Kto pracuje w święta?

20 grudnia 2017 13:08
Jesteś swoim?
20 grudnia 2017 13:36 / 6 osobom podoba się ten post
a ja do 15.02... długo jeszcze...będę jak osiołek ze Shreka pytać.."daleko jeszcze?'"
20 grudnia 2017 16:31
Werska

Jesteś swoim?

No tym złotym z Wrocławia chętnie, nie mam zamiar jechać pociągiem 8 stycznia
20 grudnia 2017 19:32
dorotee

No tym złotym z Wrocławia chętnie, nie mam zamiar jechać pociągiem 8 stycznia

Ja dzień wcześniej Sindbadem. Choć potwierdzenia biletu jeszcze nie mam, jutro do firmy dzwonię.
24 grudnia 2017 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
Milego wieczoru na zeslaniu
24 grudnia 2017 20:16 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Milego wieczoru na zeslaniu:angel1:

Tobie też Dorotee
 
24 grudnia 2017 20:35 / 8 osobom podoba się ten post
Hej tym na zesłaniu u mnie już po wigilii główne danie to Gouda Fondue with Herbed Crostini ,ale co mi tam najważniejsze że prezent mi się podoba czapka,czekoladki,perfumy armani,i najważniejsze koperta...a w niej 200e.
24 grudnia 2017 20:44 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Hej tym na zesłaniu u mnie już po wigilii :-) główne danie to Gouda Fondue with Herbed Crostini ,ale co mi tam najważniejsze że prezent mi się podoba czapka,czekoladki,perfumy armani,i najważniejsze koperta...a w niej 200e.

No proszę. A jednak można zrobić przyzwoity prezent .    
24 grudnia 2017 20:55 / 9 osobom podoba się ten post
Malina

Hej tym na zesłaniu u mnie już po wigilii :-) główne danie to Gouda Fondue with Herbed Crostini ,ale co mi tam najważniejsze że prezent mi się podoba czapka,czekoladki,perfumy armani,i najważniejsze koperta...a w niej 200e.

U mnie też po Wigilii. Kopertę dostałam, a w niej kartka z życzeniami. Był też prezent "szyty na miarę" Mata do cięcia tkaniny na patchworki- sztuk dwie i do tego noże krążkowe. Szyję patchworki, więc prezent naprawdę udany, ale większa mata 65x95. Muszę paczkę wysłać, bo nijak tego nie zataszczę. 20 ojrasków w plecy, ale i tak było to miłe. Kiedyś dawno temu powiedziałam, że takie cuś planuję kupić, ktoś wysłuchał i zapamiętał. Gdybym dostała pieniądze to poszłoby na coś innego, a to już zostanie.
24 grudnia 2017 21:09 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Hej tym na zesłaniu u mnie już po wigilii :-) główne danie to Gouda Fondue with Herbed Crostini ,ale co mi tam najważniejsze że prezent mi się podoba czapka,czekoladki,perfumy armani,i najważniejsze koperta...a w niej 200e.

Mnie też Twój prezent sie podoba...
24 grudnia 2017 21:13 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiem jak wy,ale ja zawsze rozpakowywanie prezentów zaczynam od koperty...
24 grudnia 2017 21:15 / 8 osobom podoba się ten post
Malina

Hej tym na zesłaniu u mnie już po wigilii :-) główne danie to Gouda Fondue with Herbed Crostini ,ale co mi tam najważniejsze że prezent mi się podoba czapka,czekoladki,perfumy armani,i najważniejsze koperta...a w niej 200e.

U mnie też był Schweizer Ser Fondue mit białewein,dwa opakowania trzy bagietkipdp zasnęła,schodziłam już trzy razy sprawdzić czy oddychaa mi chce się jeść...w kuchni na dole został mój barszczyk z uszkami,a schody tak trzeszczą...a jednak pójdę
24 grudnia 2017 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie wiem jak wy,ale ja zawsze rozpakowywanie prezentów zaczynam od koperty...:hihi:

No raczej nie wypadalo przy gościach przy stole zacząć od koperty,kopertę zostawiłam jako ostatnią,było kilka pudełeczek
24 grudnia 2017 22:50 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie była ryba wędzona z Lidla , łosoś , ser camembert , do tego bagietka i masło i jakaś szynka , część została pewnie dajemy rano , były prezenty , dostałam głównie dwie paczki czekoladek jedne z lindora uwielbiam ich pralinki i jakaś bombonierka z belgijskiej czekolady Ala frutti do mare , trafili w upodobania :D
Była koperta w niej piękna kartka z życzeniami od rodziny i pdp .
24 grudnia 2017 23:21 / 2 osobom podoba się ten post
Mi tez wieczór pięknie szybko minął, prezenty zaskoczylybmnie pozytywnie, teraz na pasterkę czas. Wigilię miałam naprawdę niepowtarzalna, ja i karp i kapusta i makowiec i ajerkoniak! PDP i budyń w lozku