Na wyjeździe 41

25 marca 2019 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
prawie... jak anioł grzeczna prawie zawsze robi różnicę
Dziś też pogoda zmienna, ale udało się na spacerek iść. Kiedyś jak wrzuciłem do żółtego worka opakowanie po kartonie z mleka, to jedna rodzina grzecznie mi , że zawsze czarny kontenerek. Ok. Dziś podobna sytuacja,włożyłam do worka na śmieci kartonik po mleku a dziadek grzecznie przyniósł mi gazetkę o sortowaniu, haha, i pisze tam, że kartoniki idą do żółtego worka poddałem się, haha.Teraz już nie wiem, kto miał rację. Spotkałem wielu Niemców,którzy nie przywiązują wagi do sortowania. Często plastiki wędrują do czarnego, czy szkoda im na zakup worków ? Podobnie znam przypadki, gdy Bio wędrowało do Rest. Nie są więc wszyscy perfekcyjni.
25 marca 2019 22:37 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

prawie... jak anioł grzeczna :swiety: prawie zawsze robi różnicę:tanczy:
Dziś też pogoda zmienna, ale udało się na spacerek iść. Kiedyś jak wrzuciłem do żółtego worka opakowanie po kartonie z mleka, to jedna rodzina grzecznie mi :pisanie na forum:, że zawsze czarny kontenerek. Ok. Dziś podobna sytuacja,włożyłam do worka na śmieci kartonik po mleku a dziadek grzecznie przyniósł mi gazetkę o sortowaniu, haha, i pisze tam, że kartoniki idą do żółtego worka:rozejm: poddałem się, haha.Teraz już nie wiem, kto miał rację. Spotkałem wielu Niemców,którzy nie przywiązują wagi do sortowania. Często plastiki wędrują do czarnego, czy szkoda im na zakup worków ? Podobnie znam przypadki, gdy Bio wędrowało do Rest. Nie są więc wszyscy perfekcyjni.

I podoba mi się oficjalne popracie dla Gender :) "jak wrzuciłem " albo "włożyłam " popieram Gender :))))))))
25 marca 2019 22:51
To prawda oni wcale tacy perfekcyjni nie są Nobody's Perfect  .A co do kartoników po mleku proszono mnie żeby do żółtych worków wyrzucać i tak teź czynię
26 marca 2019 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
Syn sąsiadki ma przynieść jakieś coś do internetu i wymienić u dziadzia bo mi połączenie zanika.
Kilka razy już pomagał i powiedział, że trzeba założyć nowe. Ja myślałam, że to przez mój laptop.
26 marca 2019 10:41 / 1 osobie podoba się ten post
mam labę...po śniadaniu babcia do obiadku śpi,dziadek albo czyta, albo rachunki ogląda, ale tv. Ja robię obiad, jestem na kompie, pozamiatam albo poodkurzam, ew. pranie robię. Po obiadku mittagspause, potem kawa,spacer i babcia do kolacji leży, po niej także do 20. I tak dzień, za dniem. Czasami zakupy z dziadkiem. Spokojna, idealna sztela na urlop w DE, haha. Jutro przyjedzie przyjaciółka córki i zawiezie babcię do fryzjera. Super.
26 marca 2019 10:48
Coś mi bardzo wolno ta strona się otwiera i tak od wczoraj wieczora
26 marca 2019 12:16 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Coś mi bardzo wolno ta strona się otwiera i tak od wczoraj wieczora:do bani:

mi również, więc coś z serwerem mają
26 marca 2019 12:37
Luke

mi również, więc coś z serwerem mają

Dzięki to mnie pocieszyłes bo już myślałam ,że to tylko u mnie
26 marca 2019 12:43
dobrze konwalijko, buziaki. Na smartku nie mam emotek, a tablecik odpoczywa, haha.
26 marca 2019 15:38 / 2 osobom podoba się ten post
Strona ładuje się  w nieskończonośc . To nie na moje nerwy . Internet to nie podopieczny, tracę cierpliwość .
27 marca 2019 17:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Strona ładuje się  w nieskończonośc . To nie na moje nerwy . Internet to nie podopieczny, tracę cierpliwość .:blee:

Prawda, wczoraj nie mogłam wejść, dzisiaj jest lepiej.
28 marca 2019 16:18 / 1 osobie podoba się ten post
Chociaż kropił deszczyk ,ale spacerek zaliczony. Dziś zakupki z dziadkiem za 52 euro, w poniedziałek znów coś samę dokupię i się kręci. Wieczorem przyjdzie sąsiad rozebrać ze mną małżeńskie spanie, dziś dziadki śpią na grubym materacu. A to wszystko dlatego, że firma ze sprzętem potwierdziła dziś przywóz dwóch łóżek specjalistycznych w dniu jotrzejszym, dla podopiecznych.Więc troszku zajęcia będę miał , wieczorem i po śniadaniu.
28 marca 2019 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
Coś tam u Was w tym miesiącu liczne wymiany sprzętu ,,wymiany łóżkowe''postępowa Familia
28 marca 2019 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Coś tam u Was w tym miesiącu liczne wymiany sprzętu ,,wymiany łóżkowe'':hihi:postępowa Familia

Czuję, że to zalecenia Pflegedienst i mojego koordynatora niemieckiego. Dziadki spali do tej pory w małżeńkim łóżku, za niedługo dziadek może nie wstawać samodzielnie z niskiego pułapu. A mi dali nowe spanie, bo jak długo można spać na połówce kanapy Chyba szybko córka podejmowała decyzję o opiece 24-godzinnej. Jestem tu pierwszy i naprawdę są bardzo dobre warunki. Nie przeszkadza mi, że ze względu na parterowy, nie za duży domek, jest jedna łazienka. Dziadki kąpią się tylko raz w tygodniu, a raczej ja im pomagam przy kąpieli, więc nie ma problemu. Nie ma problemów z, ... nie ma kolejek No i niktnie mówi, że woda jest droga
28 marca 2019 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
A sąsiad przyszedł z żoną, więc ja tylko ...jedną boczną deskę z sąsiadem do garażu wyniosłem. Raz zamiotłem, a sąsiadka odkurzyła i mopem przeleciała podłogę. Siem zmenczyłem łokropnie Grube materace ze starego łóżka służą dziś dziadkom za spanko, haha. Rano będę musiał zgiąć nieco kręgosłup i pomóc babci wstać.