Powitajki przy kawie 62

03 sierpnia 2020 08:38 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie! Życzę Wam dobrego dnia, mam nadzieję, że i mój będzie dobry. Póki co źle się czuję kiepsko spałam, od rana boli mnie głowa i nie mam humoru jakoś. Oby to się poprawiło. Trzymajcie się ciepło, buźka :* 
03 sierpnia 2020 09:24 / 4 osobom podoba się ten post
marta74

Szczęśliwej podróży i spokojnej pracy Ci życzę :kwiatek dla ciebie2:

Dziękuję. Miejsce znane mi dobrze eiec powinno obyć się bez niespodzianek. 
03 sierpnia 2020 09:27 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. U mnie nocka też raczej była mało komfortowa, bo cięły mnie komary. A raczej próbowały mnie preparować. Na tępo. Szczególnie był upierdliwy taki jeden-pewnie wagowo dość imponujący, bo latał nisko i buczał jak kukuryźnik. Tego dosięgnęłam. Wydał dźwięk jakby ktoś strzelał z folii bąbelkowej. Pewnie pękła pusta łepetyna. Musiała być duża, bo unosiła na jakimś tam "pułapie" , ciałko rozmiarów raczej niebagatelnych. 
To tyle w temacie rozważań o insektach . Dziś jeszcze pojadę na jakieś zakupy. Do domu może co nieco, bo sztelowe to normalka i w środę do domu. Jak Mycha rozważam opcję wyjazdu jutro na noc, tym bardziej, że zmiennik już będzie.
Spokojnego dzionka- nie przepracujcie się , a tym co się w podróż do pracy , czy z pracy wybierają- szerokości! 
03 sierpnia 2020 09:54 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w przyjemny poranek, temperatura 23 st i mogłoby tak zostać. Dzisiaj rano schodzę do babci, a Ona już gotowa. Można by się było cieszyć, tylko kontrola dolnych partii ubioru konieczna. "Normalka ",to znaczy windlowe majtki zdjęte i w koszu, bez worka ,a na siebie wciągnęła 5 par! zwykłych majtek ,bez windlowych oczywiście. Nie obeszło się bez tłumaczenia, poskutkowal argument, że jak tak zostanie, to się jej pupa ugotuje .
Ale już po śniadaniu, prasówka zaliczona, pelargonie i inne kwiatki podlane,zaczyna się spokojny dzień. Jeszcze wcześnie, więc pedepcia za mamą nie tęskni. 
Teraz koszyk w rękę i na zakupy, ale Edeka po drugiej stronie ulicy to raz dwa będę z powrotem. 
Wszystkim spokojnego poniedziałku, a tym co już w drodze albo się do niej szykują, bezpiecznych i przyjemnych podróży. 
Fajnego dnia życzę 
03 sierpnia 2020 11:17 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć na początek tygodnia....po deszczowym weekendzie wyszło słoneczkoPdp wyszykowany ,przysypia w fotelu....czas na przedpołudniowa Miłego dnia
04 sierpnia 2020 06:19 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie już z Polski, do domku mam jeszcze 200 km, ale to pikuś. W busie tylko 4 osoby plus kierowca, a granicę przespałam. Wszystkim życzę dużo dobrego. Wpadnę tu czasami zobaczyć co porabiacie. Przy okazji dziękuję za życzenia szczęśliwej drogi. 
04 sierpnia 2020 06:28 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i ja wtorkowo
Dziś dzień "gospodarczy" zaplanowałam.
Na obiad chyba zrobię nasz "bigosik"
Miłego dnia ludu pracujący i odpoczywający.
A Maludzie wspaniałego urlopu
04 sierpnia 2020 06:41 / 7 osobom podoba się ten post
Witam ! Miłego dnia kochani! 
04 sierpnia 2020 06:48 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego wtorku!!!!Przedostatni wtorek!!!!
04 sierpnia 2020 06:56 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i życzę miłego dnia
Dziś "chłodny" dzień, bo 23 stopni, a od jutra kilka dni z temperaturą 30 gradusków. 
04 sierpnia 2020 07:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę 
04 sierpnia 2020 07:52 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i ja prawie na końcu  miłego dnia wszystkim i bezstresowego  u nas też się ochłodziło ale ok czwartku znów ma być upał,teraz zmykam bo obowiązki czekają 
04 sierpnia 2020 07:56 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie już z Polski, do domku mam jeszcze 200 km, ale to pikuś. W busie tylko 4 osoby plus kierowca, a granicę przespałam. Wszystkim życzę dużo dobrego. Wpadnę tu czasami zobaczyć co porabiacie. Przy okazji dziękuję za życzenia szczęśliwej drogi. :fajnie::bzy_bzy::szampan::szampan::szampan:

No to można powiedzieć-Janusz, tu jest jakby komfortowo W tym busie, znaczy się 
Maluda, pięknego urlopu życzę 
04 sierpnia 2020 09:13 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim....wypita...jeszcze chwila i czas się ruszyć....pogodnie ,zobaczę na co popołudniu czas pozwoli ..może dłuższy spacer.Miłego wtorku
04 sierpnia 2020 09:36 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, świeżo, pogodnie, przyjemnie. Od jutra znowu upały.
Nie bardzo lubię wtorkowe poranki, bo już o 8 przychodzi Pani do sprzątania. Super, że przychodzi, tyle że nie mamy z babcią tego luzu na powolny rozruch. Dobra, już nie marudzę, kobieta tak jak i ja,  przychodzi tutaj, żeby zarobić ,jakby przyszła w innych godzinach, to pewnie też w czymś tam by przeszkadzała 
Do obiadu czas szybko zleci, a po obiedzie wolne aż do wieczora 
Dzisiaj tylko pomidorówka z makaronem, wszak na wczesną kolację  pedepcia i jej niania mają wczorajszą kapustkę 
Przyjemnego dnia życzę