W domu 9

31 grudnia 2022 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Kreska :-) mi nie wyszła .

Może nieodpowiedniej karty do jej zrobienia użyłaś ?
31 grudnia 2022 16:54 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Może nieodpowiedniej karty do jej zrobienia użyłaś ?:lol1:

No wlasnie , debetową .
31 grudnia 2022 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

No wlasnie , debetową .

???
31 grudnia 2022 16:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

???

Bo mi się jeszcze szminka złamała 
31 grudnia 2022 17:16
Mleczko

Bo mi się jeszcze szminka złamała :-)

Sprawdź, może to jakiś dobry znak, pi za tym, że nową musisz kupić 
Ja mam dzisiaj dobrze, makeup non makeup ?
31 grudnia 2022 22:44 / 3 osobom podoba się ten post
Nie pytajcie co robię  .Świąt jest piękny .
04 stycznia 2023 13:23 / 5 osobom podoba się ten post
Pada deszcz , szkoda .Te parę ciepłych dni dało nadzieję a tu figa z makiem  Dostałam esa jutro do osteopatki a po wizycie śpię jak suseł . 
 
Teraz mam pauze nie ma dzisiaj spaceru 
Też mogę mieć humory 
04 stycznia 2023 16:08 / 6 osobom podoba się ten post
Ja też witam Was już z domu swojego 
Spokój, cisza, aż dziwnie jakoś. 
Dobrze że sklepy mam blisko bo muszę jakieś zakupy zrobić chociaż wychodzić mi się nie chce ☹.
W Edynburgu padało i mocno wiało, w Gdańsku podobnie i w Olsztynie też pada. A myślałam że klimat zmienię na lepszy ?. Prawie przez całe dwa tygodnie codziennie deszcz. Mieliśmy szczęście, podczas pobytu nad morzem słońce każdego dnia i lekki mrozek, do -2. Taką pogodę mogłabym mieć całą zimę. Dzisiaj to chyba tylko zrobię coś, czego nie lubię-rozpakuję walizkę. A tak poza tym to relax i odpoczynek. 
Gdyby ktoś szukał czegoś do oglądania, polecam mini serial "Zdrada" , 5 odcinków chyba. Wciągnął mnie tak,że urządziłam sobie nocny maraton filmowy i obejrzałam za jednym podejściem. 
Przyjemnego popołudnia i wieczoru  A Tobie, Luke "przyjemnej podróży do domu i udanego urlopu 
06 stycznia 2023 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Nic już nie planuje, chociaż energia mnie roznosi . Zdaje się na żywioł i spontan .Odebrałam wyniki badań laboratoryjnych, jest wszystko w normie oprócz cholesterolu .Mam podwyższony .Cukier z diety wywalony, mięso w nieznacznej ilości , dużo chodzę, jem warzywa i owoce .No nie wiem co jeszcze mogę zrobić .Dzisiaj oprócz marszo-spaceru nic nie mam do wykonania . Dzień na luzie . Moje amarylisy pięknie wyglądają, muszę tylko je obracać, bo wychylają się w kierunku światła . 
06 stycznia 2023 09:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj dzień w domu. Przygotowanie obiadu mnie nie intersuje, będzie podany do stołu :smiech3 Czuję się jak na urlopie  Jutro rano z Tomkiem do Kauflandu podjadę na większe zakupy, a potem wybywamy sami na weekend. Pogoda będzie sprzyjająca do jazdy samochodem. Syn uzupełnił bak, potem auto z garażu wyprowadzi pod blok. O pracy i zleceniach bedę myśleć od poniedziałku. 
06 stycznia 2023 14:44 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nic już nie planuje, chociaż energia mnie roznosi . Zdaje się na żywioł i spontan .Odebrałam wyniki badań laboratoryjnych, jest wszystko w normie oprócz cholesterolu .Mam podwyższony .Cukier z diety wywalony, mięso w nieznacznej ilości , dużo chodzę, jem warzywa i owoce .No nie wiem co jeszcze mogę zrobić .Dzisiaj oprócz marszo-spaceru nic nie mam do wykonania . Dzień na luzie . Moje amarylisy pięknie wyglądają, muszę tylko je obracać, bo wychylają się w kierunku światła . 

