Jak minął dzień 4

17 czerwca 2019 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Gorąco , cicho :-)

A u mnie w pokoju chłodno mam zimny nos 
17 czerwca 2019 23:08 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A u mnie w pokoju chłodno :-)mam zimny nos :-)

Ja mam tylko zimna colę
18 czerwca 2019 04:41 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień zaczwlam wcześnie rano. W podróży.  Wg rozkładu max na 14 mam być w domciu. Chciałabym zdążyć na 17.30 na rozdanie świadectw na ukończenie gimnazjum corci. Czerwony pasek trzeba pochwalić i pogratulować.  Czy zdążę napiszę wam wieczorem jak minął dzień. 
18 czerwca 2019 06:53 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978
Szczęśliwie dojedź do celua wieczorem nie omieszkaj zdać nam relację, jaką była reakcja zmienniczki na taki budżet. Bywaj
18 czerwca 2019 07:37 / 3 osobom podoba się ten post
O o napisz jak tam zmienniczka na ten budżet 
18 czerwca 2019 17:37 / 4 osobom podoba się ten post
Wprawdzie narzekałam na to, że nagle przyszli montować markizy, ale teraz jestem zadowolona. Robota zrobiona. Panowie zasugerowali, żeby to szlauchem umyć, bo sporo pyłu zostało w szczelinach. Od razu przekazałam to zięciowi pdp. i teraz balkon jest wyszorowany- razem umył stół, krzesła, poszorował terakotę (skoro już mokry tam stał) i zrobił to, co planowałam na jutro albo piątek- dokładne umycie balkonu. To już odszczekuję to, co na panów monterów mówiłam....
 
Rozmawiałam jakiś czas temu z dziewczynami, że podobało mi się bardzo miasto Nordlingen. Ale okazało się, że dojazd z przesiadką- nie za ciekawy. No i właśnie zięć pdp. powiedział, że jedziemy tam w sobotę- jakiś "fest'. I to mi się podoba- lubię z nimi jeździć w takie fajne miejsca. Chyba, że pomyliłam z jakąś inną miejscowością- okaże się w sobotę Bo zanim odpaliłam komputer nazwę mogłam pokręcić...
18 czerwca 2019 18:34 / 4 osobom podoba się ten post
Straszna dziś ze mnie latawicato tu latam to tam i spotkałam się dziś z moją koleżanką, która nad Monachium wylądowała, raz zmieniałam ją na steli ale kontakt jest cały czas. Spotkałysmy się w galerii gdzie dojechałam  na rowerku .Nie widziałyśmy się 2 lata .Jaka radocha  lody zjedzone fotki porobione no i bieganie po butikach też bylo( moje ostatnie na tym miejscu )Potem odwiedziła mnie moja imienniczka na pożegnanie zeżarłyśmy też lody moje drugie dziś i powoli dzień się kończy .Chałupa wypucowana ,walizka spakowana i jutro o 17 w drogę Ale się zmęczyłam tym pisaniem    
18 czerwca 2019 19:09 / 5 osobom podoba się ten post
i zza winkla
18 czerwca 2019 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
Twój uśmiech tutaj prowokuje uśmiech u mnie!
18 czerwca 2019 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dzionek piękny, rowerkiem pojeździłem, niedługo znów spać trzeba, więc tylko i spanko
18 czerwca 2019 22:00 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Twój uśmiech tutaj prowokuje uśmiech u mnie!

To chyba dobrze ???
18 czerwca 2019 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
Pdp w łóżku, ja po , dzień udany , 2h szybkiego pielgrzymowania, spokoju CD , mąż pdp wraca w sobotę , mógłby dłużej .
18 czerwca 2019 22:06 / 2 osobom podoba się ten post
 Się duszują  Dorotee ,Luke Można zaoszczędzić jak w jednym czasie ......
18 czerwca 2019 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

i zza winkla:-)

Konwalio!!! Czy Ty masz te rude loki naturalne? Jeśli tak, to lepiej skłam bo mię tu trafi ze zazdrości ! 
 
A teraz na zakończenie dnia bo minął- czas zwinąć home office z deski do prasowania (mam naprawde wielką- mogę prasować i sie laptop zmieści) -iiii zatroszczyć się o mana bo się zdematerializował. To znaczy wyskoczył ze spodni (bo leżą ) a chłopa ni ma...Musi jest w łazience, a zatem będzie romantyczny wieczór....I diabli wiedzą co tu w taki upał w sypalni robić. Termofor odpada...No cóż...Ubiorę szpilki , wezmę te portki i w niego nimi rzucę...dobranoc....
18 czerwca 2019 22:10 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

 Się duszują :hihi: Dorotee ,Luke :hihi:Można zaoszczędzić jak w jednym czasie ...... :yahoo:

Za te Dusze jednoczesne