Powitajki przy kawie 62

31 lipca 2020 08:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, bardzo słoneczne ale jeszcze świeże i upałem nie zmęczone 
Uff,da nam dzisiaj pogoda popalić .
Jakoś tutaj dzisiaj kocurkowo się zrobiło, myślę, że te kocice, Dusia i Malgi już na pełnym rozruchu. 
Przejrzałam dzisiejszą gazetę, żeby dowiedzieć się, dokąd wczoraj ok 23 straże pożarne na sygnałach pędziły, ale żadnej wzmianki. 
Pięknego, spokojnego piątku życzę 
31 lipca 2020 09:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Temperatura będzie dzisiaj i jutro okrutna. Miałam jechać rano ale zrezygnowałam, wolę na noc, bo chyba bym nie przeżyła takiej podrózy  i to jeszcze w kierunku słońca. Patrzę na rozdziawioną paszczę walizki i kombinuję jakby tu się najlepiej zapakować. Każdy wie jak wygląda dzień wymiany ale jutro już będę u siebie. Jakoś przeżyję te 33 stopnie, w nocy będzie chłodniej a nad ranem to już cud malina. 
Tym, którzy jak ja do domciu jadą, życzę szybkiej i bezpiecznej podróży. A tym, którzy zostają na placu boju, życzę miłych i spokojnych podopiecznych. W pakiecie oczywiście troskliwa i wyrozumiała rodzina pdp. Pracujcie dzielnie, bo bułeczki i szyneczka drożeją nieustannie. Aż boję się po powrocie do PL do sklepu zajrzeć  
 
No to się trzymajta ludziska kochane, dbajcie o siebie  ....  
31 lipca 2020 09:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobryjuż piątek...oby do poniedziałku...wekendy w pracy jakos działaja na mnie przygnębiająco wypita,trzeba ruszyć do pracy.Miłego dnia wszystkim 
31 lipca 2020 12:14 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, bardzo słoneczne ale jeszcze świeże i upałem nie zmęczone :-)
Uff,da nam dzisiaj pogoda popalić .
Jakoś tutaj dzisiaj kocurkowo się zrobiło, myślę, że te kocice, Dusia i Malgi już na pełnym rozruchu. 
Przejrzałam dzisiejszą gazetę, żeby dowiedzieć się, dokąd wczoraj ok 23 straże pożarne na sygnałach pędziły, ale żadnej wzmianki. 
Pięknego, spokojnego piątku życzę :najlepszego3:

Masz rację na pełnym rozruchu. Dziś wcześnie rano pobudka bo moje do Norwegii już wyjechał. Przyjechali rano koledzy do pałowali się do auta, śniadanko i kawkę wypili i w drogę. Teraz ja ogarniam dom bo po jego pakowanie wygląda tak, jakby tornado przeszło przez nie.  Z córką właśnie przeglądamy ciuchy i które małe ( bo się w praniu skurczyly)  do worka i na śmietnik. Oranko już mi się suszy. Na 15 jadę na pazurki i zajrzę do sklepu jeszxze to może sobie jakieś spodenki kupie na wyjazd. Krótkich już nie chce, ewentualnie jakieś jeansy bo straszą nas ponowna kwarantanna więc niewiadomo kiedy do domu się wróci.  Moja walizka stoi w koncie i trzeba by ja powoli zapewniać ale to jeszcze troszkę czasu. Pewnie jutro się za to zabiorę. Teraz czas na kawkę i ciasto. 
31 lipca 2020 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Masz rację na pełnym rozruchu. Dziś wcześnie rano pobudka bo moje :serce:do Norwegii już wyjechał. Przyjechali rano koledzy do pałowali się do auta, śniadanko i kawkę wypili i w drogę. Teraz ja ogarniam dom bo po jego pakowanie wygląda tak, jakby tornado przeszło przez nie. :smiech3: Z córką właśnie przeglądamy ciuchy i które małe ( bo się w praniu skurczyly) :smiech2: do worka i na śmietnik. Oranko już mi się suszy. Na 15 jadę na pazurki i zajrzę do sklepu jeszxze to może sobie jakieś spodenki kupie na wyjazd. Krótkich już nie chce, ewentualnie jakieś jeansy bo straszą nas ponowna kwarantanna więc niewiadomo kiedy do domu się wróci. :bezradny: Moja walizka stoi w koncie i trzeba by ja powoli zapewniać ale to jeszcze troszkę czasu. Pewnie jutro się za to zabiorę. Teraz czas na kawkę:kawa: i ciasto. :je babeczke:

