Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

30 listopada 2020 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Parówki w folijce?
Chciałam zdziwioną buźkę wstawić, ale jak przeczytałam dzisiaj, że chyba Evvex, grzanki z papierka do zupy robiła, przy nich parówki w folijce to pikuś :smiech3:

No a zupa z gwoździa? Przecież to klasyka jeszcze z czasów wojen napoleońskich. Ponoć da się  zjeść ,tylko trzeba tam kaski nasypać. Jęcmiennej, grycanej - moze być tes manna ostatecnie 
30 listopada 2020 19:52 / 3 osobom podoba się ten post
Sałatka jak zwykle pedepci smakowała. 
Sporo poszło, resztę jutro z nianią zjedzą 
01 grudnia 2020 08:26 / 2 osobom podoba się ten post
Na dziś zaplanowane mam spaghetti bolonese tylko, że że szpeclami.  Na deser ? lody o ile zostały bo dziadek wczoraj wcinał aż mu się uszy trzęsły
01 grudnia 2020 08:44 / 3 osobom podoba się ten post
U nas też  spaghetti  Popisowae  danie mojej młodej  wspolpracownicy. PDP  wczorajsze sznycelki z indyka w sosie  plus   warzywa na ciepło i ziemniaczki .
01 grudnia 2020 09:04 / 4 osobom podoba się ten post
W niedziele był rosół, więc dzisiaij pomidorowa. Na drugie będą racuchy z jabłkiem. 
02 grudnia 2020 11:34 / 3 osobom podoba się ten post
Ryż i ratatuj warzywne 
02 grudnia 2020 11:42 / 3 osobom podoba się ten post
Leczo z ryżem.  
02 grudnia 2020 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
Naleśniki. Musiałem po mąkę jechać, bo mało było, zmienniczka nie robiła naleśników, nie wiem warum
02 grudnia 2020 11:53 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Leczo z ryżem. :gotowanie: 

To prawie to samo co u mnie 
02 grudnia 2020 11:54 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Naleśniki. Musiałem po mąkę jechać, bo mało było, zmienniczka nie robiła naleśników, nie wiem warum:-)

Może nie lubi?
A może po mąkę nie chciało jej się jechać?
02 grudnia 2020 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Chleb sie skonczyl jak zwykle ( sklep cholernie za daleko i nie czuje sie git a jutro o 9 przyjedzie Bäcker))wiec trzeba kombinowac do jutra wiec na śniadanie nalesniki i na kolacje
Obiad: Spaghetti  Bolognese z ostatnią 2porcja mięska 
Kawka+ciasto ze sliwkami 
02 grudnia 2020 13:22 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Może nie lubi?
A może po mąkę nie chciało jej się jechać?:oczko:

Lubi, teraz zjadła . Takich rzeczy to ja muszę doglądać, czy są
02 grudnia 2020 13:30 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Lubi, teraz zjadła :mniam:. Takich rzeczy to ja muszę doglądać, czy są:-)

O zmienniczce myślałam, że może nie lubi naleśników ,
02 grudnia 2020 13:38 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

To prawie to samo co u mnie :-)

Ja z dziadkiem zjadłam. Babka nawet nie ruszyła nic. Śniadania też nie zjadła tylko dwa kęsy chleba z masłem. Już nawet nie ruszyła swojej ulubionej wędliny . Zgłosiłam i do firmy i do rodziny. W końcu babkę ułoży do łóżka a ona lekka nie jest bo ma około 85 kg. Jest większa i cięższa ode mnie. Już coraz mniej ma sił żeby nawet z wozka na WC się przemieścic. W końcu upadnie i mnie na dół pociągnie. To już chyba będzie koniec babki. Owoce i ciasto też przestała jeść. O 15 na kawę nawet nie che spojrzeć. Jeśli zje na kolację i śniadanie ledwo pół kromki chleba to tylko z masłem. Zobaczymy co synowa na to co z tym zrobi bo ja do leżącej babki nawet się nie podejmuje tutaj być. . 
02 grudnia 2020 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

O zmienniczce myślałam, że może nie lubi naleśników :oczko1:,

Aha, ok. Chyba lubi, widocznie pdp i jego mama nic nie wspominali