Powitajki przy kawie 60

18 maja 2020 07:38 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Piszecie, że ciepły dzień przed nami- trzymam za słowo
18 maja 2020 08:05 / 11 osobom podoba się ten post
witam w nowym tygodniutrzeci wszedł na "taśmę".Słoneczko zagląda przez okno wypita ze smakiem....zaraz przychodzi rehabilitantka....jeszcze chwila lenistwa i bedzie trzeba trochę popracować.Miłego dnia
18 maja 2020 08:32 / 12 osobom podoba się ten post
Cześć Wam Ja teraz na obrotach bo nie wiem dokładnie kiedy mnie gościu odbierze miedzi 11-13 ma być . Miłego dnia trzymajcie kciuki plissssss
18 maja 2020 08:33 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ciut mi się przysnęło  dobrego dnia kochani 
18 maja 2020 08:38 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć Wam :oklaski:Ja teraz na obrotach bo nie wiem dokładnie kiedy mnie gościu odbierze miedzi 11-13 ma być . Miłego dnia trzymajcie kciuki :hejka:plissssss

Trzymam kciuki! Uśmiech na twarz, pierś do przodu i nowe rozdanie!
18 maja 2020 08:40 / 6 osobom podoba się ten post
Werska

Trzymam kciuki! Uśmiech na twarz, pierś do przodu i nowe rozdanie!

szukam asa do rekawa
18 maja 2020 08:47 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć Wam :oklaski:Ja teraz na obrotach bo nie wiem dokładnie kiedy mnie gościu odbierze miedzi 11-13 ma być . Miłego dnia trzymajcie kciuki :hejka:plissssss

Musi być dobrze???
18 maja 2020 09:05 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłego słonecznego poniedziałku
18 maja 2020 09:50 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo, jak to radio ZET wita/witało swoich słuchaczy. W tym tygodniu przechodzę na ciemną stronę mocy, czyli na nocne dyżury Z tego powodu przede mną cały dzień wolny, który zamierzam wykorzystać na bumelkę po sklepach. Idzie lato, a w szafie mam tylko zimowe ciuchy, bo od lutego nie byłam w domu. Muszę kupić sobie parę tanich szmatek, aby prztrwać te 4 tygodnie, dopóki nie będę mogła wymienić garderoby w moim rodzinnym domu.
Podbrego dnia kochani.
18 maja 2020 09:51 / 10 osobom podoba się ten post
Miłego poniedziałku i udanego, spokojnego całego tygodnia.
18 maja 2020 09:54 / 10 osobom podoba się ten post
Zosiu, udanych zakupów życzę i poprawy nastroju. Mówią, że dla nas kobiet shopping to ulubiony całoroczny sport.
18 maja 2020 10:05 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam jak zwykle serdecznie całe towarzystwo 
U mnie ciepło, słonecznie, bezchmurnie,  na stole więc czego więcej od życia chcieć 
Na dzisiejszy dzień i na cały nadchodzący tydzien życzę powodzenia i satysfakcji we wszystkich aspektach życia : itd. :
18 maja 2020 10:07 / 10 osobom podoba się ten post
Ja,za Zosią powtórzę-dzień dobry bardzo 
Miłego i spokojnego dnia życzę. 
I słonecznego 
18 maja 2020 10:07 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Dzień dobry bardzo, jak to radio ZET wita/witało swoich słuchaczy. W tym tygodniu przechodzę na ciemną stronę mocy, czyli na nocne dyżury:lol2: Z tego powodu przede mną cały dzień wolny, który zamierzam wykorzystać na bumelkę po sklepach. Idzie lato, a w szafie mam tylko zimowe ciuchy, bo od lutego nie byłam w domu. Muszę kupić sobie parę tanich szmatek, aby prztrwać te 4 tygodnie, dopóki nie będę mogła wymienić garderoby w moim rodzinnym domu.
Podbrego dnia kochani.

Jest i ta dobra strona medalu czyli zakupy 
18 maja 2020 10:12 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Jest i ta dobra strona medalu czyli zakupy :-)

Małym minusem jest jednak zubożenie konta bankowego.