Powitajki przy kawie 61

06 czerwca 2020 08:10 / 5 osobom podoba się ten post
Clio

No na pewno kolorowo i wesolo by było... Wesoły pokój... Nigdy nie zapomnę mojego pokoiku.. :oczko:

Jakby pokój sobie monetami i banknotami wykleić? 
PS 
Myślę o tych wycofanych z obiegu 
06 czerwca 2020 08:14 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Za oknem widzę błękit nieba, na stawię pływa Łabędzia rodzinka,  w moim ulubionym kubeczku na stole stoi 
Pełnia szczęścia u mnie a u Was?
Wiem to pytanie retoryczne bo już zdążyłam poczytać i wiem, że wszyscy dobrze się mają 
Miłej soboty 
06 czerwca 2020 08:54 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Tutaj wstaję trochę później, na 6 nastawiam budzik i zawsze jeszcze na pół godziny, też nastawiam, żeby nie przysnąć. Chociaż tutaj nie byłoby problemu, gdybym tak przysnął. Dziadek i tak do wpół do dziewiątej dziś śpi.
Witam wszystkich milutko:chaplin:
W nocy jeszcze popadało, ale teraz słoneczko świeci.
Spokojnego dnia:kwiatek dla ciebie::kwiatek dla ciebie2:

Witam Luke ja robię podobnie jak ty nastawiam budzik np. na 7,00 i jeszcze raz na 7,20 żeby nie przysnąć  bo choć mam problemy ze spaniem to rano najlepiej się śpi :
06 czerwca 2020 09:01 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Jakby pokój sobie monetami i banknotami wykleić? :-)
PS 
Myślę o tych wycofanych z obiegu :smiech3:

wiitam starych monet i banknotów też mam parę i jakieś talony po rodzicach  które nic nie są warte,ale może jeszcze kiedyś coś z nich będzie,ale pokoju nie myślę wyklejać wolę normalne malowanki lub tapetę
06 czerwca 2020 09:07 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  Popadało wczoraj porządnie, ochłodziło się i co najważniejsze - wyspałam się  Pozdrowionka dla wszystkich i miłego dnia wam życzę. 
06 czerwca 2020 09:09 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

wiitam starych monet i banknotów też mam parę i jakieś talony po rodzicach :hihi: które nic nie są warte,ale może jeszcze kiedyś coś z nich będzie,ale pokoju nie myślę wyklejać wolę normalne malowanki lub tapetę:-)

Każdy towar ma swojego kupca 
Ja nie wyrzucam, czekam na lepsze czasy może jeszcze te monety nabiorą wartości 
O malowaniu mi przypomniałaś 
06 czerwca 2020 09:09 / 8 osobom podoba się ten post
Teraz muszę przywitać wszystkich Dzień dobry  Słoneczko za oknem jest  śniadanko już zjedzone, trochę gimnastyki też a teraz zabieram się pracy,trzeba zrobić pranko trochę zakupów i wolny vekend .Miłego dnia życzę i zero stresów.W Niemczech zapowiadają upały i suszę akurat jak ja tam zajadę. Ciepełko lubię ale susza nie musi być,przecież w nocy może padać a w dzień niech jest ciepło  takie jest moje życzenie 
 
06 czerwca 2020 09:11 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotęwypita....Pogoda jakaś nie zdecydowana....wczoraj na spacerze zmokłam ...można było wykręcac ,więc dziś ostrożnieZaraz trzeba sie ruszyć do pracy,a za tydzień juz weekend w domu.Miłego dnia
06 czerwca 2020 09:12 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Każdy towar ma swojego kupca :-)
Ja nie wyrzucam, czekam na lepsze czasy może jeszcze te monety nabiorą wartości :radosc1:
O malowaniu mi przypomniałaś :nerwowa1:

Kika67 Ty jeszcze jesteś chyba w domu ? To jest okazja pomalować ,żeby tylko chęci były 
06 czerwca 2020 09:16 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
06 czerwca 2020 09:16 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, pogodne, bo słońce świeci od rana, ale wiatr coraz szybciej w berka z chmurami się gania. Wczoraj lało,grzmiało i wiało mocno, całe popołudnie i wieczór. Za to noc pachnąca była jak w środku lata.
Miłej soboty życzę 
06 czerwca 2020 09:16 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Szaro ,buro ....nic to sobote mamy a ja jeszcze coś mam WOLNE DO 16-ej:radosc1:Bardzo proszę się z tego powodu nie wściekać się i nie przeklinać na mnie :hihi:Bardzo proszę cieszyć się ze mną .Kieckę oddaje do sklepu i rzucę się w nurt może coś kupię za zwrócone 19 eurasów.Milego dnia i jeszcze coś ważnego:-)

Ja się bardzo cieszę, że musisz tak harować. Każdemu się kiedyś trafi  Ja na swoją harówkę nie mam powodu narzekać to i nie mam powodu zazdrościc. Tak więc pracuj dzielnie i udanych zakupów.  
06 czerwca 2020 09:35 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Kika67 Ty jeszcze jesteś chyba w domu ? To jest okazja pomalować :-),żeby tylko chęci były :gwizdanie:

Chęci to ja mam ale umiejętności brak 
W szkole podstawowej brat robił za mnie rysunki na plastykę w zamian za odkurzanie 
Trochę tego malowania jest. Muszę się nad tym zastanowić. Wszyscy pracują a wiadomo jak to jest, trzeba wszystko po wynosić, szybko pomalować i ponosić, żeby było gdzie spać. Mąż jakiś urlop ma zaplanowany na czerwiec. Szkoda, że wcześniej nie pomyślałam. Przez tą pandemii to ja o Bożym świecie zapomniałam,a malowanie czeka. 
06 czerwca 2020 10:37 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Chęci to ja mam ale umiejętności brak :zawstydzony:
W szkole podstawowej brat robił za mnie rysunki na plastykę w zamian za odkurzanie :bezradny:
Trochę tego malowania jest. Muszę się nad tym zastanowić. Wszyscy pracują a wiadomo jak to jest, trzeba wszystko po wynosić, szybko pomalować i ponosić, żeby było gdzie spać. Mąż jakiś urlop ma zaplanowany na czerwiec. Szkoda, że wcześniej nie pomyślałam. Przez tą pandemii to ja o Bożym świecie zapomniałam,a malowanie czeka. 

Kika a kiedy masz zamiar gdzieś ruszyć do DE może jeszcze zdążycie odświeżyć mieszkanie albo choć jeden pokój  jak tylko są chęci i siły to wiele można zrobić 
06 czerwca 2020 10:41 / 7 osobom podoba się ten post
To może i ja się przywituję skoro podczytuję 
Pogoda fatalna, zmuleni jesteśmy jak niemoty, Marten nawet śniadania nie zjadł, chodzi w piżamie, tylko Marianka w lepszej formie. Robi porządki w papierach nieważnych 
Nie ale , jako że jestem wakacyjna dziewczyna, potrzeba mi słońca nieustannie.  Bez , totalny spadek chęci mam. 
Z nudów może będę dzisiaj smażycielką i zrobię tortije z naleśnika z nadzieniem wege.
 
Za tydz w pon już synu będzie u mnie , wyściskam, wykocham. Najlepiej . 
 
Acha tabsy na wodę poszły weg, teraz mamy Bisoprolol 2.5 mg. 2x.Nie wiem dokł co to jest .
Tak czy siak z Marianną będzie już loteria . Problemy się zaczęły to już pójdzie....