Jak minął dzień 4

11 czerwca 2019 16:02 / 2 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Gusia, jaj ja lubię twoje wpisy. Co ja się przy nich nauśmiecham to moje. Tylko zmraszczki się pogłebiają ( chociaz czy ja wiem, dość często chcą ode mnie dowodu w sklepie. Nie ma to jak ludzka życzliwość). Ale, ale ... wypoczywaja, nabieraj sił. I wracaj do nas prędko :aniolki::kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie1:

Mniemam że 86 rocznik jesteś, jeśli zgadłam to prawie w wieku mojej córki jesteś, więc się pytam o jakich znarszczach Ty piszesz
11 czerwca 2019 16:03 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Czwarte, ostatnie, ale jest winda :-)

Ja też czwarte 
11 czerwca 2019 16:04 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ja już na lotnisku ,jeszcze 50 min i uniosę się ponad chmury. 
Pogoda piękna, sloneczna, bezchmurne niebo nad lotniskiem Kőln-Bonn.
Lubię atmosferę lotnisk,kiedy oddam walizkę, to już zaczynam urlopować.
Lubię usiąść z filiżanką kawy, poczytać, pogapić się na ludzi .
Kochani, chcę Wam bardzo, ale to bardzo mocno podziękować całym sercem, za wszystkie życzenia szczęśliwej podróży, za wszystkie dobre,miłe słowa. Tyle osób, to chyba nigdy jeszcze mnie nie żegnało .:-)
Choćby dla tych wszystkich Waszych dobrych myśli i słów, warto było do Was dołączyć. 
Życzę Wam wszystkim przyjemnej pracy,sympatycznych Pdp, fajnych zmienniczek i zmienników ,szczęśliwych powrotów do domów i Waszych bliskich i urlopów ,takich,o jakich marzycie. 
Jeszcze raz dziękuję, za wspólny czas. 
Nie myślcie jednak,że nie będę tutaj zaglądać :-)
Pozdrawiam
:kwiatek dla ciebie1::kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie1:

Dzięki serdeczne 
11 czerwca 2019 16:29 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Ja też... w kierunku na Lutry

To po drugiej stronie, bywam w Łędławkach... Ale rzadko.
11 czerwca 2019 17:28 / 3 osobom podoba się ten post
Ten artykuł przesłał mi dziś syn- potem zadzwonił i zrobił mi wykład
Trochę się nabijam, ale to nie jest zabawne, bo hakerzy robią się coraz sprytniejsi-ten kto robi zakupy przez internet, płaci rachunki , loguje się do konta swojego banku-powinien być ostrożny i na pewne rzeczy zwracac szczególną uwagę.
https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-smsy-od-w-sprawie-przesylek/?fbclid=IwAR3b6oUH5rtIi6pFLPryMKN1E1L1lxpBlVX3vUKnXTbmn-en_rhawuY4ehQ
11 czerwca 2019 18:23 / 3 osobom podoba się ten post
Jeszcze zyję . W cieniu na termometrze 35 st.C . Przed chwilką padał deszcz, krople o średnicy 5 cm ( zmierzyłam na tarasowej posadzce ) spadały ze śmiesznym odgłosem . To jakaś kara chyba, kto to wytrzyma ? nad wodę nie jadę, mogę dostac udaru . Nigdy nie lubiłam takiej pogody . Jutro zamieszkam  w piwnicy, tam będę gotowała obiad i tam zjemy . Słyszę tylko radosne okrzyki dzieci kapiących się w basenach ogrodowych . Ktoś sie jednak cieszy z takiej pogody .
11 czerwca 2019 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
A ja właśnie włączyłam grzejnik, żeby było miło i cieplutko w pokoju
11 czerwca 2019 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
A u mnie ciepło w środku, na zewnątrz te upały były, to dziadek w sweterku siedział i jeszcze hajcung na 3 ustawił...A jak przewietrzałem pokój, to zamykaj, bo kalt. Co oni mają z tą zimnotą, Ci nasi podopieczni... Już nieraz widziałem
11 czerwca 2019 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

A u mnie ciepło w środku, na zewnątrz te upały były, to dziadek w sweterku siedział i jeszcze hajcung na 3 ustawił...A jak przewietrzałem pokój, to zamykaj, bo kalt. Co oni mają z tą zimnotą, Ci nasi podopieczni... Już nieraz widziałem

Sami są od dłuższego czasu bez kochanej połówki więc im zimno 
11 czerwca 2019 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

A ja właśnie włączyłam grzejnik, żeby było miło i cieplutko w pokoju:-)

Werska gdzie Ty jesteś ?
11 czerwca 2019 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
Zaraz mecz z dziadkiem oglądamy na RTL, ale tradycyjnie prześpi pół meczu
11 czerwca 2019 20:43 / 2 osobom podoba się ten post
Sppkojnie aż mam wyrzuty sumienua mąż pdp w szpitalu , ja mam więcej pracy , krótsza przerwę o 2,5h ale jestem mniej zmęczona niż jak on jest w domu. Kochany człowiek ale męczący . Oszczedny. Całkowicie mnie rozkłada jak motywuje swoją chora na demencję i Parkinsona żonę , że jak nie będzie chodzić to będzie musiał ją oddać do domu opieki. Pdp płacze wtedy i mówi ,że chce umrzeć.
11 czerwca 2019 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Zaraz mecz z dziadkiem oglądamy na RTL, ale tradycyjnie prześpi pół meczu:smiech3:

Następnym razem kup na mecz te trąbki kibica na pewno nie będzie drzemał 
11 czerwca 2019 21:33 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Werska gdzie Ty jesteś ?:-)

No dobra, właśnie ten grzejnik wyłączyłam Ale zimno od wczoraj, to i wieczorem tak rześko się zrobiło... Mogglingen, 70 km od Stuttgartu. Jutro trochę cieplej ma być, a potem znów upały.
11 czerwca 2019 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Następnym razem kup na mecz te trąbki kibica na pewno nie będzie drzemał :hihi:

Dzięki jutro kobiety grają, to w Rossmannie mu kupię