Jak minął dzień 3

26 maja 2019 08:12 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Dobre!
Może nie o butach, ale historia mojej cioci też fajna.
Mieszka na wsi. Kiedyś z wujkiem się pokłóciła i wnerwiona postanowiła pojechać do siostry, do miasta. Się ubrała i poszła na przystanek. Idzie przez las i patrzy, a co jej tak w nogi zimno- a, bo spódnicy z tego wszystkiego zapomniała założyć... No to nerw przeszedł w co innego i do domu jak najszybciej wróciła.

do czego to facet może doprowadzić 
26 maja 2019 13:37 / 4 osobom podoba się ten post
Niedziela u mnie mija spokojnie i leniwie.
Po śniadaniu babcia na mszy św przed telewizorem, a ja na ławce w ogrodzie, znowu dałam się słońcu polizać 
W takiej leniwej atmosferze ,wśród drzew i kwiatów, wybujałych chwastów i uschłych gałęzi ,życzenia od dzieci wydały mi się jeszcze piękniejsze. 
Tak wewnętrznie dopieszczona, chętnie zaliczyłam rundę Rummikubika, odgrzałam gulasz,prawie w tym samym czasie zdążyły się ugotować ziemniaki, a ja zrobić buraczki na ciepło. Pdp zdecydowała-gdyby nie jadła tych dzisiejszych,to mogłaby dwa razy w tygodniu jeść te na zimno,które były wczoraj.
Ale po spróbowaniu na ciepło, tylko takie chce jeść, jako dodatek 
Mała lampka czerwonego,pólwytrawnego Dornfeldera z regionu Rheinhessen,bardzo nam obu do obiadu przypasowała.
Kuchnia sprzątnięta,babcia śpi, ja piszę, radio gra,ptaki świergolą, za oknem wszystko co może, kołysze się lekko na wietrze, jakby jakimś leniwym tańcom się oddawało .
Lubię takie spokojne, trochę senne popołudnia .
Wam też pięknego,niedzielnego popołudnia życzę 
26 maja 2019 15:33 / 4 osobom podoba się ten post
Po wyborach pojechaliśmy do mongolskiej restauracji i jednak tam zjedliśmy. Oni wzięli dania główne, a ja bufet. Multum rzeczy i smaków. Pierwszy raz jadłem mięsko krokodylaa teraz idę na drzemkę godzinną.
26 maja 2019 16:43 / 3 osobom podoba się ten post
Ja drzemie cały dzień , taka dusząca pogoda
26 maja 2019 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
Ale mi fajnie niedziela zleciała Kiedyś tak bardzo chciałam tu spotkać  jakąś opiekunkę z Polski.A tu taka niespodzianka 3 dostałam w prezencie jakie fajne babeczki .Oczywiście wymiana numerów wszystkie na What's appie czyli kontakt jest .Przez ostatnie dwa lata sama tu byłam cud, że nie zdziwaczałam Teraz przygotowania do kolacji takiej przyziemnej bardzo nie jakieś żabie udka czy mięsko z krokodyla jak to kolega Luke raczył wspomnieć .Miłego wieczorku 
26 maja 2019 18:07 / 5 osobom podoba się ten post
Jestem cała w gorączce politycznej, siedzę i czekam na wstępne wyniki wyborów . I tak mi mija dzień 
26 maja 2019 18:09 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jestem cała w gorączce politycznej, siedzę i czekam na wstępne wyniki wyborów . I tak mi mija dzień :nerwowy2:

Ja nie mam sił dzisiaj nawet pilota do ręki wziążćjaja frekwencja?
26 maja 2019 18:12 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja nie mam sił dzisiaj nawet pilota do ręki wziążć:-)jaja frekwencja?

Słaba . Nie ma bieżących komunikatów, na razie ok 14 procent . Fstyt 
26 maja 2019 19:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Słaba . Nie ma bieżących komunikatów, na razie ok 14 procent . Fstyt :ona placze:

Rzeczywiście fstyt ale też szkoda.
26 maja 2019 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Rzeczywiście fstyt:strach na wroble: ale też szkoda.

Coś podadzą po 20- tej to napiszę .Szkoda, ludzie nie zdają sobie sprawy, że wybory to ważna sprawa . A po wyborach narzekają  . 
26 maja 2019 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Rzeczywiście fstyt:strach na wroble: ale też szkoda.

Frekwencja 32,5 % przewidują ok 40 % to i tak lepiej niż poprzednie 
26 maja 2019 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
Ciekawe jak tam mój Liroy
26 maja 2019 20:06
26 maja 2019 20:18 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ciekawe jak tam mój Liroy:flaga Polski::gra na gitarze:

Szykuje się na scenę . Ponoć będzie spiewał w duecie z Korwinem- . To będzie rap
26 maja 2019 20:54 / 2 osobom podoba się ten post
Ło matko