Co dzisiaj gotujesz na obiad? 16

01 kwietnia 2021 18:57 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś była zupa ?pomidorowa na życzenie córki.  Jutro i w sobotę pomścimy więc ja sobie robię rybkę po japońsku zrobię a córka ma pierogi że szpinakiem. W sobotę kluski z twarogiem.  
01 kwietnia 2021 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Gdzie Ty jestes ?:slodki krolik:

Düsseldorf
01 kwietnia 2021 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Düsseldorf

To troche  daleko do tej budki ze szparagami i winem truskawkowym mam .Chetnie bym sprobowala jak ono smakuje 
01 kwietnia 2021 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

To troche  daleko do tej budki ze szparagami i winem truskawkowym mam .Chetnie bym sprobowala jak ono smakuje :-)

To kolejne zlecenie proszę w Düsseldorfie brać
01 kwietnia 2021 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

To kolejne zlecenie proszę w Düsseldorfie brać:-)

Chetnie ale juz Monachium mam zaklepane .Potem sie zobaczy co daja 
02 kwietnia 2021 08:36 / 3 osobom podoba się ten post
Szparagi sos , ziemniaki , szynka gotowana albo jajko , sałata . Maliny
02 kwietnia 2021 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

To troche  daleko do tej budki ze szparagami i winem truskawkowym mam .Chetnie bym sprobowala jak ono smakuje :-)

Kika nic na emailu niemam :(
02 kwietnia 2021 14:21 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Kika nic na emailu niemam :(

Wlasnie jest problem bo ja mam Ciebie w znajomych ale na Twoj profil nie.moge.wejsc .Komunikat mi sie wyswietla ,ze nie wyrazasz zgody na przegkadanie Twojego profilu .Jakis blad.w systemie bo wczesniej moglam wchodzic .
Podam swoj numer tel .
514 dni juz pracuje 406 urlopuje a.za 390 koncze swoja kariere opiekunki .Jak sie to nie wykasuje to zadzwon .Mozesz przez mesengera .Pozdrawiam 
02 kwietnia 2021 14:56 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Wlasnie jest problem bo ja mam Ciebie w znajomych ale na Twoj profil nie.moge.wejsc .Komunikat mi sie wyswietla ,ze nie wyrazasz zgody na przegkadanie Twojego profilu .Jakis blad.w systemie bo wczesniej moglam wchodzic .
Podam swoj numer tel .
514 dni juz pracuje 406 urlopuje a.za 390 koncze swoja kariere opiekunki .Jak sie to nie wykasuje to zadzwon .Mozesz przez mesengera .Pozdrawiam :-)

02 kwietnia 2021 15:41 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Szparagi sos , ziemniaki , szynka gotowana albo jajko , sałata . Maliny:gotowanie:

Zmiana
Tradycyjnie zupa owocowa w Wielki Piątek.
02 kwietnia 2021 16:08 / 2 osobom podoba się ten post
Zamierzałam zrobic makaron al dente, ale w żadnym sklepie nie mieli  To omlety z warzywami i łososiem-myk, myk i juz były.
04 kwietnia 2021 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
Mały, bo dla odchudzających się, schabowy w podwójnej panierce , umiażdzone ziemniaki z masełkiem i śmietanką i proszkiem muszkatałowanym, z tej kulki. Fasolka ziel z Hiszpanii zeby bylo na fit. W panierce. 
 
???
04 kwietnia 2021 13:46 / 2 osobom podoba się ten post
Też mały... bufet śniadaniowy o 13   Najsmaczniejszy obiad, jaki jadłem na sztelach. Oni to nazywają  tutaj uroczystym śniadaniem  ?
Jak dobrze, że śniadanko sobie rano zjadłem. O  przyzwoitej porze...
Tylko żuru nie miałem... Ale okej. 
06 kwietnia 2021 08:18 / 3 osobom podoba się ten post
Jeszcze nie mam koncepcji co dzisiaj ugotować, ale na pewno będzie to jakieś proste i szybkie danie. 
06 kwietnia 2021 14:56 / 3 osobom podoba się ten post
Rosół z kury za oknem zima ,