Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

16 stycznia 2021 15:47 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś młody robi łososia ze szpinakiem i ryżem. A jutro wyciągamy zupę z zamrażarki. To się za mocno nie przepracuję
17 stycznia 2021 10:28 / 3 osobom podoba się ten post
Zadanie level600 - klocki z jakiegoś mięcha.Nw co to bylo moze bawół albo godzilla, pełno krwi i straszny smród .W rękawiczkach i na dystans ?Raz w życiu chyba poczyniłam już to, instrukcje niby pamiętam od Magdy G. ale i tak wychodzą kamienie. 
Nw jak można to jeść, otłuszczone i brzydliwe.
Kanibalizm nie jest fajny. 
Dziś już jedzenia nie będzie ?
Dusicielka nie poleca. ??
17 stycznia 2021 10:57 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś i jutro a może i po jutrze mam Luz. Ciekawostką nagotiwala zupy warzywnej i na robiła gulaszu. Dziś i jutro zupa po jutrze gulaszu. Tylko dodatki mam zrobić. 
17 stycznia 2021 11:02 / 5 osobom podoba się ten post
Ja dziś odpalam  poniemiecki  robot  i placki ziemniaczane  smażę. 
17 stycznia 2021 11:12 / 5 osobom podoba się ten post
Rosół z wiejskiej kury , domowy makaron
17 stycznia 2021 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś mielone zrobiłem, do tego czerwona kapusta z mikrofali, ziemniaki, gotowane warzywa.
Wczoraj mieliśmy sznycle indycze.
Qrcze, rodzina rzeźników, a jedzą tylko indyka i wołowinę. Nie chcę już nic kombinować, to na powrót zamówiłem sobie żeberka w domu, a na niedzielę rosół
17 stycznia 2021 17:28 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś mielone zrobiłem, do tego czerwona kapusta z mikrofali, ziemniaki, gotowane warzywa.
Wczoraj mieliśmy sznycle indycze.
Qrcze, rodzina rzeźników, a jedzą tylko indyka i wołowinę. Nie chcę już nic kombinować, to na powrót zamówiłem sobie żeberka w domu, a na niedzielę rosół :zakupy w sieci::smiech3:

No wiedzą co i dobre i smaczne  Indyków nie można szpikowac antybiotykami bo zdychają , wołowina jest zdrowsza niz świnka .
17 stycznia 2021 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś mielone zrobiłem, do tego czerwona kapusta z mikrofali, ziemniaki, gotowane warzywa.
Wczoraj mieliśmy sznycle indycze.
Qrcze, rodzina rzeźników, a jedzą tylko indyka i wołowinę. Nie chcę już nic kombinować, to na powrót zamówiłem sobie żeberka w domu, a na niedzielę rosół :zakupy w sieci::smiech3:

Ja świni nie jem  od ponad 20 lat, śmieję się  że  niekoszerna. Generalnie  tylko drób  i ryby,  choć  niedużo też. Podobno  dieta  śródziemnomorska jest najlepsza dla zdrowia   na świecie. U mnie  łatwiej  bo  nie lubię  mięsa  i szkoda  mi tych zwierząt. Jest  tyle zamienników.  
18 stycznia 2021 09:31 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj będzie rozgrzewająca chińska zupa z makaronem ryżowym i piersią z kurczaka :) 
18 stycznia 2021 11:15 / 5 osobom podoba się ten post
Chefowa Bawarii dzis poleca:
Der swiderki w sosie smietanowo-serowo-szpinakowym+lampka bialego Rieslinga gratis w imie zasady "jaki poniedzialek taki caly tydzien " 
Deser: juz sie  jabłecznik(ostatnie sztuki jabłek skitrane w kellerze )
Kolacja: cosìk tam+takze lampka  czerwonego  bo taki mamy dzis kaprys z herr J
18 stycznia 2021 12:02 / 3 osobom podoba się ten post
Leczo i budyń czekoladowy. 
18 stycznia 2021 12:53 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Chefowa:gotuje: Bawarii:smiech3: dzis poleca:
Der swiderki w sosie smietanowo-serowo-szpinakowym+lampka bialego Rieslinga gratis:lol3: w imie zasady "jaki poniedzialek taki caly tydzien ":randka2: 
Deser: juz sie :piecze ciasteczka: jabłecznik(ostatnie sztuki jabłek skitrane w kellerze:gwizdanie: )
Kolacja: cosìk tam+takze lampka :wino2: czerwonego  bo taki mamy dzis kaprys z herr J:-):przyjaciele:

Clio, toż to jak w najlepszej knajpie ?. Marzy mi się do obiadku lampka wina. Moja pdp sama żłopie pod kołdrą. Ja dzisiaj pulpeciki w sosie kurkowym, kasza jęczmienna, kapusta czerwona z jabłkiem i fasolka szparagowa polana bułeczką tartą.
18 stycznia 2021 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
Moniaa

Clio, toż to jak w najlepszej knajpie ?. Marzy mi się do obiadku lampka wina. Moja pdp sama żłopie pod kołdrą. Ja dzisiaj pulpeciki w sosie kurkowym, kasza jęczmienna, kapusta czerwona z jabłkiem i fasolka szparagowa polana bułeczką tartą.

Monia  przedwczoraj byl syn i z dziadkiem szukali win znowu w piwnicy bo Dziadek mial ochote a ze mowi ze pijak nie jest to nooo musze z nim zeby bylo elegancko poza tym Dziadek nie jest zydem chetnie sie dzieli ( zreszta babcia z Augsburga  tez zawsze sie wszystkim ze mna dzieli to bardzo mile) normalni ludzie jeszcze sa 
" jak Kuba mnie tak ja Kubie"potem czyli wzajemne dogadzanie mile widziane
18 stycznia 2021 13:24 / 3 osobom podoba się ten post
Kończymy rosół
19 stycznia 2021 08:32 / 2 osobom podoba się ten post
Spaghetti? bolognese.
Na deser lody.