Powitajki przy kawie 62

16 lipca 2020 07:33 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie czwartkowo.  Za oknem piękne słońce i niech tak zostanie do końca wakacji. Spokojnego dnia Wam życzę. Przesyłam kawkę  i słoneczko tak, gdzie go brakuje. 
16 lipca 2020 07:45 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i dziękuję dziewczynom co to słonko nam przysłały 
U mnie pada ,szary dym na niebie i tak jakoś smutno za oknem. Ptaki też ciszej świergolą. Zapowiadali przelotne opady, to może przelecą i dalej sobie gdzieś polecą. Bez względu na pogodę, przyjemnego dnia życzę 
16 lipca 2020 07:47 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim,herbatka już wypita pałucka dotlenione, za oknem słoneczko które przysłała Dusia  za co jej dziękuję,bo ja słońcu lubiąca ale na dworze narazie 13 st. Podobno w dzień ma być ok 20 st. Za to w sobotę i niedzielę ok 27 st. dla mnie to radocha.Miłego dnia wszystkim bo obowiązki wzywają 
16 lipca 2020 07:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia 
16 lipca 2020 08:05 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

Grzybki to już w całej Polsce rosną, a u nas na Pomorzu środkowym to kureczki porządnie a i jagody się zaczęły.

Na kurki i jagódki już czas.  Dzięki za info.Jestem mało zorientowana w tym względzie, bo z powodu pazerności mej  jestem w pracy od 5 maja.Moi natomiast pracują i zbieranie grzybów mało ich interesuje.
Jak w sierpniu wrócę, zanim skoczymy z moim na urlopik, to pochodzę z rozkoszą za grzybkami.
 
Od razu witam się z wami w deszczowy dzionek. Trzeba na jakieś zakupy wyskoczyć jedzeniowe już na weekend, gdyż w sobotę z Jolantą i znajomą Szwajcarką wybieramy się w końcu na Pilatus. Wycieczka połączona z rejsem po Jeziorze Czterech Kantonów.
Na następny turnus Jola mnie już namawia na przejażdżkę Bernina Expres. Czas będzie odpowiedniejszy mam nadzieję, a i sytuacja się nie skomplikuje, bo teraz wszystko jest wywrócone do góry nogami z powodu pandemii . Nie dość, że bilety są dość drogie, to jeszcze trzeba by było w maseczce kilka godzin w pociągu wytrzymać. Od niedawna wprowadzili kary za "niemanie" maski w transporcie publicznym  
Spokojnego dnia zyczę.
16 lipca 2020 09:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dużo słońca na dziś, moje drogie <3 
16 lipca 2020 12:21 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  melduje że szczęśliwie dotarłam do domku  teraz siedzę z farbą na włosach w salonie fryzjerskim  Dziękuję pieknie wszystkim za troskę i życzenia udanego urlopu  dobrego dzionka kochani
16 lipca 2020 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Dzień dobry Opiekunkowo :buziaki2: melduje że szczęśliwie dotarłam do domku :-) teraz siedzę z farbą na włosach w salonie fryzjerskim :-) Dziękuję pieknie wszystkim za troskę i życzenia udanego urlopu :buziaki2: dobrego dzionka kochani:buziaki1:

Udanego urlopu
16 lipca 2020 14:09 / 4 osobom podoba się ten post
Witajcie , pogoda jakas taka w kratke ale dobra na film czy ksiazke. Moze jeszcze sie rozpogodzi , milego dnia wam zycze.
16 lipca 2020 16:43 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie kawa popołudniowa wypita  i ciacho zaliczone ?,teraz zajadam czereśnie bo bardzo lubię ,a kupiłam takie ładne duże i smaczne a na wieczór mam hałwę która mi się dziś trafiła w Penny,w Edece nie widziałam!
16 lipca 2020 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Na kurki i jagódki już czas.  Dzięki za info.Jestem mało zorientowana w tym względzie, bo z powodu pazerności mej :-) jestem w pracy od 5 maja.Moi natomiast pracują i zbieranie grzybów mało ich interesuje.
Jak w sierpniu wrócę, zanim skoczymy z moim na urlopik, to pochodzę z rozkoszą za grzybkami.
 
