Odliczam dni 20

01 czerwca 2020 08:01 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

To razem będziecie mogli zaszaleć:-)

01 czerwca 2020 08:22 / 7 osobom podoba się ten post
Czekam na zmianę kodu.  Cyferblat pojedynczy to już będzie kolejno odlicz    
01 czerwca 2020 08:27 / 8 osobom podoba się ten post
Nie ma mnie wodliczajkach ale jak dziś przekraczałam kartkę w kalendarzu to się ucieszyłam. Czerwiec jest i jest gut, super gut!!! U mnie się nastawiają, że wróci ta,która dopiero stąd wyjechała. Niestety nie wróci . Ale to nie mój problem. Dla mnie może ktoś tutaj już być 25 czerwca a ja zamiast 27 mogę jechać 26. Po urlopie wiem co mnie czeka bo wracam w swoje sprawdzone miejsce więc stresu nie ma. Trzymajmy się wszyscy żeby nam szybciutko zleciało  i każdy do domciu na zasłużony odpoczynek. 
01 czerwca 2020 10:56 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No 17 mi się podoba tym bardziej że 15-go już ma być zmiennik prawdopodobnie:zaskoczenie1:ale może to jeszcze ulec zmianie tzn płeć:hihi:

A do mnie Maluda zawita dzień przed wyjazdem
01 czerwca 2020 10:58 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie ma mnie wodliczajkach ale jak dziś przekraczałam kartkę w kalendarzu to się ucieszyłam. Czerwiec jest i jest gut, super gut!!! U mnie się nastawiają, że wróci ta,która dopiero stąd wyjechała. Niestety nie wróci . Ale to nie mój problem. Dla mnie może ktoś tutaj już być 25 czerwca a ja zamiast 27 mogę jechać 26. Po urlopie wiem co mnie czeka bo wracam w swoje sprawdzone miejsce więc stresu nie ma. Trzymajmy się wszyscy żeby nam szybciutko zleciało :kocha nie kocha: i każdy do domciu na zasłużony odpoczynek. :moje_wakacje:

Dopisz się spowrotem - w kupie raźniej!
01 czerwca 2020 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tego to chyba nie, ale kiedyś widziałam, jak jakiś chłop rwał śliwki z drzewa. Może to był on?

Może jednak o gruszki na wierzbie Kamie chodziło?
01 czerwca 2020 11:10 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Odliczajki swiąteczne, najchętniej trochę by się ucięło cyferek z tej okazji:-) Ale i tak- nikt tu nie będzie dłużej niż miesiąc. Dorotee iLuke mają zmianę kodu na dwójkę z przodu. I ogólnie te odliczajki całkiem ładne...
 
Marta74  8
 
Kama84  13
 
Malgi  13

Joanna1983 14
 
Damessa 17

Konwalia 17
 
Werska 25

Dorotee 29
 
Luke- Rudy 102-  29
 
Malgoszg 30

Werska dopisz mnie od jutra. Liczba taka sama jak u Ciebie. Malgi prosi.  Dziękuję. 
01 czerwca 2020 11:40 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Werska dopisz mnie od jutra. Liczba taka sama jak u Ciebie. Malgi prosi. :przytula: Dziękuję. :kwiatek dla ciebie:

Od jutra dopisuję
01 czerwca 2020 12:17 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

A do mnie Maluda zawita dzień przed wyjazdem :niech zyje:

To to ja rozumiem 
01 czerwca 2020 16:12 / 3 osobom podoba się ten post
Werska plis dopisz mnie od jutra 49 dni.
01 czerwca 2020 16:28 / 1 osobie podoba się ten post
Jogusia34

Werska plis dopisz mnie od jutra 49 dni.

Ok. I już nas więcej
01 czerwca 2020 16:36 / 4 osobom podoba się ten post
Werska, wpisz mi jutro 14,proszę,,dziękuję : jeszcze o tydzień przedłużylam swój kontrakt.Więcej już nie przedłużam,  chce mi się już do domku i trochę czasu spędzić z córcia ,może jakiś fajny,wspólny wyjazd 
01 czerwca 2020 16:50 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Werska, wpisz mi jutro 14,proszę,:aniolki:,dziękuję ::kwiatek dla ciebie: jeszcze o tydzień przedłużylam swój kontrakt.Więcej już nie przedłużam,  chce mi się już do domku i trochę czasu spędzić z córcia ,może jakiś fajny,wspólny wyjazd :radosc1:

Wyjątkowo płynne te koronawirusowe odliczajki
01 czerwca 2020 18:43 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Wyjątkowo płynne te koronawirusowe odliczajki:-)

Jeszcze trochę musisz znosić nasze humorki.  Pocieszam Cię , że za min 25 dni kończysz odliczanie. Ciekawe, kto po Tobie przejmie pałeczkę?  
01 czerwca 2020 19:13 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jeszcze trochę musisz znosić nasze humorki. :smiech3: Pocieszam Cię , że za min 25 dni kończysz odliczanie. Ciekawe, kto po Tobie przejmie pałeczkę?  :kocha nie kocha::bezradny:

Ktoś musi dołączyć z dłuższym stażem- na razie w kupie w miarę jesteśmy...