Co dzisiaj gotujesz na obiad? 14

21 maja 2019 15:20 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

U mnie też...wreszcie zupa, a pdp szparagi i cała otoczka z masłem i sosem. Wszystko na osobnych, podgrzewanych talerzach, haha. Trzeba już mieć jakieś kuku. A jutro autorskie dzieło dziadka, z przepisu sprzed 20 lat, haha, Ale o tym później

No to żeś się kolego ustawił. Zazdroszczę Ci. Dziadek jutro gotuję Ty masz wolne. Umiesz Ty dziadka ustawić. Brawo Ty!!!!
21 maja 2019 15:40 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Też wg Twojego przepisu zrobię choćby dla siebie, ale dam mu spróbować, a co:-)

Możesz zrobić też dziadkowi że szparagami,zamiast szpinaku 
Ja wczoraj robiłam bardzo podobny makaron z sosem, pisałam o nim też wczoraj, ale Ty swojemu dziadkowi, zamiast zielonych, możesz białe szparagi dorzucić 
Biały makaron, no prawie biały, biały sos i no ale szparagi- wszystko na biało-tak jak dziadek lubi 
21 maja 2019 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
mam nadzieje że to nie będzie spam ani nikt nie napisze że promuje jakieś blogi, uprzedzam, że nie mam z nim nic wspolnego :D ale ostatnio zrobiłam "dietetycznego big maca" z kanapką z mcdonaldsa nie ma to nic wspolnego ale jest pycha! Polecam wam! jedynie co to ja zawsze jak smażę mięso mielone to na koniec gotuje je jeszcze w bulionie. PYCHA! https://dietetyczne-przepisy.net/dietetyczny-big-mac/
21 maja 2019 17:12 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

U mnie też...wreszcie zupa, a pdp szparagi i cała otoczka z masłem i sosem. Wszystko na osobnych, podgrzewanych talerzach, haha. Trzeba już mieć jakieś kuku. A jutro autorskie dzieło dziadka, z przepisu sprzed 20 lat, haha, Ale o tym później

Bardzo ciekawam 
21 maja 2019 17:34 / 2 osobom podoba się ten post
Wedle pogody dzisiaj i zapasow kapusta z kminkiem , kiełbasa smażona , ziemniaki
21 maja 2019 18:03 / 2 osobom podoba się ten post
Młode ziemniaki do tego sosik ze smażonego boczku wędzonego , cebuli, koperku i śmietany . Do tego maślanka ( to coś pochodnego od mleka ) . Ale juz jestem głodna .
21 maja 2019 18:11 / 1 osobie podoba się ten post
A ja na kolację zjadłem ziemniaki młode, masełko i koperek, a popiłem Buttermilch... Ach troszkę nie w temacie, hihi
21 maja 2019 18:15 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A ja na kolację zjadłem ziemniaki młode, masełko i koperek, a popiłem Buttermilch... Ach:mniam: troszkę nie w temacie, hihi

I co już do rana nic ?????Bo ja bym nie wytrzymala
21 maja 2019 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Bardzo ciekawam :-)

Napiszę w innym wątku później, bo po gotowaniu dziadkowym kuchnia jest nieco schmutzig
21 maja 2019 18:20 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I co już do rana nic ?????:bezradny:Bo ja bym nie wytrzymala:lodowka:

Cytując słowami dziadka odpowiem Ci... Ich bin fertig
21 maja 2019 18:27 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Cytując słowami dziadka odpowiem Ci... Ich bin fertig:smiech2:

Co mi po fertigu jak kiszki do rana marsza grają i zasnąć nie idzie .Ja bardzo wrażliwa jestem na muzykę zwłaszcza marsze 
21 maja 2019 18:29 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Napiszę w innym wątku później, bo po gotowaniu dziadkowym kuchnia jest nieco schmutzig:smiech3:

Przecież jutro miał gotować to co już dziś zaczął?do piątku może skończy
21 maja 2019 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Przecież jutro miał gotować to co już dziś zaczął?:hihi:do piątku może skończy:hihi:

..bo jutro ponoć będzie smaczniejsza
21 maja 2019 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Oczywiście Gusiu i do dzieła, jako inicjatorka pomysłu:-)

Ni widzisz,Luke, to co wydawało się nam oczywiste, wcale takie oczywiste nie jest. 
Dorotee zarządziła,że to właśnie tutaj mamy zamieszczać nasze przepisy, bo to właśnie jest odpowiednie miejsce 
Aż tak mocno się nie zmartwiłam,nie muszę niczego nowego otwierać i pracy dodatkowej sobie dokładać, jedyne co,to przyjdzie zadać sobie trochę trudu, żeby znaleźć przepis. 
21 maja 2019 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

..bo jutro ponoć będzie smaczniejsza:smiech3:

Jak bigos.... lepszy na drugi albo na trzeci dzień