Jak minął dzień 4

15 czerwca 2019 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Na koniec pobytu w dużym mieście, Luke stanął przed jednym z punktów małej gastronomii i pojawił się dylemat... zjeść coś czy nie zjeść... :bravo:
 

 
Czekam na rozwiązanie tego quizu:smiech3:
Dla tych, co zgadną, pamiątka:oczko:

Nie zjadłeś bo walizka w domu napchana 
15 czerwca 2019 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na koniec pobytu w dużym mieście, Luke stanął przed jednym z punktów małej gastronomii i pojawił się dylemat... zjeść coś czy nie zjeść... :bravo:
 

 
Czekam na rozwiązanie tego quizu:smiech3:
Dla tych, co zgadną, pamiątka:oczko:

Zjeść.
15 czerwca 2019 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Od ok 23.07 do końca sierpnia, a potem na zmiany co ok 2mce(2na 2)Seniorka 82l.poczatek dem.i parkins.chodzi jeszcze o wl.silach, malutko je, ugodowa.Kolezanka szuka kogoś fajnego na zmiany,warunki bardzo dobre:rower,int,tv,ogród i wszystko zapewnione(nie ma skąpstwa).Pomyślałam że tu ktoś taki się znajdzie:aniolki:

No dziękuję ale mnie w tym okresie nie pasuje jedynie od około 30 lipca na max 4 tygodnie. Takie mam sprawy że lipiec cały i od 27 sierpnia do końca września muszę być w PL. Ale dziękuję . Będę szukała innej firmy i zlecenia na ten okres. Bo cierpliwość do Medipe mnie się już kończy. 
15 czerwca 2019 19:43 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dziś upalny tylko że od 12. Do tego czasu od rana przechodziły burze. Posprzątałam i odwalilam . Babcia wykąpana.  Walizki w 90 procentach spakowane. To co mi zostało to w poniedziałek w godzinkę ogarnę. Jutro jeszcze zwolnię pokój dla zmienniczki i zmienię posciel. już tę ostatnią noc prześpię się w salonie na kanapie. Chyba że nowa tu nie zostanie i ucieknie .  Rozmawiam z nią w tym tygodniu i powiedziałam jej że szczegółami że sztela spoko babcia ok tylko problemem są pieniądze. Jak usłyszała kwote jaka dostaje na tydzień to cisza w słuchawce. Może wcale nie przyjedzie? Od 12 lat jeździ i pierwsze coś takiego słyszy. Teraz przeszła do tej firmy co ja. No to się zdziwi jaka firma pomocna. Zobaczymy do jutra i się okaże. Moja latorośl dziś na bal gimnazjalny wyruszyła. Fotki ok. Trema bo poloneza tańczy. Młoda jest niech korzysta. 
15 czerwca 2019 19:55 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No dziękuję ale mnie w tym okresie nie pasuje jedynie od około 30 lipca na max 4 tygodnie. Takie mam sprawy że lipiec cały i od 27 sierpnia do końca września muszę być w PL. Ale dziękuję . Będę szukała innej firmy i zlecenia na ten okres. Bo cierpliwość do Medipe mnie się już kończy. :nerwowy1:

Ok więc oferta otwarta, zapraszam chętne osoby
15 czerwca 2019 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Na koniec pobytu w dużym mieście, Luke stanął przed jednym z punktów małej gastronomii i pojawił się dylemat... zjeść coś czy nie zjeść... :bravo:
 

 
Czekam na rozwiązanie tego quizu:smiech3:
Dla tych, co zgadną, pamiątka:oczko:

Nastepnym razem , jak bedziesz w Farmsen - to idż 50 m dalej po drugiej stronie torów - jest fantastyczna chorwacKa resteuracja i tam za niewilkie pieniązki zjeśz super jedzenie o wiele lepsze niż w sieciówce grillhaus . :)))
 
15 czerwca 2019 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
Aniabeznazwy

Nastepnym razem , jak bedziesz w Farmsen - to idż 50 m dalej po drugiej stronie torów - jest fantastyczna chorwacKa resteuracja i tam za niewilkie pieniązki zjeśz super jedzenie o wiele lepsze niż w sieciówce grillhaus . :)))
 

Dzięki, tam sobie zrobiłem ostatnią, półgodzinną pauzę i wypiłem tylko kawę. Wsiadłem dalej do U1 i pojechałem do siebie Ogólnie pojadłem w Hamburgu
15 czerwca 2019 21:25 / 2 osobom podoba się ten post
Pora na rozwiązanie quizu
No, Elka40 , Werska  a Konwalia08
Tu już nic najadłem. A nagroda to jeden z dwóch do wyboru dla Konwalijki, ale nie wiem... C
czy to małpka,czy misiek
15 czerwca 2019 21:42 / 2 osobom podoba się ten post
Łapy na małpę by wskazywały...
15 czerwca 2019 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Pora na rozwiązanie quizu:yahoo:
No, Elka40 :-(, Werska :-( a Konwalia08:super:
Tu już nic najadłem. A nagroda to jeden z dwóch do wyboru dla Konwalijki, ale nie wiem... C
czy to małpka,czy misiek

Zgadłammisia kcem
15 czerwca 2019 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Ok więc oferta otwarta, zapraszam chętne osoby:aniolki:

Elka a gdzie to zlecenie bo kumpela pyta ????
15 czerwca 2019 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

A tak w ogóle to ja znam rodziny które zapłacą z 1600priv + koszty przejazdu.Kto chętny? sew....n, ejt, ejt, piat, six,on,cwo, duo, piat warunki dobre,a nawet bardzo.A więc kto kumaty?

On to 1 ???
15 czerwca 2019 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Elka a gdzie to zlecenie bo kumpela pyta ????

Okol.Kalsruhe
15 czerwca 2019 22:58 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

On to 1 ???

Genau
15 czerwca 2019 23:02 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

On to 1 ???

Jak co to ona będzie czekać na w...capie na odzew byłoby dobrze żeby kobitka znała niem.(w miare)bo jak wiadomo "chodzacy" sa uparci...i nie raz trzeba szybko wytłumaczyć..samo "ja" i "nein" nie wystarczy