Jak minął dzień 4

24 sierpnia 2019 14:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś pracowity dzień. Dokończyłam sprzątanie i jeszcze jedno pranko nastawiłam swoich rzeczy. Już na dwa dni tak dużo nie potrzebuje. Babcia na urodzinach u kuzynki.  Obiad zjedzony. A że sama jestem to zrobiłam sobie szybki makaron z sosem. Teraz zmykam na  Grzeje niemiłosiernie ale się schowam w parku pod drzewkami. 
24 sierpnia 2019 15:49 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziś pracowity dzień. Dokończyłam sprzątanie i jeszcze jedno pranko :pranie:nastawiłam swoich rzeczy. Już na dwa dni tak dużo nie potrzebuje. Babcia na urodzinach u kuzynki. :balony2: Obiad zjedzony. A że sama jestem to zrobiłam sobie szybki makaron z sosem. Teraz zmykam na :jazda na rowerze: Grzeje niemiłosiernie ale się schowam w parku pod drzewkami. :hejka1:

Nie no nie da się jeździć nawet w cieniu pod drzewami. Pot leje się nie tylko z czoła.... Ukrop jednym słowem. Tak mogę określić dzisiaj w tym rejonie pogodę. Teraz zimne piwko i leżaczek.  dopóki babcia nie wróci. 
24 sierpnia 2019 16:31 / 4 osobom podoba się ten post
Nie da się nawet siedzieć na tarasie, dlatego siedzę przed wejściem do domu, w cieniu. A po kolacji, po 19ej, jeszcze muszę Aldika odwiedzić i kto wie... Może jedno zimne wypić
24 sierpnia 2019 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

A co Ty Dorotee, z końmi dzisiaj spałaś?
A teraz co ?
Konie w łóżku, a Ty na rower?:-)

Jakoś muszę przeżyć bez komputera
24 sierpnia 2019 16:54 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie ta cholera bo inaczej nie można powiedzieć, coraz bardziej pasek zaciska(wygląda już jak nastolatek, krótki wlos bo mała i chuda)ze starą gębą.Czerwono-białe plamy na twarzy..?? Mało pije i je, za to nonstop coś zrzędzi.Wszyscy mają jej dość!!! Tacy.. to sami powinni się utylizować!!! Nie wie ktoś ile tabletek Melperolu można podać jednorazowo??? Żeby r...wreszcie zamknęła!!!
24 sierpnia 2019 17:31 / 3 osobom podoba się ten post
Oto mój nabytek z kokosa A poza tym żar się leje z nieba a pot to po d....e spływa 
24 sierpnia 2019 18:25 / 4 osobom podoba się ten post
Elka40

U mnie ta cholera bo inaczej nie można powiedzieć, coraz bardziej pasek zaciska(wygląda już jak nastolatek, krótki wlos bo mała i chuda)ze starą gębą.Czerwono-białe plamy na twarzy..?? Mało pije i je, za to nonstop coś zrzędzi.Wszyscy mają jej dość!!! Tacy.. to sami powinni się utylizować!!! Nie wie ktoś ile tabletek Melperolu można podać jednorazowo??? Żeby r...wreszcie zamknęła!!!

Miałam nie komentować, ale to już kolejny raz kiedy starego chorego człowieka mieszasz z błotem. Jeżeli to sposób na rozbawienie towarzystwa, to ja się na takich żartach nie znam. Każdemu radzisz, masz sposób na każdą okoliczność, a sama  trwasz  jak męczennica na takiej steli-minie? Karę masz, czy pokutę albo pecha. Może czas pomyśleć o zmianie zawodu.  Pomyśl czasem że to tylko i aż człowiek, a nie COŚ do utylizacji. A jakby to był ktoś znajomy dla ciebie, albo zwyczajnie  odwróć sytuację, może to pomoże w refleksji. I ostatnie nie znam nikogo kto mając zdrowie i będąc młodym pomyśli że kiedyś będzie zależny od opiekunki, a ona będzie patrzyć na jego " starą gębę" i przeklinać każdy dzień wykonując swoją pracę za całkiem niezłe pieniądze. Na sparglu lepiej płacą i widoki zdecydowanie przyjemniejsze, jak dojdę do ściany i będę miała takie odczucia jak ty, to się 5 min nie będę wahała.
 
 
 
 
24 sierpnia 2019 18:28 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Jakoś muszę przeżyć bez komputera:-)

Mam to samo, jeszcze tydzień klepie na srajfonie, mam nadzieję że nie oślepnę.
24 sierpnia 2019 18:36 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

Miałam nie komentować, ale to już kolejny raz kiedy starego chorego człowieka mieszasz z błotem. Jeżeli to sposób na rozbawienie towarzystwa, to ja się na takich żartach nie znam. Każdemu radzisz, masz sposób na każdą okoliczność, a sama  trwasz  jak męczennica na takiej steli-minie? Karę masz, czy pokutę albo pecha. Może czas pomyśleć o zmianie zawodu.  Pomyśl czasem że to tylko i aż człowiek, a nie COŚ do utylizacji. A jakby to był ktoś znajomy dla ciebie, albo zwyczajnie  odwróć sytuację, może to pomoże w refleksji. I ostatnie nie znam nikogo kto mając zdrowie i będąc młodym pomyśli że kiedyś będzie zależny od opiekunki, a ona będzie patrzyć na jego " starą gębę" i przeklinać każdy dzień wykonując swoją pracę za całkiem niezłe pieniądze. Na sparglu lepiej płacą i widoki zdecydowanie przyjemniejsze, jak dojdę do ściany i będę miała takie odczucia jak ty, to się 5 min nie będę wahała.
 
