Jak minął dzień 4

15 czerwca 2019 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Szkoda że musisz się jeszcze tym denerwować, to niedopuszczalne. Zadzwoń do agencji na alarmowy i powiedz że jesteś głodna i co masz zrobić. Zupki z papierka to córki niech zjadają, Bóg mi świadkiem że bym dzwoniła i pisała co godzinę. Wiem że już zjeżdżasz i więcej nie wrócisz i następna albo będzie się użerać, albo ucieknie z rozwianym włosem. Moja znajoma załatwiła ''głuchą'' rodzinę pożyczając od sąsiadów, a to ziemniaki, a to jajka, masło itp. mówiąc że odda jak synek przywiezie i oddała, a synek znalazł wreszcie pieniądze na zakupy. Tylko atmosfera była mocno zepsuta i prawie nie gadali ze sobą przez 2tyg. czekając na nową, którą jak się domyślasz trudno było znależć. Że też takie miejsca jeszcze się zdarzają, rozumiem oszczędzanie bo mają we krwi, czasem skąpstwo, ale żeby jeszcze głupa do tego palić NIEPOJĘTE. Szkoda Pdp-nej szczerze, a ty za dobra jesteś, tam to musi Hexe pojechać, a najlepiej to już niech nikt nie jeżdzi. 

Opisz na Fb! .a firma to jak się domyślam po nazwie Medipe (mamy was  w d....)...chyba brzmi ich motto: Niech nowa kupuje puszki i powie że kasy za mało, a agencji że zgłosi do Caritas-u sytuację, że rodzina oszczędza na wyżywieniu seniorki i że nagłośni w mediach tv, gazeta.Na pewno przejdzie!
15 czerwca 2019 17:14 / 1 osobie podoba się ten post
A tak w ogóle to ja znam rodziny które zapłacą z 1600priv + koszty przejazdu.Kto chętny? sew....n, ejt, ejt, piat, six,sew, cwo, duo, piat
15 czerwca 2019 17:14
A tak w ogóle to ja znam rodziny które zapłacą z 1600priv + koszty przejazdu.Kto chętny? sew....n, ejt, ejt, piat, six,sew, cwo, duo, piat
15 czerwca 2019 17:14
A tak w ogóle to ja znam rodziny które zapłacą z 1600priv + koszty przejazdu.Kto chętny? sew....n, ejt, ejt, piat, six,sew, cwo, duo, piat
15 czerwca 2019 17:14
A tak w ogóle to ja znam rodziny które zapłacą z 1600priv + koszty przejazdu.Kto chętny? sew....n, ejt, ejt, piat, six,sew, cwo, duo, piat
15 czerwca 2019 17:14
A tak w ogóle to ja znam rodziny które zapłacą z 1600priv + koszty przejazdu.Kto chętny? sew....n, ejt, ejt, piat, six,sew, cwo, duo, piat
15 czerwca 2019 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
A tak w ogóle to ja znam rodziny które zapłacą z 1600priv + koszty przejazdu.Kto chętny? sew....n, ejt, ejt, piat, six,on,cwo, duo, piat warunki dobre,a nawet bardzo.A więc kto kumaty?
15 czerwca 2019 17:19
Kliknelo dziadostwo z 5x (aktualny ost.post!)
15 czerwca 2019 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
Elka, jak robisz 'edytuj" to tam jest chyba opcja "usuń post"?
15 czerwca 2019 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

A tak w ogóle to ja znam rodziny które zapłacą z 1600priv + koszty przejazdu.Kto chętny? sew....n, ejt, ejt, piat, six,on,cwo, duo, piat warunki dobre,a nawet bardzo.A więc kto kumaty?

Ja chętna. Tylko przepraszam nie mogę rozszyfrować "cwo" czyxby 2. ????
15 czerwca 2019 18:12
Dusia1978

Ja chętna. Tylko przepraszam nie mogę rozszyfrować "cwo" czyxby 2. ????

Genau
15 czerwca 2019 18:13
Dusia1978

Ja chętna. Tylko przepraszam nie mogę rozszyfrować "cwo" czyxby 2. ????

Genau
15 czerwca 2019 18:15 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja chętna. Tylko przepraszam nie mogę rozszyfrować "cwo" czyxby 2. ????

Od ok 23.07 do końca sierpnia, a potem na zmiany co ok 2mce(2na 2)Seniorka 82l.poczatek dem.i parkins.chodzi jeszcze o wl.silach, malutko je, ugodowa.Kolezanka szuka kogoś fajnego na zmiany,warunki bardzo dobre:rower,int,tv,ogród i wszystko zapewnione(nie ma skąpstwa).Pomyślałam że tu ktoś taki się znajdzie
15 czerwca 2019 19:12 / 3 osobom podoba się ten post
Na koniec pobytu w dużym mieście, Luke stanął przed jednym z punktów małej gastronomii i pojawił się dylemat... zjeść coś czy nie zjeść... 
 

 
Czekam na rozwiązanie tego quizu
Dla tych, co zgadną, pamiątka
15 czerwca 2019 19:15
Luke

Na koniec pobytu w dużym mieście, Luke stanął przed jednym z punktów małej gastronomii i pojawił się dylemat... zjeść coś czy nie zjeść... :bravo:
 

 
Czekam na rozwiązanie tego quizu:smiech3:
Dla tych, co zgadną, pamiątka:oczko:

Co nieco zjadl