Jak minął dzień 3

06 lutego 2019 13:29 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

A takie rodziny że skąpe to same sobie winne, najpierw muszą się "przejechać".Już nie raz też słyszałam historię...."miałam kobietę na czarno i była niedbała, okradla... itp."Nas wiążą umowy, a i tak później często te rodziny nam patrzą na ręce i nie tylko...(zdarza się że i do walizek).Co ona tam ma?

Niestety to fakt. Też mialam taka sytuacje, że chcieli sprawdzić czego to ja w torbie nie mam. Bo a noż widelec , jakieś rodowe srebra :) 
06 lutego 2019 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
pulpecja86

Niestety to fakt. Też mialam taka sytuacje, że chcieli sprawdzić czego to ja w torbie nie mam. Bo a noż widelec , jakieś rodowe srebra :) 

Dlatego zakupiłam kłódkę jak to mój ojciec mawiał "...jakś ciekawo wsodź se dziub do futermyjlu..."
06 lutego 2019 14:07 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

A takie rodziny że skąpe to same sobie winne, najpierw muszą się "przejechać".Już nie raz też słyszałam historię...."miałam kobietę na czarno i była niedbała, okradla... itp."Nas wiążą umowy, a i tak później często te rodziny nam patrzą na ręce i nie tylko...(zdarza się że i do walizek).Co ona tam ma?

Jakbym i tylko rodzina próbowała zajrzeć do walizki to od razu bym policję wzywała. 
06 lutego 2019 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
Sr...to pies, pokorzystam z wolności i dziś utopię smutki w .........wznosząc za zdrowie grona tu pracującego ale nie w butelce (bo by mnie ona zabiła),ewent.może w ćwiartce.I se zaśpiewam"pij, pij, pij bracie pij.....",albo "komu dzwonią, temu dzwonia..."mnie nie dzwonią z akceptacją, bo takiej mądrej,pomocnej kobicie Ukrainki wchodzą w życie"pizdz....blac
06 lutego 2019 20:26 / 3 osobom podoba się ten post
we dwoje raźniej
06 lutego 2019 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
Ło co tu sie wyrobio
06 lutego 2019 21:15 / 3 osobom podoba się ten post
A co ? Nie będę gorsza. Ja wystrzałowo. Przecież jeszcze karnawał trwa. 
06 lutego 2019 21:20 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A co ? Nie będę gorsza. Ja wystrzałowo. Przecież jeszcze karnawał trwa. 

A ja za 72 godzinyZa Wszystkich Nas!!!!
06 lutego 2019 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Co ja w piwnicy mam, jakieś wino benuara 2005, firmy CUSUMANO z Sycylii, muszę wyguglować zaraz. A że tego jest we flaszce 0,75 l i ma 14 woltów, to starczy i dla Was ale jedna z Was przygotuje zagrychę ok? A później poskaczemy sobie
06 lutego 2019 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
O impra
06 lutego 2019 21:40 / 2 osobom podoba się ten post
Jak byś mnie widziała za sześć dni, haha
06 lutego 2019 22:02
Luke

Co ja w piwnicy mam, jakieś wino benuara 2005, firmy CUSUMANO z Sycylii, muszę wyguglować zaraz. A że tego jest we flaszce 0,75 l i ma 14 woltów, to starczy i dla Was:waiter::waiter::waiter::waiter: ale jedna z Was przygotuje zagrychę:piknik1: ok? A później poskaczemy sobie:niech zyje::radosc1:

Przy Radiu Śląsk np.? Dobrze że człek ma się gdzie pożalić, rodzina znajomi tylko liczą euro które zarabiamy ale nie wiedzą jakim kosztem.Przeciez ty pracujesz w de.no to musisz mieć na pół roku życia w pl.? Tyle kasy!!! Moja siostra urzędniczka ma 2200zl co mc.ja muszę dochód podzielić przez 2mce posojowego,opłaty nie poczekają! Tak dla jaj zapytałam czy by z 300zl.nie pożyczyła i jak przypuszczałam..oburzenie ogromne! 
06 lutego 2019 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Przy Radiu Śląsk np.? Dobrze że człek ma się gdzie pożalić, rodzina znajomi tylko liczą euro które zarabiamy ale nie wiedzą jakim kosztem.Przeciez ty pracujesz w de.no to musisz mieć na pół roku życia w pl.? Tyle kasy!!! Moja siostra urzędniczka ma 2200zl co mc.ja muszę dochód podzielić przez 2mce posojowego,opłaty nie poczekają! Tak dla jaj zapytałam czy by z 300zl.nie pożyczyła i jak przypuszczałam..oburzenie ogromne! 

O tej porze tylko tego radia słucham
06 lutego 2019 22:17
Elka40

Przy Radiu Śląsk np.? Dobrze że człek ma się gdzie pożalić, rodzina znajomi tylko liczą euro które zarabiamy ale nie wiedzą jakim kosztem.Przeciez ty pracujesz w de.no to musisz mieć na pół roku życia w pl.? Tyle kasy!!! Moja siostra urzędniczka ma 2200zl co mc.ja muszę dochód podzielić przez 2mce posojowego,opłaty nie poczekają! Tak dla jaj zapytałam czy by z 300zl.nie pożyczyła i jak przypuszczałam..oburzenie ogromne! 

Zgadzam się, myślą, że jak jesteśmy w kraju, to nam za to płacą. A tu trzeba zarobek z DE podzielić nie na dwa miesiące,a np na trzy, jak się siedzi miesiąc w kraju. Staram się w każdym miesiącu co najmniej pracować dziesięć dni, żeby na następny można z czego byłoby opłaty porobić
06 lutego 2019 22:25 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Zgadzam się, myślą, że jak jesteśmy w kraju, to nam za to płacą. A tu trzeba zarobek z DE podzielić nie na dwa miesiące,a np na trzy, jak się siedzi miesiąc w kraju. Staram się w każdym miesiącu co najmniej pracować dziesięć dni, żeby na następny można z czego byłoby opłaty porobić

Tak dokładnie jest, ale co my tam wiemy my tylko p.....myjemy