Jak minął dzień 4

13 czerwca 2019 19:20 / 2 osobom podoba się ten post
i do domku trzeba wracać
Dzień fajny, rano znowu przywitam nowy dzień i tak dzień za dniem
13 czerwca 2019 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Jak widać na fotce to BH masz też fajne :-)

13 czerwca 2019 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
A ja nie mam BH
Z BH to znam tylko Bośnię Hercegowinę
 
13 czerwca 2019 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
Wszystko byś chciał mieć  ja z BH to Bank Handlowy znam ale nie wiem czy jeszcze istnieje bo konto mam w innym, ale nie napisze gdzie 
13 czerwca 2019 19:45 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Wszystko byś chciał mieć :hihi: ja z BH to Bank Handlowy znam ale nie wiem czy jeszcze istnieje bo konto mam w innym, ale nie napisze gdzie :hihi:

2
13 czerwca 2019 21:02 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A ja nie mam BH:-(:placze1:
Z BH to znam tylko Bośnię Hercegowinę:oklaski1::smiech3:
 

Musisz podciągnąć się z damskiej garderoby . Pewnie znasz tylko tą na dole 
13 czerwca 2019 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Musisz podciągnąć się:buziaki2: z damskiej garderoby . Pewnie znasz tylko tą na dole :yahoo:

13 czerwca 2019 21:28 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień miałam latany, ciągle drzwi otwierałam. Wszyscy dzisiaj byli, kontroler rachunków, kurier z apteki, kurator, oraz dementywna koleżanka Zulki, która ubzdurała sobie że trzeba Zulce mokrą ścierę na głowę położyć, w jakim celu nie wie nikt. Zrezygnowałam z wyjścia bo czułam że ma jakąś misję w planach i trzeba było mieć baczenie. Mimo to i tak ją lubię, bo ze wszystkich znajomych( a było ich wielu) tylko ona regularnie przychodzi. Co tu dużo pisać dobry dzień, dobrze się kończy i oby takich jak najwięcej w tej naszej tułaczce było. Czego nam życzę 
13 czerwca 2019 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dość dobrze   Wieczór fatalny . Nie będę spała w nocy . 
14 czerwca 2019 16:37 / 3 osobom podoba się ten post
Za pół godziny jadę z synem do warsztatu auto odebrać. On zapłaci i wraca do domu swoim autem, a ja do domu dziadkowym. I auto już będzie tu stać, czyli do mojej dyspozycji Gdzieś dziadka zabiorę po niedzieli z rolatorkiem na spacerek
14 czerwca 2019 19:00 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś słoneczko ostro dawało a ja jeszcze raz do galerii musiałam jechać bo zachciało mi się kiecki którą wczoraj mierzyłam i myślalam pół nocy czy ją kupić czy nie  Kupiłam  piękna jest na ramiączkach i długa do kostek, bardzo letnia  I koniec zakupów budżet wyczerpany już czas do domu wracać.A tu dwa zdjęcia pierwsze z drogi do galerii przez park i drugie fontanny już przy samej galerii, sama bym tam wlazła się schłodzić no ale ....
14 czerwca 2019 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dziś słoneczko ostro dawało a ja jeszcze raz do galerii musiałam jechać bo zachciało mi się kiecki którą wczoraj mierzyłam i myślalam pół nocy czy ją kupić czy nie :hihi: Kupiłam :oklaski: piękna jest na ramiączkach i długa do kostek, bardzo letnia :super1: I koniec zakupów budżet wyczerpany już czas do domu wracać.A tu dwa zdjęcia pierwsze z drogi do galerii przez park i drugie fontanny już przy samej galerii, sama bym tam wlazła się schłodzić no ale ....:hihi:

Poprosimy o fotki w tejze nowej sukience
14 czerwca 2019 20:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien leniwy i spokojny. Rano deszcz potem niemilosierny upal i od 16 znowu deszcz. Ja wypralam swoje rzeczy. Wiekszosc juz mam spakowane. Walizke zwazylam i nie jest zle. Reszte dopakuje juz jutro jak doschnie mi pranie. Jutro sprzatanie domu i musze zrobic miejsce dla zmienniczki. Ma byc w niedziele. Coreczki babci byly powiedzialam ze trzeba zrobic zakupy. Popatrzyly na siebie , kasy nie zostawily i pojechaly. Wiem, ze nie powinnam tak mowic ale jest mi za nich wstyd. Poprostu wstyd. Boze, jakie one nie kumate. 
14 czerwca 2019 20:33 / 2 osobom podoba się ten post
Wróciłyśmy właśnie z grilla u córki- na dole. Miło, w cieniu, chłodek. I może nie wszystko rozumiałam, ale generalnie było milo. Oczywiście była sałatka kartoflana, i nawet dobra.
14 czerwca 2019 20:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzien leniwy i spokojny. Rano deszcz potem niemilosierny upal i od 16 znowu deszcz. Ja wypralam swoje rzeczy. Wiekszosc juz mam spakowane. Walizke zwazylam i nie jest zle. Reszte dopakuje juz jutro jak doschnie mi pranie. Jutro sprzatanie domu i musze zrobic miejsce dla zmienniczki. Ma byc w niedziele. Coreczki babci byly powiedzialam ze trzeba zrobic zakupy. Popatrzyly na siebie , kasy nie zostawily i pojechaly. Wiem, ze nie powinnam tak mowic ale jest mi za nich wstyd. Poprostu wstyd. Boze, jakie one nie kumate. :do bani::nerwowy1:

Nie, nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Na Twoim miejscu zrobiłbym zdjęcie lodówki i zamrażalnika, tych pustek. Zmieniasz Agencję?