O,to może Twoje  tym samym promem płynie, co  mój syn z rodziną?
Oni też dzisiaj wypływają, z Gdyni do Karlkrone.
31 lipca 2020 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Witam piątkowo. Wczoraj wypadły mi nadprogramowe zakupy, ale to było dla mnie przyjemnością.:yeah:
Dziś jestem dokładnie na półmetku mojego zlecenia. :niech zyje:
Miłego całego weekendu wszystkim :bzy_bzy:

Jak zakupy osobiste, to pochwal się nimi 
31 lipca 2020 14:21 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak zakupy osobiste, to pochwal się nimi :-)

Osobiste to tak przy okazji, ale pojechałam specjalnie do marketu budowlano-ogrodniczego po zakup pewnych kwiatów i przy okazji popatrzyłam na fajne kwiaty.
31 lipca 2020 15:46 / 4 osobom podoba się ten post
Witam Was serdecznie
Dopiero teraz, ale... Ale wszystko pozałatwiałem, co miałem pozałatwiać...O dziwo, nawet swojego lekarza.... Nie on-line, tylko twarzą w twarz, w maseczkach, rzecz jasna. Teraz, a raczej jutro rano się pakuję, jeszcze 48 godzin w domu i spadam.... Do roboty, bez pracy nie ma kołaczy Chyba nie
zmodyfikowałem przysłowia
A "po głowie" łażą mi jeszcze wyjazdy w październiku, za rok i za dwa lata... Hmm
 
Miłego popołudnia życzę wszystkim
31 lipca 2020 18:52 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,to może Twoje :serce: tym samym promem płynie, co  mój syn z rodziną?
Oni też dzisiaj wypływają, z Gdyni do Karlkrone.

Moje że Świnoujścia. 
01 sierpnia 2020 06:15 / 7 osobom podoba się ten post
Millej soboty, kończę kawe i niedługo czas zjechać na dół. Weekendowy dzień, więc leniwie zleci. Wszystkim uśmiechniętego, spokojnego dnia?♥️??
01 sierpnia 2020 06:20 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w sobote.  Za oknem pochmurno i rześko. Spokojnego dnia dla wszystkich i mało roboty bo to w końcu weekend.  Teraz zapraszam na pyszna kawkę. 
01 sierpnia 2020 06:21 / 7 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio.
Dziś tu ma być okrutnie gorąco.
Miałam na zakupy jechać, ale...? W sumie wszystko mam na przetrwanie do poniedziałku.
Chyba będę robić "nic"?
Miłego dnia ludkowie
01 sierpnia 2020 07:13 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej soboty!!!Tak jak Malgi- mam zamiar dzisiaj nie robić nic!!!!
01 sierpnia 2020 07:17 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Was serdecznie w pierwszy dzień sierpnia
Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia
01 sierpnia 2020 07:49 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobrej miłego i spokojnego leniuchowania  bo ja dziś też będę pracować na pół gwizdka jak to się mówi,no ale swoje obowiązki trzeba wykonywać.U nas dziś 31 stopni to żar więc najlepiej siedzieć w domku,a przerwa na czytanie lub internet bo wyjść się nie da  uff będzie prażyć słoneczko ale jutro już chłodniej aby do przodu  trzymajcie się ludki.