Od razu witam się z wami w deszczowy dzionek. Trzeba na jakieś zakupy wyskoczyć jedzeniowe już na weekend, gdyż w sobotę z Jolantą i znajomą Szwajcarką wybieramy się w końcu na Pilatus. Wycieczka połączona z rejsem po Jeziorze Czterech Kantonów.
Na następny turnus Jola mnie już namawia na przejażdżkę Bernina Expres. Czas będzie odpowiedniejszy mam nadzieję, a i sytuacja się nie skomplikuje, bo teraz wszystko jest wywrócone do góry nogami z powodu pandemii . Nie dość, że bilety są dość drogie, to jeszcze trzeba by było w maseczce kilka godzin w pociągu wytrzymać. Od niedawna wprowadzili kary za "niemanie" maski w transporcie publicznym :-) 
Spokojnego dnia zyczę.

Super udanej wycieczki Wam życzę. Fotki Patryka i pokazuj nam tutaj proszę. I nie tłumacz się po powrocie,ze jesteś  skonana i zmniejszać Ci się nie chce 
16 lipca 2020 18:35 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Super udanej wycieczki Wam życzę. Fotki Patryka i pokazuj nam tutaj :-)proszę. I nie tłumacz się po powrocie,ze jesteś  skonana i zmniejszać Ci się nie chce :oczko:

Nie ma sprawy. Z zmniejszeniem kilku się uporam, ale skąd ja Patryka wezmę ?

Wiem że Ci telefon figla spłatał , ale muszę sprostować, bo w necie pełno takich co przekręcają i roznoszą, a mogliby ulotki np...
16 lipca 2020 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nie ma sprawy. Z zmniejszeniem kilku się uporam, ale skąd ja Patryka wezmę ?
:smiech3:
Wiem że Ci telefon figla spłatał , ale muszę sprostować, bo w necie pełno takich co przekręcają i roznoszą, a mogliby ulotki np...

Oj tam, niech se roznoszo co chco,byle nie wirusa 
Jak nie przypilnujesz, to piszą se te telefony co chcą. A swoją drogą, może spotkasz jakiegoś Patryka i zamiast robić sobie selfi ,to Patryk pstryknie Wam parę fotek 
16 lipca 2020 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Oj tam, niech se roznoszo co chco,byle nie wirusa  :lol1:
Jak nie przypilnujesz, to piszą se te telefony co chcą. A swoją drogą, może spotkasz jakiegoś Patryka i zamiast robić sobie selfi ,to Patryk pstryknie Wam parę fotek :oczko2:

Wiem , że żadna praca nie hańbi.Jedni ulotki roznoszo, drudzy butelki od skupu zanoszo. Zawsze jakies dodatkowe zajęcie.
Będe szukać Papryka , a tymczasem proponuję akcję awatar  
Przy odrobinie starań da się zamiescić swoją podobiznę, a i tak bardziej komfortowo się czatuje, jak się widzi z kim .
Nie ja pierwsza z takim postulatem tu wyskakuje. Był już ktoś , kto to zaproponował i to był dobry pomysł.
16 lipca 2020 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wiem , że żadna praca nie hańbi.Jedni ulotki roznoszo, drudzy butelki od skupu zanoszo. Zawsze jakies dodatkowe zajęcie.
Będe szukać Papryka , a tymczasem proponuję akcję awatar :-) 
Przy odrobinie starań da się zamiescić swoją podobiznę, a i tak bardziej komfortowo się czatuje, jak się widzi z kim .
Nie ja pierwsza z takim postulatem tu wyskakuje. Był już ktoś , kto to zaproponował i to był dobry pomysł.

Popatrz ,ja też w Niemcach puste flasze do lerguta noszę 
Co do Papryka, jak już go znajdziesz, to się pilnuj żeby za ostro nie było  
Z tym awatarem masz rację, kiedy z Tobą piszę, to mam przed oczami "Blondyne z profilu w ciemnych łokularach ". Nie, no widzę ładną kobietę, a Ty nie wiesz do kogo rozmawiasz. Będę musiała poprosić kogoś kumatego, co by mi w tym pomógł. Ale przed tem sama poćwiczę, może uda mi się jakąś podobiznę własną wstawić