Jak minął dzień 3

12 maja 2019 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Sindbadem nie jechałam bardzo dawno, jakieś 10 lat na pewno .
Flixbusem w Polsce też nie, ale w DE tak i zawsze byłam zadowolona, szczególnie z ceny:-)
Można zamówić na niemieckiej, albo na polskiej stronie, płacić w dowolnej walucie .
Tylko on-line można zamówić, bilet albo drukować, albo w telefonie .
A do tej pory czym jeździlaś ?
 

Tłukę się busami cały czas .. 
Nie wiem w jakie części Niemiec będę jechać ale busy mnie męczą .. często trafiają się dziwni ludzie jak ostatnio dwóch zjadanych ziołem kolesi .. z Holandii a kierowca zrobił awanturę na granicy ..
12 maja 2019 20:19
Gusia29

Jesteś w pięknym mieście, szkoda,że w pracy nie pięknie :-(
Masz stamtąd chyba niezbyt daleko do Dortmundu, samolotem nie lepiej?

Samolot kosztuje więcej i moje bagaże też większe gabarytowo a i pewnie rodzinka by się nie zgodziła na samolot że za drogo ..
12 maja 2019 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Tłukę się busami cały czas .. 
Nie wiem w jakie części Niemiec będę jechać ale busy mnie męczą .. często trafiają się dziwni ludzie jak ostatnio dwóch zjadanych ziołem kolesi .. z Holandii a kierowca zrobił awanturę na granicy ..

Nie wiem,co ma rodzina do tego?
Ja mam 150 euro zwrot kosztów podróży ,w obie strony,często się mieszczę,a czasami trochę dopłacam, ale nie tłukę się w nieskończoność. Nigdy nikogo nie interesowało jak docieramy na miejsce. 
Fakt,że mam zawsze 1 walizkę i podręczny .Z Dortmundu do Gdańska można czasem już za 30 ,a czasami nawet taniej bilet kupić. 
Z Gdańska do Braniewa to przecież rzut beretem ,chyba trochę ponad 100 km?
Ja często latam Wizzair-em,więc wykupuję raz w roku członkostwo, coś ok 30 euro, ale mam wtedy zniżki i często już przy pierwszym locie prawie mi się zwraca. 
Mnie srebro opłaca, bo dzieci mieszkają w różnych krajach Europy, więc często latam .
Musiałabyś sobie popatrzeć. 
A w agencji mówię, że chcę gdzieś w pobliżu lotniska i najczęściej dostaję .
Koszty podróży płaci mi Pdp
 
12 maja 2019 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wiem co za srebro mi się tam wpisało
Miało być -mnie się opłaca
12 maja 2019 21:56 / 3 osobom podoba się ten post
Kończy się piękny, spokojny, kolejny dzień. Cichutko,bezstresowo...tego mi było potrzeba przed urlopem. Żeby na urlopie wypoczywać, a nie odreagowywać stresy. Tego i Wam życzę również . Ewelina645...po każdym deszczu przychodzi słońce
Dobranocka , załogo Opiekunkowa
12 maja 2019 22:21 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Zgadzam się. Jestem katolikiem, ale wierzę w Boga, a nie w kler i jego przedstawicieli. Już dawno pozbyłem się złudzeń, zwłaszcza od początków ekspansji "łojca dyrechtora" :-)

No tak łojciec dyrechtor i jego świta plus ślepi wyznawcy toż to sekta na masową skalę z poparciem partii rządzącej
12 maja 2019 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
I ja się z Wami dzisiaj pięknie żegnam. 
Śnijcie pięknie i kolorowo 
Dobrej nocy
12 maja 2019 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

I ja się z Wami dzisiaj pięknie żegnam. 
Śnijcie pięknie i kolorowo 
Dobrej nocy:dobranoc:

Ale i tak spać nie idziesz bo książka czeka
12 maja 2019 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ale i tak spać nie idziesz bo książka czeka:hihi:

No normalnie jasnowidz z Ciebie 
Skończyłam właśnie 
Dwa oblicza prałata, o Henryku Jankowskim i teraz coś lekkiego, babska lektura do poduchy--Troje na huśtawce,Nataszy Sochy 
Normalnie,raczej bym jej nie kupiła, ale była jako dodatek do Viwy,10 zł, więc musowo trzeba było nabyć 
 
12 maja 2019 23:12 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No normalnie jasnowidz z Ciebie :-)
Skończyłam właśnie 
Dwa oblicza prałata, o Henryku Jankowskim i teraz coś lekkiego, babska lektura do poduchy--Troje na huśtawce,Nataszy Sochy :-)
Normalnie,raczej bym jej nie kupiła, ale była jako dodatek do Viwy,10 zł, więc musowo trzeba było nabyć :-)
 

Bo ja zawsze jasno widzę nocą ,kot jestem 
12 maja 2019 23:12 / 2 osobom podoba się ten post
12 maja 2019 23:18 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Bo ja zawsze jasno widzę nocą ,kot jestem :hihi:

A ja sowa, ale zapomniałam już, co Pani"na przyrodzie "mówiła, i teraz nie wiem,kto kogo ma się bać 
12 maja 2019 23:25 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja sowa, ale zapomniałam już, co Pani"na przyrodzie "mówiła, i teraz nie wiem,kto kogo ma się bać :-)

Zwierzęta w lepszej symbiozie żyją niż ludzie niestety
12 maja 2019 23:39 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zwierzęta w lepszej symbiozie żyją niż ludzie niestety:-)

Konwalio,Ty kwiecie pachnący
Zdradź mnie Ty proszę,  tajemnicę Twoją, cóż to za cudowne pokarmy dzisiaj spożywać dane Tobie było, które to tak przed nocą, umysł Twoj zasilają, że mądrość z niego takowa przemawia, a to w sentencyjach,a to w wypowiadaniu się wszelakim?
Ja owegoż,też z lubością wielką  bym spożyła
13 maja 2019 07:04 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Nie wiem,co ma rodzina do tego?
Ja mam 150 euro zwrot kosztów podróży ,w obie strony,często się mieszczę,a czasami trochę dopłacam, ale nie tłukę się w nieskończoność. Nigdy nikogo nie interesowało jak docieramy na miejsce. 
Fakt,że mam zawsze 1 walizkę i podręczny .Z Dortmundu do Gdańska można czasem już za 30 ,a czasami nawet taniej bilet kupić. 
Z Gdańska do Braniewa to przecież rzut beretem ,chyba trochę ponad 100 km?
Ja często latam Wizzair-em,więc wykupuję raz w roku członkostwo, coś ok 30 euro, ale mam wtedy zniżki i często już przy pierwszym locie prawie mi się zwraca. 
Mnie srebro opłaca, bo dzieci mieszkają w różnych krajach Europy, więc często latam .
Musiałabyś sobie popatrzeć. 
A w agencji mówię, że chcę gdzieś w pobliżu lotniska i najczęściej dostaję .
Koszty podróży płaci mi Pdp
 

To że firma najpierw pyta  rodzinę do jakiej kwoty może kosztować bus , autobus czy samolot jeśli przekrocze np 150 euro zapomniałam jaką mam dokładnie kwotę to resztę dopłacam sama . Musiałabym dopytać w firmie .