 
 
 

Masz rację , myślałam ,że ja już się wszystkiego czepiam czytając posty E.
24 sierpnia 2019 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Miałam nie komentować, ale to już kolejny raz kiedy starego chorego człowieka mieszasz z błotem. Jeżeli to sposób na rozbawienie towarzystwa, to ja się na takich żartach nie znam. Każdemu radzisz, masz sposób na każdą okoliczność, a sama  trwasz  jak męczennica na takiej steli-minie? Karę masz, czy pokutę albo pecha. Może czas pomyśleć o zmianie zawodu.  Pomyśl czasem że to tylko i aż człowiek, a nie COŚ do utylizacji. A jakby to był ktoś znajomy dla ciebie, albo zwyczajnie  odwróć sytuację, może to pomoże w refleksji. I ostatnie nie znam nikogo kto mając zdrowie i będąc młodym pomyśli że kiedyś będzie zależny od opiekunki, a ona będzie patrzyć na jego " starą gębę" i przeklinać każdy dzień wykonując swoją pracę za całkiem niezłe pieniądze. Na sparglu lepiej płacą i widoki zdecydowanie przyjemniejsze, jak dojdę do ściany i będę miała takie odczucia jak ty, to się 5 min nie będę wahała.
 
 
 
 

Akurat tu moge tak określać bo sama rodzina tak robi!!! A że ona ma dużo kasy to...Ty to niby masz taką anielska cierpliwość i widzisz "misje" w podcier....p.....T powodzenia w "karierze"!!!
24 sierpnia 2019 18:59 / 5 osobom podoba się ten post
Elka40

U mnie ta cholera bo inaczej nie można powiedzieć, coraz bardziej pasek zaciska(wygląda już jak nastolatek, krótki wlos bo mała i chuda)ze starą gębą.Czerwono-białe plamy na twarzy..?? Mało pije i je, za to nonstop coś zrzędzi.Wszyscy mają jej dość!!! Tacy.. to sami powinni się utylizować!!! Nie wie ktoś ile tabletek Melperolu można podać jednorazowo??? Żeby r...wreszcie zamknęła!!!

Jestem zszokowana takimi słowami. Ty też będziesz stara i może brzydka. A może już jesteś? Nie wiem tego? I nie chce wiedzieć. Kobieto jeśli nawet sztela mina a pdp Cię wkurza to takich rzeczy tutaj na forum się nie pisze. Powiedz sobie to w myślach, wykrzycz w lesie ale nie na forum. Chyba nie masz tam dożywotnio umowy podpisanej? Jeśli nie to zmień sztele i daj na luz bo widzę, że nie wyrabiasz? Może urlop by Ci się przydał. Psycha i młodym czasami wysiada....
24 sierpnia 2019 19:02 / 4 osobom podoba się ten post
Elka40

Akurat tu moge tak określać bo sama rodzina tak robi!!! A że ona ma dużo kasy to...Ty to niby masz taką anielska cierpliwość i widzisz "misje" w podcier....p.....T powodzenia w "karierze"!!!:-)

Jeśli nie chcesz robić kariery w tym zawodzie to sproboj w innym. Szklarnie, pieczarkarnie i inne hale przemysłowe czekają. Pracy w DE nie brakuje. 
24 sierpnia 2019 19:03 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oto mój nabytek z kokosa :hihihi:A poza tym żar się leje z nieba a pot to po d....e spływa :-)

Ale piękny brzydal!. Ciekawe do kogo podobny???
24 sierpnia 2019 19:10 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Jeśli nie chcesz robić kariery w tym zawodzie to sproboj w innym. Szklarnie, pieczarkarnie i inne hale przemysłowe czekają. Pracy w DE nie brakuje. 

Tylko w Heimie nigdy więcej 24/h  !!!!
24 sierpnia 2019 19:12 / 5 osobom podoba się ten post
Elka40

Akurat tu moge tak określać bo sama rodzina tak robi!!! A że ona ma dużo kasy to...Ty to niby masz taką anielska cierpliwość i widzisz "misje" w podcier....p.....T powodzenia w "karierze"!!!:-)

 Elu tak naprawdę nie możesz tak określać i nawet nie powinnaś na forum!To że rodzina tak robi to niech robi Ty nie rodzina,  lepiej ugryśc się w język i pokazać swój profesjonalizm .Ja rozumiem, że nasi podopieczni często są nieznośni delikatnie mówiąc i mogą nas wyprowadzić z równowagi bo nawet anielska cierpliwość ma swoje granice ale tak nie można nawet w żartach pisać. Może czasem nie warto brać tak trudnych przypadków choć kasa spora.