Powitajki przy kawie 60

21 kwietnia 2020 10:34 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dziatwa. Niebo niebieściutkie, drzewa się zazieleniły a ja tak się przyzwyczaiłam do siedzenia na tyłku, że trudno mi się z domciu wyrzucić  Miłego dniwa wam życzę.  
21 kwietnia 2020 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry dziatwa. Niebo niebieściutkie, drzewa się zazieleniły a ja tak się przyzwyczaiłam do siedzenia na tyłku, że trudno mi się z domciu wyrzucić :strach na wroble: Miłego dniwa wam życzę.  

Zastałaś się 
21 kwietnia 2020 11:16 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zastałaś się :lol2:

E tam tylko się zasiedziała, gorzej jakby skostniala albo przyrosła 
21 kwietnia 2020 11:20 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo coraz cieplej u nas , na kijki wolno?
21 kwietnia 2020 11:32 / 8 osobom podoba się ten post
Basen zamknięty a ja przed koroną doładowałam karnet full opcją, ponoć przedłużą. Siłownie i klubiki tez zamkniete. Dreptanie wokół parku jakoś tak mało mnie jara, bo ja len jestem  Jak męczyc się to z sensem a nie takie pitu pitu. Chyba jakiegoś doła załapałam  bo tak mi się dobrze w domciu zrobiło a moja dupcia rośnie  Parę dni potrwa zamin się z chałupy "wyrzucę". Nawet do sklepu mi ciężko wyjść, no tak to jeszcze nie miałam. Psychicznie zniosłam to siedzenie dobrze, robota w DE mnie do tego przygotowała  ale .... zawsze jest jakieś ale. 
21 kwietnia 2020 11:41 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Basen zamknięty a ja przed koroną doładowałam karnet full opcją, ponoć przedłużą. Siłownie i klubiki tez zamkniete. Dreptanie wokół parku jakoś tak mało mnie jara, bo ja len jestem :lol2: Jak męczyc się to z sensem a nie takie pitu pitu. Chyba jakiegoś doła załapałam :smiech3: bo tak mi się dobrze w domciu zrobiło a moja dupcia rośnie :hihi: Parę dni potrwa zamin się z chałupy "wyrzucę". Nawet do sklepu mi ciężko wyjść, no tak to jeszcze nie miałam. Psychicznie zniosłam to siedzenie dobrze, robota w DE mnie do tego przygotowała :lol1: ale .... zawsze jest jakieś ale. 

To zapraszam na wspólny "dżoging", od Spodka do Parku z żyrafą i z powrotem
21 kwietnia 2020 11:49 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) coraz cieplej u nas , na kijki wolno?

Wolno ale w maseczce 
Jak pójdziesz do lasu to maskę  możesz zdjąć, żeby zwierząt nie straszyć 
21 kwietnia 2020 12:06 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

To zapraszam na wspólny "dżoging", od Spodka do Parku z żyrafą i z powrotem:gwizdanie::smiech3:

Dzięki Luke. Od Spodka do żyrafy, po tym kurzu i w słońcu Po parku robimy dżoging jak się do knajpy wybieramy. Najpierw złazimy co się da, a jest gdzie dreptać, a potem do góry, do Łanii. Ja za tą knajpą nie przepadam, przereklamowana. Naprzeciwko jest przyjemna knajpka i tam można też smacznie zjeść. Obie sa w cieniu, latem to jest przyjemne. Jedna, blisko stadionu chyba miała pożar a tam się też przyjemnie siedziało. Szkoda. Pomarudzę jeszcze ze 2-3 dni i potem pójdę gdzieś połazić. Może dzisiaj zaatakuję jakiś sklep z kwiatkami doniczkowymi, no coś muszę zrobić bo faktycznie "przyrosnę". 
21 kwietnia 2020 12:08 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Wolno ale w maseczce :aniolki:
Jak pójdziesz do lasu to maskę  możesz zdjąć, żeby zwierząt nie straszyć :smiech3:

Mnie się źle oddycha w maseczce. Te flizelinowe są dla mnie do kitu. Przerzuciłam się na bawełniane. Może mniej chronią ale oddychać można. Zresztą - co komu pisane to będzie 
21 kwietnia 2020 12:11 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Mnie się źle oddycha w maseczce. Te flizelinowe są dla mnie do kitu. Przerzuciłam się na bawełniane. Może mniej chronią ale oddychać można. Zresztą - co komu pisane to będzie :-)

Ja ta flizeliinowa jednorazowa to o mało co do płuc nie wciągnęłam 
Mam teraz takie dwie bawelniane jedna w kwiatki a druga w motylki 
21 kwietnia 2020 12:32 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) coraz cieplej u nas , na kijki wolno?

Można- idź smiało. Właśnie wróciłam z małego joggingu- na początek po przerwie. Nikt mnie nie zgarnął.
21 kwietnia 2020 12:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dodaję aktualne, jeszcze ciepłe info od firmy, dostanę takie oświadczenie po polsku i po niemiecku, że odbędę kwarantannę w domu podopiecznego. 
21 kwietnia 2020 12:34 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Można- idź smiało. Właśnie wróciłam z małego joggingu- na początek po przerwie. Nikt mnie nie zgarnął.

Może się bali 
21 kwietnia 2020 12:35
tina 100%

Można- idź smiało. Właśnie wróciłam z małego joggingu- na początek po przerwie. Nikt mnie nie zgarnął.

Chciałabyś 
21 kwietnia 2020 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Może się bali :lol2:

Tiny czy koronawirusa?