Na wyjeździe 40

09 lutego 2018 20:19 / 10 osobom podoba się ten post
No i przeczuwałam,że coś pójdzie nie tak.Oczywiście turnus rozpoczęłam pechowo.Poczemu ?Kierowca wystawił mi rano torbę z busa,ja przejęta,niewyspana chwyciłam za rączki i bez sprawdzania poszłam do domu mojej seniorki.Nic mnie nie zdziwiło,ciemno było,ciężar mni wincy taki sam.Dopiero trzy godziny póżniej,jak całkiem w pokoju rozjaśniło sie-przeżyłam szok !Zaraz za telefon do firmy przewozowej o pomyłce.Moja to pikuś,bo tylko kilka bluzek i książki,ale w tej cały sprzęt medyczny,aparat do pomiaru cukru,ciśnieniomierz,jakieś elektroniczne gadżety.Była nawet holenderska karta EKUZ.Próbowałam na FB znależć po nazwisku,ale wyszukiwarka nic mi nie pokazała.Z firmy przewozowej oddzwonili bardzo szybko,że moją dostanę w niedzielę,a tą mam nadzieję,że zabiorą.Jessu,ale ze mnie gapa !
09 lutego 2018 21:39 / 5 osobom podoba się ten post
margaritka59

U mnie znowu , od rana nie działa telefon i Wifi. Naprawa obiecana dopiero na środę :bezradny: Z Anteną, to chyba nie ma nic wspólnego ? :hihi:

Z Anteną ,pewnikiem nie,bo wyłączona...ale może z tym Tele...Tele....Telemachem.
 
09 lutego 2018 21:42 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Z Anteną ,pewnikiem nie,bo wyłączona...ale może z tym Tele...Tele....Telemachem.:smiech3:
 

Tu wyłączona, a Basia napisała, ze w greckiej wiosce ja widziała....i bądź tu mądry! 
09 lutego 2018 21:58 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Tu wyłączona, a Basia napisała, ze w greckiej wiosce ja widziała....i bądź tu mądry! :oczko2:

Wiocha to jest wiocha,oboję oboj czy grecka czy poniemiecka,zasięgu ni ma i koniec.
09 lutego 2018 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Wiocha to jest wiocha,oboję oboj czy grecka czy poniemiecka,zasięgu ni ma i koniec.:smiech3:

Na mojej wiosze zasięg zawsze jest:):):)Wiocha moja Afryko to wspaniała sprawa,cisza,spokój,smogu nie ma.Nie wiem jak ja mogłam tyle lat w mieście mieszkać?:(
09 lutego 2018 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Wiocha to jest wiocha,oboję oboj czy grecka czy poniemiecka,zasięgu ni ma i koniec.:smiech3:

i nic na to nie poradzim
09 lutego 2018 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

To nie pomogę :-( znajdź instrukcje w necie najlepiej 

Sytuacja opanowana, syn przyjechal dzisiaj i poustawiał.W kuchni całe ustrojstwo jest od pieca.
09 lutego 2018 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Sytuacja opanowana, syn przyjechal dzisiaj i poustawiał.W kuchni całe ustrojstwo jest od pieca.

To super
09 lutego 2018 22:02 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Z Anteną ,pewnikiem nie,bo wyłączona...ale może z tym Tele...Tele....Telemachem.:smiech3:
 

Tak i Teletubiś głupa pali, że Antenę ma Winki , winki 
09 lutego 2018 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
Winki,winki jako niemieckie pa pa zawsze mnie rozśmiesza:):):)
09 lutego 2018 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Winki,winki jako niemieckie pa pa zawsze mnie rozśmiesza:):):)

Mnie tez i zawsze mi sie z Teletubisiami kojarzy, przy ktorych Kubus Puchatek to mistrz intelektu 
09 lutego 2018 22:10 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Wiocha to jest wiocha,oboję oboj czy grecka czy poniemiecka,zasięgu ni ma i koniec.:smiech3:

Zasięgu nie ma , bo wochenende przecież ....biuro ma frei . W poniedziałek zasięg będzie ...albo dzisiaj o 3 w nocy ... alee..kto by tam do 3-ej czuwał , żeby zasięg załapać . O tej godzinie się śpi .
09 lutego 2018 22:16 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Tak i Teletubiś głupa pali, że Antenę ma:-) Winki , winki :-)

Winko,winko...a jakie? Czyżby" Łzy sołtysa" w beretce z Antenką? 
09 lutego 2018 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

To super :-)

Dziękuję kobietki :)
09 lutego 2018 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Na mojej wiosze zasięg zawsze jest:):):)Wiocha moja Afryko to wspaniała sprawa,cisza,spokój,smogu nie ma.Nie wiem jak ja mogłam tyle lat w mieście mieszkać?:(

Bo masz wiatr od morza....a za morzem, królestwo Noki..