Jak minął dzień 4

24 sierpnia 2019 20:12
Evvex

Boże zachowaj taką protekcję, oj chyba ktoś cię bardzo nie lubi. 

Albo swojej starszej cioci z dużą renta
24 sierpnia 2019 20:14
tina 100%

Elka 40- nie wnikam gdzie ty pracujesz i co ci się tam po drodze pod nogi rzuciło czy na inną część ciała- jednak wyjasnię ci w twoim tonie, jeśli nie zrozumiałaś tego , co napisałam. Ordynarne wypowiedzi własnie godzą w wolność słowa drugiej strony i tu nie ma usprawiedliwienia dla tego co wypisujesz-no chyba, że to ty potrzebujesz Melperonu...

Dzięki!  ale poradę już uzyskałam 
24 sierpnia 2019 20:15 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Dzięki!  ale poradę już uzyskałam :hejka1:

To zawijaj całe pudełko tego co uzyskałaś i zmykaj na sąsiednią wioskę. Jednak łykaj w ukryciu, bo tam są chyba bardziej potrzebujący.
24 sierpnia 2019 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Mam pytanie. Tylko boję się pytać bo wczoraj nie udzieliłam rady  "koleżance" nr.prezentu dla męża i to i pewnie ja nie dostanę odpowiedzi. Czy polecacie ten płyn do prania? Któraś/yś takie używała. ? Persil i Ariel troszkę mi się już znudził. Proszków nie kupuję bo my we dwie z córką to na rok by mi starczył albo i więcej. Jeśli nie to jaki jest inny Waszym zdaniem godny do wypróbowania. Dziękuję. 

Dusiu, jeśli mogę zapytać, to do jakiego prania jest ten płyn- delikatnego, kolorowych, jeansów? Pytam, bo u mnie schodzi trochę srodków piorących, a zamawiam niemiecką chemię ze sklepów internetowych. Tego środka piorącego nie znam, a bym wypróbowała.
24 sierpnia 2019 20:19
tina 100%

To zawijaj całe pudełko tego co uzyskałaś i zmykaj na sąsiednią wioskę. Jednak łykaj w ukryciu, bo tam są chyba bardziej potrzebujący.

Dobrze że ty niczego nie potrzebujesz, powyciagaj puste butelki to może zapotrzebowanie nadejdzie
24 sierpnia 2019 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

No dziwne bo ja mam 1500:zaskoczenie1:a szef to kumpel mojego faceta, a więc..

najważniejsze że kompleksy zaleczone 
24 sierpnia 2019 20:20
Elka40

Dobrze że ty niczego nie potrzebujesz, powyciagaj puste butelki to może zapotrzebowanie nadejdzie:dwa piwa::figiel:

Nie mam doświadczenia, a poza tym ty swoich nie posprzątałas.
24 sierpnia 2019 20:20
Evvex

najważniejsze że kompleksy zaleczone 

Tak i wywyższenie się również!
24 sierpnia 2019 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dusiu, jeśli mogę zapytać, to do jakiego prania jest ten płyn- delikatnego, kolorowych, jeansów? Pytam, bo u mnie schodzi trochę srodków piorących, a zamawiam niemiecką chemię ze sklepów internetowych. Tego środka piorącego nie znam, a bym wypróbowała.

Nie wiem. Poprostu pytałam czy jest ok. Persil i Ariel znam bardzo dobrze. Może i ten czas wypróbować. 
24 sierpnia 2019 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

najważniejsze że kompleksy zaleczone 

Raczej nie- pisanina z pogranicza borderline.
24 sierpnia 2019 20:21
tina 100%

Nie mam doświadczenia, a poza tym ty swoich nie posprzątałas.

To jest nas już 2
24 sierpnia 2019 20:22 / 5 osobom podoba się ten post
Uspokójmy się. Nie ma co po próżnicy gadać. Wiadomo, że są różne sztele (lżejsze, cięższe) i że nie raz chce sie mięskiem rzucić. Ale to sa chorzy ludzie, ktorzyw często za swoje reakcje nie odpowiadają bo nie są w stanie już ich kontrolować. I albo ktoś to rozumie albo i nie. Albo też niektórzy się już wypalili
24 sierpnia 2019 20:23 / 2 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Uspokójmy się. Nie ma co po próżnicy gadać. Wiadomo, że są różne sztele (lżejsze, cięższe) i że nie raz chce sie mięskiem rzucić. Ale to sa chorzy ludzie, ktorzyw często za swoje reakcje nie odpowiadają bo nie są w stanie już ich kontrolować. I albo ktoś to rozumie albo i nie. Albo też niektórzy się już wypalili

To troll Pulpecjo- skaczący to tu- to tam. 
24 sierpnia 2019 20:27 / 3 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Uspokójmy się. Nie ma co po próżnicy gadać. Wiadomo, że są różne sztele (lżejsze, cięższe) i że nie raz chce sie mięskiem rzucić. Ale to sa chorzy ludzie, ktorzyw często za swoje reakcje nie odpowiadają bo nie są w stanie już ich kontrolować. I albo ktoś to rozumie albo i nie. Albo też niektórzy się już wypalili

Niestety tu akurat rodzina potwierdza że kobieta pochodzi z "surowego" domu i po głowie była bita.A że jeszcze ma "przebłyski" i też."poznego" Alzheimera nie można jej jeszcze wsadzić do Heimu.Bedzie miała więcej uspokajaczy po prostu i tyle, jak w Heimie tylko że we własnym domu.I po malutku stan się zmieni, aż trafi do nas! Tyle, taka jest decyzja rodziny! Ja tylko jestem proszona ..."bleib bitte bis 5.09" potem ma dostać jakieś plastry.Juz mnie to nie obchodzi.W tej pracy trzeba mieć dystans.Nie zmusimy do picia (4szkl.dziennie max.) 3 mocne kawy, 3kromki chleba z serami pleśn.salaterka owoców.To co jakie ma rokowania 37kg? ??? ...za to agresja, skąd to się bierze??? Całokształt! Zamyka się na klucze, w łazience sama, schody...ja jestem zwolniona z odpowiedzialności.A pdp.ciazy rodzinie , tak otwarcie przyznali.Tak to wygląda!
24 sierpnia 2019 20:41 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wczoraj w ogrodzie se taką tęczę strzeliłam:-)a teraz spadam na Flohmark:jazda na rowerze:

rower sprzedajesz ?