Powitajki przy kawie 62

02 sierpnia 2020 11:35 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:chaplin: czas zacząć pracę . Mój urlop był bardzo smutny . Podczas mojego pobytu w domu odeszła moja Mama . Mi oglam być z nią w tej ostatniej chwili . Tego się zawsze obawiałam , że odejdzie jak ja będę  na zleceniu . 

Trudno mi znaleźć słowa pociechy w tej sytuacji. Życzę Ci dużo siły Dorotee. Dane Ci bylo być przy mamie- to najważniejsze 
02 sierpnia 2020 14:30 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czwarta rano, Malgi wstała
Dwie poduszki wytrzepała
Potem kawy się napiła
Tułaletę odwiedziła
Się na Flohmarkt dziś wybiera
Dusza chce, ciało umiera :-)
"Jesooo" :strach na wroble: Malgi pomyślała,
Lecz do kupy się zebrała
Bierzmy przykład z Malgi naszej 
Co se nie da napluć w kaszę.
Jak nie ona , no to kto?
Oto Malgi , samo zło :lol1:
 
I witam się zwami tradycyjnie relacją podwórkowo - pogodową.
W nocy padało, wiało, jest chłodniej, przyjemnie- ale jeden pomidorek siem wywalił :placze1:
Miłej niedzieli jeszcze życzę :serce:

Malgi w deszczu na Flohmark się wybrała,
kasy sporo na duperele wydała,
a nasza Tinusia wszystko przewidziała
i na naszym Forumie pięknie to opisała
02 sierpnia 2020 14:36 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:chaplin: czas zacząć pracę . Mój urlop był bardzo smutny . Podczas mojego pobytu w domu odeszła moja Mama . Mi oglam być z nią w tej ostatniej chwili . Tego się zawsze obawiałam , że odejdzie jak ja będę  na zleceniu . 

Współczuję, moja odeszła gdy byłam w pracy, musiałam szybko wracać...
02 sierpnia 2020 15:14 / 7 osobom podoba się ten post
Witam popołudniu Trochę deszczu popadało,dalej dusznoNiedziela na pół metku,poobiedni spacer zrobiony...teraz pauza i może później,zobaczymy na co będzie chęć.Miłego reszty dnia wszystkim
02 sierpnia 2020 18:00 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Malgi w deszczu na Flohmark się wybrała,
kasy sporo na duperele wydała,
a nasza Tinusia wszystko przewidziała
i na naszym Forumie pięknie to opisała :aniolki:

Malgi. Twoja kasa i twoje zmartwienie na co wydajesz. Ja Ci tam inwentaryzacji robić nie będę 
02 sierpnia 2020 18:24 / 5 osobom podoba się ten post
Wiiitam Was niedzielnie :)
Ale cudownie być w domu ! 
Czytam.  Oglądam. W weekend jadę do Wrocławia mojego ulubionego a za 2tyg jadę z chlopem gdzieś na parę dni. Mi się marzy Bodensee które widziałam wracajac.  Zobaczymy.  
Życzę aby turnus szybko leciał.  Pamiętajcie że czas nie k***** s- nie stoi :) 
Pozdrawiam Serdecznie z Karkonoszy!  ☀☀
02 sierpnia 2020 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

Wiiitam Was niedzielnie :)
Ale cudownie być w domu ! 
Czytam.  Oglądam. W weekend jadę do Wrocławia mojego ulubionego a za 2tyg jadę z chlopem gdzieś na parę dni. Mi się marzy Bodensee które widziałam wracajac.  Zobaczymy.  
Życzę aby turnus szybko leciał.  Pamiętajcie że czas nie k***** s- nie stoi :) 
Pozdrawiam Serdecznie z Karkonoszy!  ☀☀

Karkonosze....za 3 tyg.przywitam
03 sierpnia 2020 05:03 / 8 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo.
Zaczynamy nowy tydzień i nowy miesiąc.
Miłego dnia wszystkim
03 sierpnia 2020 06:11 / 9 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie
Już się zameldowałem na miejscu, podróż spokojna, jednym busem bez przesiadek. Nie ma już upału, więc spokojnie.
Życzę wszystkim miłego dnia
03 sierpnia 2020 06:13
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:chaplin: czas zacząć pracę . Mój urlop był bardzo smutny . Podczas mojego pobytu w domu odeszła moja Mama . Mi oglam być z nią w tej ostatniej chwili . Tego się zawsze obawiałam , że odejdzie jak ja będę  na zleceniu . 

Współczuję
03 sierpnia 2020 06:15 / 6 osobom podoba się ten post
Witam poniedzialkowo. Za oknem piękne słońce. Zaraz wstaje i podjade jeszcze do sklepu po świerze pieczywo bo muszę sobie zrobić jakieś kanapeczki na drogę.  Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia a cały tydzień niech szybko zleci jak błyskawica. Będę do Was zagladalac podczas podróży. A teraz czas na kawkę. 
03 sierpnia 2020 07:01 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego i bezstresowego poniedziałku!!!Świeci słońce,ale jest chłodno.Mój przedostatni poniedziałek na tym turnusie!!!
03 sierpnia 2020 07:44 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym tygodniu, dziś dobrze spałam bo nie było duchoty więc trzeba brać się do roboty  .Miłego i spokojnego dnia , ja mam jeszcze do końca ok 2 tygodni nie znam dokładnej daty ale już szybko zleci oby tylko znów nie zrobili kwarantanny  bo się załamuję 
03 sierpnia 2020 07:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, zaczynamy kolejny tydzień szybciutko niech mija pracującym, powoli i leniwie urlopujacym 
03 sierpnia 2020 07:56 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam poniedzialkowo:chaplin:. Za oknem piękne słońce. :najlepszego2:Zaraz wstaje i podjade jeszcze do sklepu po świerze pieczywo bo muszę sobie zrobić jakieś kanapeczki na drogę. :glodny: Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia a cały tydzień niech szybko zleci jak błyskawica. Będę do Was zagladalac podczas podróży. A teraz czas na kawkę. :kawa:

Szczęśliwej podróży i spokojnej pracy Ci życzę