Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

28 marca 2019 19:55
Zartowałam
29 marca 2019 06:01 / 1 osobie podoba się ten post
W piątek tradycyjnie. Rybka, ziemniaki i warzywa. Na deser lody. 
29 marca 2019 09:34
Kapustę , ulubione danie męża pdp , zdrowe i tanie
29 marca 2019 09:52 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie też kapusta pod postacią " kapuśniaku" i placki ziemniaczane . Będzie się działo
29 marca 2019 15:08 / 1 osobie podoba się ten post
Polędwica z dorsza pieczona we folii i w ziołach też. Sałata grecka, kartoferki.
30 marca 2019 05:37
Barszcz czerwony z jajkiem plus ziemniaki odpiekane. 
30 marca 2019 10:23 / 2 osobom podoba się ten post
 U mnie dziś spaghetti bolognese, haha, tylko zamiast makaronu spaghetti (bo nie mam go), szpecle. Ale sos z mięskiem mam gotowy, od rzeźnika. Córka przywozi różne takie rzeczy, rzeźnik poza wyrobem wędlin i rozbiorem mięsa,też produkuje zupy, gulasz, sosy itd. Więc roboty mam dziś mało.A jutro robię mielone, ostatnio zakupione. Do tego ziemniaczki i zetrę buraczki, te co w woreczkach tutaj są, dodam troszkę papryki i czosnku. Na zimno tym razem je zrobię.
Tutaj sam ustalam menu, były miejsca, gdzie pdp ustalał albo ustalali. Ale zawsze robię i robiliśmy plan na tydzień. Praktyczne to jest, bo wtedy wiem, jakie produkty będą mi potrzebne. I też pod tym kątem robię zakupy. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że rano wstaję i myślę, co by tu
30 marca 2019 11:05
No proszę perfekcyjny ,,,Pan domu''' ja  aż tak skrupulatnie nad jedzeniem się nie zastanawiam , czasem idę na żywioł patrzę co mam  i przeprowadzam eksperyment .Zaznaczyłam, że czasem ,bo wszystko zależy( na wyjeździe )od naszych seniorów 
31 marca 2019 08:45
Dzisiaj niedzielnie - r o s ó ł ( na wołowine ) makaron domowy ( sama zrobiłam ) pieczeń w sosie musztardowym i sałata z feta, koktailowymi - sosik do sałaty na ostro .
01 kwietnia 2019 12:41 / 2 osobom podoba się ten post
Co może być w poniedziałek po niedzielnym rosole ? P O M I D O R O W A  i nalesniki z serem zapiekane w sosie waniliowym .
01 kwietnia 2019 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
u mnie dzis też pomidorowa. Oczywiście na wczorajszym rosole :D
01 kwietnia 2019 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
A u mnie nie pomidorowaa kalarepowa ze smietanką
01 kwietnia 2019 16:18 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

:-)A u mnie nie pomidorowa:-)a kalarepowa ze smietanką

chyba
01 kwietnia 2019 16:20 / 1 osobie podoba się ten post
Jasne że
01 kwietnia 2019 18:42 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś zupka mięsna, resztki z gulaszu i schabu, z ziemniaczkami , marchewką, pietruszką z korzenia i selera. Zagęściłem mąką. Była taka gęściejsza. Jutro sznycel z indyka,tradycyjnie ziemniaki, ale tym razem w cząstkach,i sałata lodowa,feta i takie tam,co mi przyjdzie do głowy.