Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

30 marca 2021 11:12 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa pomidorowa z grzankami
30 marca 2021 13:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś wielowarzywna zupa. Jak mi kupili blendera, to miksuję 
Do tego do zupy ugotowana pierś, pokrojona w plasterki. 
Codziennie używam imbiru w różnej postaci, więc i w zupie nie mogło go zabraknąć. Całej naszej trójce smakowała zupa. Jak zawsze zresztą. 
30 marca 2021 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś wielowarzywna zupa. Jak mi kupili blendera, to miksuję :oklaski::smiech3:
Do tego do zupy ugotowana pierś, pokrojona w plasterki. 
Codziennie używam imbiru w różnej postaci, więc i w zupie nie mogło go zabraknąć. Całej naszej trójce smakowała zupa. Jak zawsze zresztą. 

Na moja jarzynowa tez ostatnio corka sie zalapala ale bylo to pierwszy i ostatni raz 
31 marca 2021 11:25 / 4 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane z twarożkiem, musem , cukrem
31 marca 2021 16:57 / 3 osobom podoba się ten post
Cała klika u mnie dzisiaj na obiedzie? Tylko rodzin pfp już nie zapraszam
31 marca 2021 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj nam sie dostalo po placku z jablkami .W 15 minut obiad machnelam 
Podobno na talerzu ladnie sie prezentowaly te placki .Szkoda ,ze zdjec nie potrafie wstawiac .
Jutro chcialam zrobic szparagi ale juz wykupione byly wiec poszlam na latwizne i kupilam sloik pulpetow w sosie pomidorowym made in Polad oczywiscie .
31 marca 2021 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj nam sie dostalo po placku z jablkami .W 15 minut obiad machnelam :-)
Podobno na talerzu ladnie sie prezentowaly te placki .Szkoda ,ze zdjec nie potrafie wstawiac .
Jutro chcialam zrobic szparagi ale juz wykupione byly wiec poszlam na latwizne i kupilam sloik pulpetow w sosie pomidorowym made in Polad oczywiscie .

A są już niemieckie szparagi? U mnie ,  Düsseldorf tylko Meksyk/Po eru . Ewa Włochy , ale te zdrewniałe były . Kupiłam groszek cukrowy. 
31 marca 2021 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

A są już niemieckie szparagi? U mnie ,  Düsseldorf tylko Meksyk/Po eru . Ewa Włochy , ale te zdrewniałe były . Kupiłam groszek cukrowy. :gotowanie:

Nie zwrocilam uwagi czy to byly niemieckie ale biale i zielone w Penny byly a w Rewe tylko zielone ,ale pozno bylam w byly juz puste polki .
01 kwietnia 2021 07:46 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Zupa pomidorowa z grzankami:gotowanie:

Mnie dzisiaj naszła chęc na zupę pomidorową. Ja to lubię ją z ryżem. 
01 kwietnia 2021 11:37 / 3 osobom podoba się ten post
Łosoś , makaron , szpinak posypane parmezanem plus sałata . Musi być dzisiaj coś zielonego 
01 kwietnia 2021 11:41 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie zwrocilam uwagi czy to byly niemieckie ale biale i zielone w Penny byly a w Rewe tylko zielone ,ale pozno bylam w byly juz puste polki .

W Netto były dzisiaj x Grecji , już kupiłam.
01 kwietnia 2021 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
Ale gotowarka już ugotowała wczoraj zupę jakąś takąś warzywną to i dzisiaj będzie. ?‍♀️ ?
01 kwietnia 2021 16:54 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

W Netto były dzisiaj x Grecji , już kupiłam.

W dzisiejszej prasie oglosili ,ze sezon na szparagi juz sie rozpoczal ,wiec niemieckie tez juz sa ,tylko gdzie.??
01 kwietnia 2021 17:17 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

W dzisiejszej prasie oglosili ,ze sezon na szparagi juz sie rozpoczal ,wiec niemieckie tez juz sa ,tylko gdzie.??

Już czekam  naprzeciw kamienicy mojej pdp będzie stała budka że szparagami i truskawkami . Z regionu. Podajemy sobie . I przepyszny szampan truskawkowy .
01 kwietnia 2021 18:21 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Już czekam :chaplin: naprzeciw kamienicy mojej pdp będzie stała budka że szparagami i truskawkami . Z regionu. Podajemy sobie . I przepyszny szampan:-) truskawkowy .

Gdzie Ty jestes ?