Powitajki przy kawie 60

21 kwietnia 2020 07:12 / 11 osobom podoba się ten post
witajcie 
21 kwietnia 2020 07:19 / 10 osobom podoba się ten post
Witam o poranku wszystkich. Słońce świeci. Sny głupie o maturze syna miałam- pewnie podśiwiadomie czekam na oceny...
21 kwietnia 2020 08:18 / 11 osobom podoba się ten post
Witam w słoneczny wtorek
Życzę Wam spokojnego dnia
21 kwietnia 2020 08:31 / 10 osobom podoba się ten post
Witam, witam i o zdrówko opeikunki pytam? :) 
21 kwietnia 2020 09:17 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dzionka kochani 
 
21 kwietnia 2020 09:19 / 7 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Witam, witam i o zdrówko opeikunki pytam? :) 

U mnie po japońsku Jako - Tako 
Też pozdrawiam 
Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę fajnego dnia z piękną pogoda 
21 kwietnia 2020 09:43
GrazynaM55

Witam, witam i o zdrówko opeikunki pytam? :) 

Tutto  beneczego i Tobie zyczę
21 kwietnia 2020 09:45 / 5 osobom podoba się ten post
Ludzie  uważajcie
21 kwietnia 2020 09:46 / 4 osobom podoba się ten post
Czy orientuje się ktoś, czy wjezdajac do DE na swoją Stelle, będę poddana 2 tygodniowej kwarantannie w domu Pdp? 
21 kwietnia 2020 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Czy orientuje się ktoś, czy wjezdajac do DE na swoją Stelle, będę poddana 2 tygodniowej kwarantannie w domu Pdp? 

Nie, nie, nie. Już tyle razy było pisane. Opiekunki nie podlegają kwarantannie. Bardzo też nie sprawdzają na granicy. Jedynie dowód osobisty i nawet nie pytają jaki cel podróży. Wczoraj koleżanka wjeżdżała. Spoko i szybko. 
21 kwietnia 2020 09:54 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Czy orientuje się ktoś, czy wjezdajac do DE na swoją Stelle, będę poddana 2 tygodniowej kwarantannie w domu Pdp? 

Dorota pisała i ktoś jeszcze że nie, ale znów w Polsce jest taka informacja że tak .Zapytaj firmę bo ja już kołomyję mam w głowie przecież po 10 04 już jakieś dziewczyny wyjechały. 
21 kwietnia 2020 10:03 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dorota pisała i ktoś jeszcze że nie, ale znów w Polsce jest taka informacja że tak .Zapytaj firmę bo ja już kołomyję mam w głowie przecież po 10 04 już jakieś dziewczyny wyjechały. 

Miałam info od kumpeli, seniorka przy niej dzwoniła, że przyjechała opiekunka z Polski. No i sprawdzali ją przez dwa tygodnie. Firma oczywiście nic nie wie, mają do mnie oddzwonić po negocjacjach a wyższym szczeblu. 
21 kwietnia 2020 10:10 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Czy orientuje się ktoś, czy wjezdajac do DE na swoją Stelle, będę poddana 2 tygodniowej kwarantannie w domu Pdp? 

Engel pojechała chyba 4 dni temu i nie ma żadnej kwarantanny ale może być tak, że zależy to od landu. Koleżanka mi mówiła, że w Niemczech dużo decyzji podejmuja szefowie landu 
PS 
Nie wiem jak fachowo nazywa się zarządzający landem 
21 kwietnia 2020 10:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Ludkowie  Nie ma możliwości, aby w czymś takim nie zwrócić na siebie uwagi- zwłaszcza jak ktoś bardzo, bardzo tego chce 
21 kwietnia 2020 10:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry piękne, w piękny słoneczny dzień 
Witam przy drugiej kawie, pitej spokojnie i z namaszczeniem na tarasie 
Starszak w przedszkolu, maluch śpi, czas dla siebie. 
Pięknego dnia życzę