Powitajki przy kawie 60

18 maja 2020 10:14 / 6 osobom podoba się ten post
Zofija

Małym minusem jest jednak zubożenie konta bankowego.

Jak jest przyjemność to pieniądze się nie liczą 
18 maja 2020 10:20 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Jak jest przyjemność to pieniądze się nie liczą :-)

Jajn, ja należę do takich dziwolągów, którym zakupy nie wpływają na podniesienie nastroju. Nie znaczy to, że jestem jakaś sknera, co to tonie, ale inne rzeczy cieszą mnie bardziej.
18 maja 2020 10:24 / 7 osobom podoba się ten post
Zofija

Jajn, ja należę do takich dziwolągów, którym zakupy nie wpływają na podniesienie nastroju. Nie znaczy to, że jestem jakaś sknera, co to tonie, ale inne rzeczy cieszą mnie bardziej.:yeah:

Najważniejsze, że inne rzeczy wpływają na poprawę Twojego nastroju 
Ja często tak mam, że nie kupię tego co zaplanuję albo kupuje coś ponadplanowo 
Córka po mnie to odziedziczyła 
18 maja 2020 10:25 / 9 osobom podoba się ten post
Zofija

Małym minusem jest jednak zubożenie konta bankowego.

A co tam pieniądz? Można ich mieć wieeeele na koncie a chodzić hakdzuad ubranym. Czy nam się nic odzyciA nie należy. Chyba też człowiek po to pracuje żeby mógł sobie sprawić małe przyjemności. Lepiej iść ładnie ubranym nieraz za niewielkie pieniądze niz trzymać kurc,owo kasę a potem człowiek odchodzi i żałuję że nie kupił.sobie tego czy tamtego. Ja teraz po kwarantannie w Polsce wydałam trochę kasy na siebie . Jedynie co mnie denerwuje i nie mogę na siebie patrzecto mohewlisy. Nie zdążyłam zrobić ani pasemek ani podciąć. Jedynie zakręcamy je na lokówkę żeby nie było widać ich nierówności. Ale już po powrocie idę choćby nie wiem co bo się źle czuje. 
18 maja 2020 10:34 / 9 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A co tam pieniądz? Można ich mieć wieeeele na koncie a chodzić hakdzuad ubranym. Czy nam się nic odzyciA nie należy. Chyba też człowiek po to pracuje żeby mógł sobie sprawić małe przyjemności. Lepiej iść ładnie ubranym nieraz za niewielkie pieniądze niz trzymać kurc,owo kasę a potem człowiek odchodzi i żałuję że nie kupił.sobie tego czy tamtego. Ja teraz po kwarantannie w Polsce wydałam trochę kasy na siebie . Jedynie co mnie denerwuje i nie mogę na siebie patrzecto mohewlisy. Nie zdążyłam zrobić ani pasemek ani podciąć. Jedynie zakręcamy je na lokówkę żeby nie było widać ich nierówności. Ale już po powrocie idę choćby nie wiem co bo się źle czuje. 

Ja też na siebie nie żałuję 
Nie zadręczam się też myślami, że może przyjdzie inna i moje ubrania będzie nosila 
Jakoś dzisiaj, prześladują "mnie słowa piosenki Świat jest piękny, czy to znasz? Otwórz oczy patrz la la la.... 
18 maja 2020 10:42 / 9 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja też na siebie nie żałuję :radosc1:
Nie zadręczam się też myślami, że może przyjdzie inna i moje ubrania będzie nosila :smiech3:
Jakoś dzisiaj, prześladują "mnie słowa piosenki Świat jest piękny, czy to znasz? Otwórz oczy patrz la la la.... :radosc:

A mi dzisiaj chodzi po głowie - dzien dobry kocham cie już posmarowałem tobą chleb 
18 maja 2020 10:59 / 10 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja też na siebie nie żałuję :radosc1:
Nie zadręczam się też myślami, że może przyjdzie inna i moje ubrania będzie nosila :smiech3:
Jakoś dzisiaj, prześladują "mnie słowa piosenki Świat jest piękny, czy to znasz? Otwórz oczy patrz la la la.... :radosc:

Już siezapisalam do fryzjera na 30 czerwca i choćby nie wiem ile mam tam siedzieć doprowadzę się do porzadku.   no nie mogę na siebie patrzeć. Mogę mieć zeszłoroczna sukienkę na sobie i nawet za parę groszy ale jak nam włosy do d..y to sie zle czuje. Planowo jestem 27 czerwca 29 robię sobie relax a 30 wypad do fryzjera. 
18 maja 2020 11:15 / 8 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Już siezapisalam do fryzjera na 30 czerwca i choćby nie wiem ile mam tam siedzieć doprowadzę się do porzadku. :piekna: :smiech2: no nie mogę na siebie patrzeć. Mogę mieć zeszłoroczna sukienkę na sobie i nawet za parę groszy ale jak nam włosy do d..y to sie zle czuje. :ona placze:Planowo jestem 27 czerwca 29 robię sobie relax a 30 wypad do fryzjera. :oklaski:

Moja babcia mówiła, że włosy i buty u kobiety najważniejsze. Muszą być perfekt 
18 maja 2020 11:27 / 8 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A mi dzisiaj chodzi po głowie - dzien dobry kocham cie już posmarowałem tobą chleb :bzy_bzy::radosc1:

Moja ulubiona plus Piaska-śniadanie do łóżka 
18 maja 2020 11:28 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Moja babcia mówiła, że włosy i buty u kobiety najważniejsze. Muszą być perfekt :piekna:

Bo babcie to mądre kobiety są ??♥️
18 maja 2020 11:42 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

A mi dzisiaj chodzi po głowie - dzien dobry kocham cie już posmarowałem tobą chleb :bzy_bzy::radosc1:

Tego to nie znałam 
18 maja 2020 12:10 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Bo babcie to mądre kobiety są ??♥️

No właśnie, zgadzam się w 100 %
18 maja 2020 12:16 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć Wam :oklaski:Ja teraz na obrotach bo nie wiem dokładnie kiedy mnie gościu odbierze miedzi 11-13 ma być . Miłego dnia trzymajcie kciuki :hejka:plissssss

Jeśli to będzie Erik S., to będzie bardzo dobrze???. Dzień dobry
18 maja 2020 12:24 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Moja babcia mówiła, że włosy i buty u kobiety najważniejsze. Muszą być perfekt :piekna:

18 maja 2020 12:25 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Jeśli to będzie Erik S., to będzie bardzo dobrze???. Dzień dobry

Nie wiem,imienia nie znam, nazwisko znam na S .da mi wizytówkę to napiszę potem .Ma tytuł doktora .dzięki