Jak minął dzień 3

10 marca 2019 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Kiedyś któraś z dziewczyn pisała tu o takich problemach, z tego, co pamiętam to chyba coś było o dodawaniu żółtek i tłustej śmietany.
10 marca 2019 20:57 / 3 osobom podoba się ten post
Można podawać jajko na miękko gotowane , masło , śmietaną doprawiać zupy , sody , małe porcje a kaloryczne.
11 marca 2019 09:05 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Na nowe miejsce dotarłam szybko firma transportowa Osobus godna polecenia jeżdżą szybko ale bezpiecznie .Pomocni i sympatyczni.Co do nowej rodziny to na wstępie całkiem całkiem ale pdp. bardzo słaba ,leżąca ,drobniutka mało je i pije i tu jest problem .Pogłówkuje trochę miałam już raz podobną .Spróbuję ją rosołkami wzmocnić ale mięsko i warzywa trzeba miksować.Jak ktoś ma jakieś sugestie to b.prosze.Ona je jak wróbelek. Wiele nie zdziałam ale próbować trzeba:tak:

Zapytaj ją co lubi jeść, dobre i pożywne są płatki owsiane.
11 marca 2019 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Kiedyś któraś z dziewczyn pisała tu o takich problemach, z tego, co pamiętam to chyba coś było o dodawaniu żółtek i tłustej śmietany.

Zupy można zabielać śmietaną, ja jeszcze gotuję na mące z wodą. Na sam koniec daję pół szklanki wody z jedną łyżką mąki. Robię też zasmażkę z masła i mąki do niektórych zup.
11 marca 2019 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Na nowe miejsce dotarłam szybko firma transportowa Osobus godna polecenia jeżdżą szybko ale bezpiecznie .Pomocni i sympatyczni.Co do nowej rodziny to na wstępie całkiem całkiem ale pdp. bardzo słaba ,leżąca ,drobniutka mało je i pije i tu jest problem .Pogłówkuje trochę miałam już raz podobną .Spróbuję ją rosołkami wzmocnić ale mięsko i warzywa trzeba miksować.Jak ktoś ma jakieś sugestie to b.prosze.Ona je jak wróbelek. Wiele nie zdziałam ale próbować trzeba:tak:

Płatki owsiane bardzo gęste+wymieszaj z "Fresubinem"(Apteka) np.czekoladowym -to koktajl dla ludzi bardzo oslabionych.Codziennie pasta z masła i avocado,  soki z witaminami "Amecke"- rewelacja! 2tyg.a będzie fitt.Powodzenia
11 marca 2019 09:19 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Płatki owsiane bardzo gęste+wymieszaj z "Fresubinem"(Apteka) np.czekoladowym -to koktajl dla ludzi bardzo oslabionych.Codziennie pasta z masła i avocado,  soki z witaminami "Amecke"- rewelacja! 2tyg.a będzie fitt.Powodzenia:aniolki:

Powiem rodzinie a avokado zamierzałam kupić dzisiaj ,wiesz pdp.lezy bardzo słaba ale małe porcje zjada dziś jajecznicę zrobiłam na parze jak dziecku i zjadła a teraz jogurt.... trzeba dużo cierpliwosci
11 marca 2019 09:21 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Zapytaj ją co lubi jeść, dobre i pożywne są płatki owsiane.

Ona nie odpowie trzeba po prostu próbować rodziną też nie wie... no nic ja się tak szybko nie poddaje
11 marca 2019 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
Dzięki kobietki na Was można liczyć pokombinujemy
11 marca 2019 12:22 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień mija nawet spokojnie. Dziadek wydrzemal się w fotelu . Teraz już jesteśmy po obiedzie i pewnie dalszy ciąg drzemki. Śniegu napadało że spychaczem usuwali. Ok 14 przyjdzie do dziadzia sąsiadka na plotki i kawkę a ja wyruszam w miasto. Idę się zaopatrzyć w moje ulubione czekoladki Edke Tropfen z alkoholem. Są mocne fakt ale wolę zjesc coś lepszego sztuk 1 niż innego badziewia cała tabliczkę .Polecam. 
11 marca 2019 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Wieje nadal , trochę byłam w ogródku, ale za ximno
11 marca 2019 22:02 / 4 osobom podoba się ten post
No i się wyspałem wreszcie, w...hotelu na obrzeżach Berlina. Agencja rozwiązała umowę z pijacką rodziną, a jutro przenoszę się za Berlin. Koordynator zapewnił mi nocleg ze śniadaniem. Chyba gorszej szteli mieć nie będę, bo babcia i dziadek są przy zdrowych zmysłach. I zero alkoholu. Jak będę na miejscu, to się odezwę. Dobranoc i miłego wtorku Wam życzę.
11 marca 2019 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

No i się wyspałem wreszcie, w...hotelu na obrzeżach Berlina. Agencja rozwiązała umowę z pijacką rodziną, a jutro przenoszę się za Berlin. Koordynator zapewnił mi nocleg ze śniadaniem. Chyba gorszej szteli mieć nie będę, bo babcia i dziadek są przy zdrowych zmysłach. I zero alkoholu. Jak będę na miejscu, to się odezwę. Dobranoc i miłego wtorku Wam życzę.

Szkoda, że nie zdążyłeś się z nami spotkać. Mogłeś jeszcze trochę kasy zarobić. Jak byś był niedaleko i miał wolny dzień to mógłbyś wpaść do Berlina.
11 marca 2019 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

No i się wyspałem wreszcie, w...hotelu na obrzeżach Berlina. Agencja rozwiązała umowę z pijacką rodziną, a jutro przenoszę się za Berlin. Koordynator zapewnił mi nocleg ze śniadaniem. Chyba gorszej szteli mieć nie będę, bo babcia i dziadek są przy zdrowych zmysłach. I zero alkoholu. Jak będę na miejscu, to się odezwę. Dobranoc i miłego wtorku Wam życzę.

Szkoda, że nie zdążyłeś się z nami spotkać. Mogłeś jeszcze trochę kasy zarobić. Jak byś był niedaleko i miał wolny dzień to mógłbyś wpaść do Berlina.
12 marca 2019 06:35 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

No i się wyspałem wreszcie, w...hotelu na obrzeżach Berlina. Agencja rozwiązała umowę z pijacką rodziną, a jutro przenoszę się za Berlin. Koordynator zapewnił mi nocleg ze śniadaniem. Chyba gorszej szteli mieć nie będę, bo babcia i dziadek są przy zdrowych zmysłach. I zero alkoholu. Jak będę na miejscu, to się odezwę. Dobranoc i miłego wtorku Wam życzę.

No i dobrze się stało ale dziwi mnie ,że agencja z taką rodziną umowę podpisała  wiele mogę zrozumieć ale bez przesady
12 marca 2019 10:31 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Szkoda, że nie zdążyłeś się z nami spotkać. Mogłeś jeszcze trochę kasy zarobić. Jak byś był niedaleko i miał wolny dzień to mógłbyś wpaść do Berlina.

szkoda, a planowaliśmy z Oskarem zrobić desant na Kreuzberg haha