Powitajki przy kawie 60

19 maja 2020 06:35 / 15 osobom podoba się ten post

 
Smutna prawda, czyż nie? 
 
Witam wszystkich w kolejny piękny dzionek w Westfalii
 
Życzę Wam miłego i spokojnego dnia 
19 maja 2020 06:50 / 8 osobom podoba się ten post
Maluda

Tinuś,a zdymotka to gdzie ? Nie mam tak bujnej wyobrazni i nigdy nie byłam w Bernie,chetnie nacieszyłabym oko.Wiem,wiem,RODO,wiec swojej facjaty wstawiać i kolezanki nie musisz:-),ale może jedno z Rosengarten i tego muzeum,co???:hihihi:

Ależ proszę Kruszynko -Maludo. Tak na szybko parę fotek z muzeum. Mam dużo zdjęc i z Berna i z Zurychu, tylko je muszę uporządkować.

 

 
19 maja 2020 06:51 / 11 osobom podoba się ten post
I dzień dobry 
19 maja 2020 06:54 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ależ proszę Kruszynko -Maludo. Tak na szybko parę fotek z muzeum. Mam dużo zdjęc i z Berna i z Zurychu, tylko je muszę uporządkować.

 

 

Piekny ten Galwanometr,musze luknąc w Google i troche poczytać o tym muzeum,bo człowiek taki nieuswiadomiony,dziekuje Tinuś.A kwiatki to póżniej ?!
19 maja 2020 06:58 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Piekny ten Galwanometr,musze luknąc w Google i troche poczytać o tym muzeum,bo człowiek taki nieuswiadomiony,dziekuje Tinuś.A kwiatki to póżniej ?!:lovu2:

Będzie caly fotoreportaż dla Ciebie i innych ciekawskch  
Pozmniejszam, wybiorę ładne zdjątka, tak abyś mogła dobrze się przyjrzeć 
19 maja 2020 07:00 / 14 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Pierwsza nocka za mną ,słonko wstało i fajny dzień się zapowiada . Wczoraj jadłysmy obiadokolacje na tarasie przy oczku z karpiami Dziś poznam panią od porządków Filipinka .Miłego dnia ludzie 
19 maja 2020 07:27 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i udanego dnia 
19 maja 2020 07:34 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry miłego dnia 
19 maja 2020 07:37 / 15 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry Wczoraj była akceptacja więc w przyszłym tygodniu kieru DE.
Nowe zecenie więc nam nadzieję ułożyć po swojemu.Oczywiscie wieś pod lasem A swoją drogą lubię takie klimaty, choć zawsze  gdypgdy myślę pesymistycznie bo nie wiadomo co zastane. Jednak zaufałam swojemu instynktowi, ostatnio miałam jeden dom na 4 kmi  tylko owieczki z baranem zza okna kuchennego ogladalam teraz  mam las w zasięgu wzroku
Będzie dobrze taki mój wybór.
Pozdrawiam wszystkich bo miłego dnia
19 maja 2020 07:39 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry:-) Wczoraj była akceptacja więc w przyszłym tygodniu kieru DE.
Nowe zecenie więc nam nadzieję ułożyć po swojemu.Oczywiscie wieś pod lasem A swoją drogą lubię takie klimaty, choć zawsze  gdypgdy myślę pesymistycznie bo nie wiadomo co zastane. Jednak zaufałam swojemu instynktowi, ostatnio miałam jeden dom na 4 km:super1:i  tylko owieczki z baranem zza okna kuchennego ogladalam :smiech3: teraz  mam las w zasięgu wzroku:upup:
Będzie dobrze:zaskoczenie1: taki mój wybór.
Pozdrawiam wszystkich bo miłego dnia:-)

Takie naturalne wyciszenie  cześć
19 maja 2020 07:39 / 14 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dnia kochani 
19 maja 2020 07:41 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, nowy dzień czas zacząć. Nowy szampon już napoczęty- jednak parę zakupów zrobić trzeba było- i kosmetycznych, i ciuchowych- skoro z miesiąca robią się prawie cztery... Ale w dobrym towarzystwie damy radę- nie ja jedna siedzę i siedzę w tym pięknym kraju- i na forum są takie dziewczyny, i koleżanki opiekunki, które poznałam w realu. Taki czas...
19 maja 2020 07:44 / 9 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Takie naturalne wyciszenie :-) cześć:przyjaciele:

Część dokładnie tak. Książki i laptop ,aha trzba trochę popracować Jeszcze jak będzie rower ,to nic więcej mi nie potrzeba
19 maja 2020 08:16 / 12 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie . Po nie przespanej mocy jestem trochę późno. Jestem też po bardzo burzliwej porannej rozmowie z synem pdp. Chłopak w moim wieku bo babka go miała w wieku 46 lat. Albo załatwia  leki na sen matce albo sam tu zostaje. Około 8 razy wstawałam i zaprowadziłam ja do łóżka a ona po niecałej pół godzinie spowrotem wstawała. Meble poprzestawiane, rozebrała się kilka razy ja ją ubierałam i zakładała na siebie obrus ze stołu. Dał mu 2 dni.max na załatwienie leków jeśli nie ja w piątek wyjeżdżam. I jeszcze jedno mu powiedziałam, że za to że ja nie śpię w nocy to.sa extra geldy. Tak więc życzę Wam dobrego dnia. Ja napewno prześpię moja pauzę jeśli będzie mi dane. 
 
19 maja 2020 08:23 / 14 osobom podoba się ten post
Witam pochmurnie.....może jakaś z abłakana chmura z deszczem się pojawi....sucho jak na pustyni.Pdp jeszcze w łóżkuwypita,chwila luzu i trzeba się ruszyc.Jakoś na pracę nie mogę się skarżyć....cisza,spokój....zero myślenia o zakupach,chyba że dla siebieMiłego dnia