  .Wystawiłam na taras araukarie i mam wolne .Pójdę do sąsiadki zostawię jej swój nr tel. ona sama mieszka .Będzie coś potrzebowała to da cynk .
Maskę założę , bo nie wiem co jest grane .
Oj życie, życie .
30 grudnia 2022 20:45 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wysprzatalam ,przesadziłam anturium i skrzydłokwiat  .Wystawiłam na taras araukarie i mam wolne .Pójdę do sąsiadki zostawię jej swój nr tel. ona sama mieszka .Będzie coś potrzebowała to da cynk .
Maskę założę , bo nie wiem co jest grane .
Oj życie, życie .

"Jak dobrze mieć sąsiada" a jeszcze lepiej Mleczko za sąsiadkę?
30 grudnia 2022 22:51 / 3 osobom podoba się ten post
31 grudnia 2022 14:00 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiem jaki makijaż zrobić ? No i mam zagwozdke . 
31 grudnia 2022 14:34 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

"Jak dobrze mieć sąsiada" a jeszcze lepiej Mleczko za sąsiadkę?

Byłam wczoraj a to baba  okazało się że ma cukrzycę 1 . Miała piekacy  ból w klatce piersiowej i taki pas na brzuchu .Też taki piekacy. Zamiast zmierzyć cukier to poszła do lustra oglądać brzuch, czy ma jakieś  uczulenie .I zemdlała .Dobrze, że  ma takiego sąsiada z naprzeciwka to flachowiec  .Przyszedł kasę pożyczyć . A mowia, że alkohol szkodzi zdrowiu i jak tu wierzyć 
31 grudnia 2022 16:09 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Byłam wczoraj a to baba :-) okazało się że ma cukrzycę 1 . Miała piekacy  ból w klatce piersiowej i taki pas na brzuchu .Też taki piekacy. Zamiast zmierzyć cukier to poszła do lustra oglądać brzuch, czy ma jakieś  uczulenie .I zemdlała .Dobrze, że  ma takiego sąsiada z naprzeciwka to flachowiec  .Przyszedł kasę pożyczyć . A mowia, że alkohol szkodzi zdrowiu i jak tu wierzyć :lol2:

To prawda, flachowcy to ludzie z sercem na dłoni 
31 grudnia 2022 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
Kreska  mi nie wyszła .