Jak minął dzień 4

11 czerwca 2019 11:12 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Super ,już się cieszę,   oby tylko terminy nam się zgrały :-)

Ale nas będzie więcejbabcia, siostra babci, moja familia cała, dwa  miejscowe, razem 13 ssaków
11 czerwca 2019 11:12 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia, no, żartowałem
11 czerwca 2019 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ale nas będzie więcej:tak:babcia, siostra babci, moja familia cała, dwa:spacer z psem:  miejscowe, razem 13 ssaków:smiech3:

Ja co prawda mam tylko kawalerkę 37m2 +duży balkon, ale jak mawiała moja mama,dobrych ludzi dużo się zmieści 
 
11 czerwca 2019 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ale nas będzie więcej:tak:babcia, siostra babci, moja familia cała, dwa:spacer z psem:  miejscowe, razem 13 ssaków:smiech3:

Ło matko 
11 czerwca 2019 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja co prawda mam tylko kawalerkę 37m2 +duży balkon, ale jak mawiała moja mama,dobrych ludzi dużo się zmieści :-)
 

Na balkon ich dawaja na ktorym pietrze ?
11 czerwca 2019 11:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja co prawda mam tylko kawalerkę 37m2 +duży balkon, ale jak mawiała moja mama,dobrych ludzi dużo się zmieści :-)
 

To ja mam dwa pokoje i 39 M2. I jak to się mówi? W ciasnym garnuszku to i kasza lepiej smakuje.
11 czerwca 2019 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

To ja mam dwa pokoje i 39 M2. I jak to się mówi? W ciasnym garnuszku to i kasza lepiej smakuje.:-)

Jasne zaś im ciasnota w głowie 
11 czerwca 2019 11:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

To ja mam dwa pokoje i 39 M2. I jak to się mówi? W ciasnym garnuszku to i kasza lepiej smakuje.:-)

A ja mam 62 i się gonimy fajnie jest w berka gramy albo się chowiemy to  tu to tam 
11 czerwca 2019 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No niestety  jak większość chyba tutaj,daleko ode mnie 
Gdzie góry ,gdzie Mazury :-)
Ale zapraszam,Olsztyn naprawdę jest piękny :-)

Mówiłaś o swoich planach, ale zapomniałem. Jeżeli wybierzemy się, to koniec lipca. Chcemy taką krótką objazdówkę zrobić, strony rodzinne żony
11 czerwca 2019 12:26 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Mówiłaś o swoich planach, ale zapomniałem. Jeżeli wybierzemy się, to koniec lipca. Chcemy taką krótką objazdówkę zrobić, strony rodzinne żony:-)

No to niestety, ale się nie spotkamy
Będę albo w Szkocji u córki, albo w Norwegii u syna. Te moje dziewczyny jakby się poumawiały z rodzeniem dzieci -jedna koniec czerwca,druga początek lipca 
Oby nie w jednym dniu,żeby babka nie musiała wybierać, do którego na urodziny lecieć!
Prawie więc w jednym czasie pojawi się wnuczka i wnuczek 
22 czerwca lecę do Szkocji, a później prosto od córki, do syna do Norwegii. 
Tylko latam i latam,taka się na stare lata ,latawica zrobiłam 
11 czerwca 2019 12:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja mam 62 i się gonimy :-)fajnie jest w berka gramy :yahoo:albo się chowiemy to  tu to tam :hihi:

U mnie też można się w berka ganiać-i z sypialni ,i z salono-kuchni mam wyjście na balkon!
Przy okazji tej gonitwy ,można się ochłodzić, przez balkon biegnąc 
11 czerwca 2019 12:33 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Na balkon ich dawaj:smiech2:a na ktorym pietrze ?:smiech2:

Czwarte, ostatnie, ale jest winda 
11 czerwca 2019 14:16 / 4 osobom podoba się ten post
Ja już na lotnisku ,jeszcze 50 min i uniosę się ponad chmury. 
Pogoda piękna, sloneczna, bezchmurne niebo nad lotniskiem Kőln-Bonn.
Lubię atmosferę lotnisk,kiedy oddam walizkę, to już zaczynam urlopować.
Lubię usiąść z filiżanką kawy, poczytać, pogapić się na ludzi .
Kochani, chcę Wam bardzo, ale to bardzo mocno podziękować całym sercem, za wszystkie życzenia szczęśliwej podróży, za wszystkie dobre,miłe słowa. Tyle osób, to chyba nigdy jeszcze mnie nie żegnało .
Choćby dla tych wszystkich Waszych dobrych myśli i słów, warto było do Was dołączyć. 
Życzę Wam wszystkim przyjemnej pracy,sympatycznych Pdp, fajnych zmienniczek i zmienników ,szczęśliwych powrotów do domów i Waszych bliskich i urlopów ,takich,o jakich marzycie. 
Jeszcze raz dziękuję, za wspólny czas. 
Nie myślcie jednak,że nie będę tutaj zaglądać 
Pozdrawiam
11 czerwca 2019 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja już na lotnisku ,jeszcze 50 min i uniosę się ponad chmury. 
Pogoda piękna, sloneczna, bezchmurne niebo nad lotniskiem Kőln-Bonn.
Lubię atmosferę lotnisk,kiedy oddam walizkę, to już zaczynam urlopować.
Lubię usiąść z filiżanką kawy, poczytać, pogapić się na ludzi .
Kochani, chcę Wam bardzo, ale to bardzo mocno podziękować całym sercem, za wszystkie życzenia szczęśliwej podróży, za wszystkie dobre,miłe słowa. Tyle osób, to chyba nigdy jeszcze mnie nie żegnało .:-)
Choćby dla tych wszystkich Waszych dobrych myśli i słów, warto było do Was dołączyć. 
Życzę Wam wszystkim przyjemnej pracy,sympatycznych Pdp, fajnych zmienniczek i zmienników ,szczęśliwych powrotów do domów i Waszych bliskich i urlopów ,takich,o jakich marzycie. 
Jeszcze raz dziękuję, za wspólny czas. 
Nie myślcie jednak,że nie będę tutaj zaglądać :-)
Pozdrawiam
:kwiatek dla ciebie1::kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie1:

Gusia, jaj ja lubię twoje wpisy. Co ja się przy nich nauśmiecham to moje. Tylko zmraszczki się pogłebiają ( chociaz czy ja wiem, dość często chcą ode mnie dowodu w sklepie. Nie ma to jak ludzka życzliwość). Ale, ale ... wypoczywaja, nabieraj sił. I wracaj do nas prędko 
11 czerwca 2019 15:59 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No to niestety, ale się nie spotkamy:placze1:
Będę albo w Szkocji u córki, albo w Norwegii u syna. Te moje dziewczyny jakby się poumawiały z rodzeniem dzieci -jedna koniec czerwca,druga początek lipca :-)
Oby nie w jednym dniu,żeby babka nie musiała wybierać, do którego na urodziny lecieć!
Prawie więc w jednym czasie pojawi się wnuczka i wnuczek :-)
22 czerwca lecę do Szkocji, a później prosto od córki, do syna do Norwegii. 
Tylko latam i latam,taka się na stare lata ,latawica zrobiłam :-)

Prędzej się ludzie w Niemczech spotkają