Mleczko, to tak jak u mnie, też tylko cholesterol miałam podwyższony, tylko naprawdę znacznie. Dieta, ruch, wszystko niby tak, że nie powinnam mieć tego cholesterolu wysokiego. Tyle że ja paląca, niby palę te "zdrowsze "?, heetsy z iqosa,ale zdrowe na pewno nie są. Cóż, na głupotę lekarstwa jeszcze nie wynaleziono,na obniżenie cholesterolu na szczęście tak ?.
Przepisano mi Atrox 20 mg,po 3 miesiącach przyjmowania cholesterol wzorcowy. Lekarka moja zaleciła mi dalej przyjmować, żeby nie skoczył znowu. No to biorę 1 tabletkę dziennie, chyba że zapomnę, a zdarza mi się zapomnieć zabrać ze sobą, kiedy wyjeżdżam gdzieś na 2-3 dni. Podobno to nie problem, nie trzeba "nadrabiać "?. Obyśmy tylko takie problemy zdrowotne miały! 
07 stycznia 2023 07:36 / 5 osobom podoba się ten post
Wczoraj bawiłam się z trzema królami jeden nawet mógłby wpaść w oko  To ten od  mirry Kacper .Tak se  pomyślałam, złoto mam, kadzidełko też, mirra się przyda .A do czego się przyda ? To chyba każdy wie 
07 stycznia 2023 14:51 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mleczko, to tak jak u mnie, też tylko cholesterol miałam podwyższony, tylko naprawdę znacznie. Dieta, ruch, wszystko niby tak, że nie powinnam mieć tego cholesterolu wysokiego. Tyle że ja paląca, niby palę te "zdrowsze "?, heetsy z iqosa,ale zdrowe na pewno nie są. Cóż, na głupotę lekarstwa jeszcze nie wynaleziono,na obniżenie cholesterolu na szczęście tak ?.
Przepisano mi Atrox 20 mg,po 3 miesiącach przyjmowania cholesterol wzorcowy. Lekarka moja zaleciła mi dalej przyjmować, żeby nie skoczył znowu. No to biorę 1 tabletkę dziennie, chyba że zapomnę, a zdarza mi się zapomnieć zabrać ze sobą, kiedy wyjeżdżam gdzieś na 2-3 dni. Podobno to nie problem, nie trzeba "nadrabiać "?. Obyśmy tylko takie problemy zdrowotne miały! 

Gusiu czytałaś ulotkę tego leku na obniżenie cholesterolu ? 
Dość sporo szkód powoduje . Zastanawiam się czy dluzej będę żyła z podwyższonym cholesterolem czy z rozwalonymi nerkami .
Ja zaczęłam łykać  BERIMAL forte  ponoć czyni cuda .A, że mój rocznik w cuda nie wierzy to wezmę się za jazdę rowerem i chodzenie z kijami regularne .Siła go wezmę . 
07 stycznia 2023 20:47 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Gusiu czytałaś ulotkę tego leku na obniżenie cholesterolu ? 
Dość sporo szkód powoduje . Zastanawiam się czy dluzej będę żyła z podwyższonym cholesterolem czy z rozwalonymi nerkami .
Ja zaczęłam łykać  BERIMAL forte  ponoć czyni cuda .A, że mój rocznik w cuda nie wierzy to wezmę się za jazdę rowerem i chodzenie z kijami regularne .Siła go wezmę . 

Przyznaję się, nie czytałam ?
Rzadko biorę jakieś leki, to jedyny jaki przyjmuję. Kiedyś czytałam ulotki dołączone do leków moich podopiecznych. Matko i córko,ileż one szkód robią.,pomyślałam. Nie czytam więcej, ufam lekarzom którzy je przepisują. Ale pójdę chyba za Twoim przykładem, rower narazie odpada ale kijki? Jestem "za"??
08 stycznia 2023 09:13 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Przyznaję się, nie czytałam ?
Rzadko biorę jakieś leki, to jedyny jaki przyjmuję. Kiedyś czytałam ulotki dołączone do leków moich podopiecznych. Matko i córko,ileż one szkód robią.:zaskoczenie1:,pomyślałam. Nie czytam więcej, ufam lekarzom którzy je przepisują. Ale pójdę chyba za Twoim przykładem, rower narazie odpada ale kijki? Jestem "za"??

Ja dla odmiany Gusiu czytam .Czytam też instrukcje obsługi jeśli coś nowego kupię .
Mam ograniczone zaufanie nawet do lekarzy .Tak już mam . Ten BERIMAL, który zaczęłam łykać to jakaś kompozycja polifenoli i bergamoty .Sprawdzę , stawiam jednak na wysiłek fizyczny .Sobie życzę powodzenia , bo Ty już po kłopocie .