Powitajki przy kawie 62

01 sierpnia 2020 07:59 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnej soboty życzę 
01 sierpnia 2020 08:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam szybciutko i idę na dół, bo mi się przysnęło "po budziku ".
Ciekawe czy babci też?
Miłej soboty życzę i obyście mogli robić "nic" albo to co chceta 
01 sierpnia 2020 08:18 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie witajcie. Ja wczoraj wieczorem dotarłam na nowe miejsce. Zmienniczki już nie było więc od dziś sama badamy grunt. Babcia ponoć kumata i nie taka zła więc jestem dobrej myśli
01 sierpnia 2020 08:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, no i mamy sierpień. Macie jakieś plany na ten miesiąc? :) 
01 sierpnia 2020 09:18 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Dzień dobry, no i mamy sierpień. Macie jakieś plany na ten miesiąc? :) 

Witam wszystkich,owszem mam plan na sierpień żeby szybko minął i do domu.Oby do 31 w zdrowiu doczekać czego wszystkim życzę. 
01 sierpnia 2020 10:00 / 2 osobom podoba się ten post
gosiako

Witam wszystkich,owszem mam plan na sierpień żeby szybko minął i do domu.Oby do 31 w zdrowiu doczekać czego wszystkim życzę. 

To mamy taki sam plan, tylko u mnie oby do 26 sierpnia ,a 27 frrruuuu,,lecę do domku 
01 sierpnia 2020 10:19 / 4 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Dzień dobry, no i mamy sierpień. Macie jakieś plany na ten miesiąc? :) 

Tak mam plan. Zaczynam długi dwu miesięczny maraton i modlę się żeby to szybciutko i w zdrowiu zleciało i żeby nie było ponownej kwarantanny bo w październiku przynajmniej na kilka dni chce zjechać do domciu. 
01 sierpnia 2020 10:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo Życzę  nam Wszystkim spokojnego dnia
01 sierpnia 2020 11:03 / 5 osobom podoba się ten post
ja też mam plan do ok 20 sierpnia i do domciu ? oby tylko udało się bez kwarantanny bo mi plany popsuje  ale jestem dobrej myśli że będzie ok, teraz zmykam do obiwiązków,trzymajcie się zdrowo 
01 sierpnia 2020 13:05 / 6 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Dzień dobry, no i mamy sierpień. Macie jakieś plany na ten miesiąc? :) 

Tak, do 16 sierpnia ciężko pracuję za ciężkie pieniążki, potem w domu mam kilka urzędowych spraw do załatwienia. Od 19 przyjmuję rodzinkę z Oświęcimia, w międzyczasie położą mi panele fotowolkaiczne na dachu,  spotkanie z naszym Asikiem w Ustce i na koniec wizyta chrześnicy z zaproszeniem na jej ślub do Warszawy. A we wrześniu już mam zarezerwowany domek w okolicy Łeby na "amerykany", potem rehabilitacja 2 tygodnie i 18-20 Zlot Grzybiarzy w Swornychgaciach, który sama organizuję. Oj, będzie się działo, aby tylko zdrówko dopisało...
01 sierpnia 2020 13:44 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry Opiekunkowo :-)Życzę  nam Wszystkim spokojnego dnia:moje_wakacje:

Ale masz fajnie... To Ty pod tą palmą? 
Pozdrawiam 
01 sierpnia 2020 17:06 / 5 osobom podoba się ten post
I u mnie włączyły się syreny... Chwała i Cześć Bohaterom
01 sierpnia 2020 20:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór Opiekunowi!
01 sierpnia 2020 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dobry wieczór Opiekunowi!

Tylko Opiekunowi?
Dobry wieczór dorotee 
02 sierpnia 2020 05:32 / 6 osobom podoba się ten post
Milego dnia Opiekunowo?Kotelek bardzo mi się spodobał i razem wydzieramy się przy szumie winylowej płyty - ta ostatnia niedziela ????????W dodatku córeczka zabierze mamusię na kilka godzin i będę miała totalny spokój. Kochani, spokojnej bezstresowej niedzieli. Poprawiamy koronę i do przodu!!!