Powitajki przy kawie 62

16 lipca 2020 19:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Popatrz ,ja też w Niemcach puste flasze do lerguta noszę :lol1:
Co do Papryka, jak już go znajdziesz, to się pilnuj żeby za ostro nie było :smiech3: 
Z tym awatarem masz rację, kiedy z Tobą piszę, to mam przed oczami "Blondyne z profilu w ciemnych łokularach ":oczko:. Nie, no widzę ładną kobietę, a Ty nie wiesz do kogo rozmawiasz:-). Będę musiała poprosić kogoś kumatego, co by mi w tym pomógł. Ale przed tem sama poćwiczę, może uda mi się jakąś podobiznę własną wstawić :-)

Będzie nas 3 baby, to jak Papryka na szczycie znajdziemy ,to inaczej być nie może 
Image okularowy zmałpowałam od naszego forumowego prezydenta .
Do awatara to zdjęcie musi być bardzo zmniejszone.Kiedyś było inaczej. Ale może to i lepiej, bo jak jakiś łobuz internetowy je pobierze, to i tak jak wklei gdzie indziej to nie będzie nic specjalnie widać.
17 lipca 2020 05:54 / 5 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo, kawy dziś nie pije, bo wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch, nocka przechlapane. S kimnę się po południu. Wszystkim życzę spokojnego, bezstresowego piatku
17 lipca 2020 06:32 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  opiekunkowo.  Spokojnego dnia dla wszystkich. 
17 lipca 2020 06:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. U mnie dzien naturatlnego podlewania ogrodu, czyli pada. Jutro znów niebo bezchmurne.
Szukam zaginionych w akcji .
Evvex gdzie jesteś? Piesia aż tak Cię pochłonęła, że nie masz czasu się odezwać? Oderwij się od psotnika i skrobnij co u Ciebie.
To samo Grabowiec. Czasem zerka, coś lakonicznie napisze, ale ciekawości nie zaspokoi. Może znowu jakieś wkręcanko nam szykuje? Kto jak kto, ale on robi to z klasą. Jacenty wracaj!.
No i Mycha. Chyba się okopała w walce z kuną, albo majstruje przy elektronicznym odstraszaczu i pochłoneło ją to bez reszty .
A poza tym spokojnego dnia.
17 lipca 2020 07:01 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja w piątek - weekendu początek.
Wczoraj wieczorem po duszowaniu pogadałam z rodziną bliższą i dalszą, oraz z kilkoma koleżankami po fachu.
Ewcia nasza już w pracy bez pieskow, niestety - ma się pojawić albo objawić? ;-)
Miłego wszystkim
17 lipca 2020 07:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piąteczek  Herbatka już wypita,za oknem słoneczko nas wita,chyba będzie ładny dzień wreszcie ukochane lato, miłego dnia wszystkim 
17 lipca 2020 07:48 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witajcie mili moi 
Dziś jeszcze chmury na niebie i ma  "popadywać ". Jutro ma być już pięknie, siostra mojej pedepci gdzieś u wysoko postawionego ładną pogodę zamówiła. Wyprawia gartenparty z okazji swoich urodzin. Jedziemy z babcią na nie, do Dűsseldorfu. Cieszę się, bo ją lubię i jest tylko kilka lat starsza ode mnie. Była takim dzieckiem niespodzianką, gdy jej rodzeństwo miało już po lat kilkanaście. 
Na tę okoliczność umówiłam się dzisiaj na pedicury. Trochę mnie to złości, bo trochę kosztuje, a ja chitra jestem 
No ale jak sandały chcę założyć, to przecież nie zrobionych fußuf nie pokażę, tym bardziej że w tej rodzinie same elegantki. Nic to, na nowe buty nie wydałam, to w ładny kolor stópki przyodzieję 
A teraz miłego dnia życzę i do pracy, rodacy 
17 lipca 2020 07:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, spokojnego dnia życzę, więcej relaksu, mniej pracy 
17 lipca 2020 08:05 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. U mnie dzien naturatlnego podlewania ogrodu, czyli pada. Jutro znów niebo bezchmurne.
Szukam zaginionych w akcji .
Evvex gdzie jesteś? Piesia aż tak Cię pochłonęła, że nie masz czasu się odezwać? Oderwij się od psotnika i skrobnij co u Ciebie.
To samo Grabowiec. Czasem zerka, coś lakonicznie napisze, ale ciekawości nie zaspokoi. Może znowu jakieś wkręcanko nam szykuje? Kto jak kto, ale on robi to z klasą. Jacenty wracaj!.
No i Mycha. Chyba się okopała w walce z kuną, albo majstruje przy elektronicznym odstraszaczu i pochłoneło ją to bez reszty .
A poza tym spokojnego dnia.

A wiesz może co u wichurry?
17 lipca 2020 08:19 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

A wiesz może co u wichurry?

No i Konwalia, niby jest, a jakby jej nie było. Aż nie podobne to do niej 
17 lipca 2020 08:23 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

A wiesz może co u wichurry?

Pisała tu, ale już dość dawno. Poinformowała, że pracuje w Polsce.  Zdaje się w Volkswagenie .
Ale jeżdzi na wakacje do Niemiec na krótkie turnusy.
Szkoda, że bywa tu rzadko. Wczesniej plotkowałyśmy o kosmetykach, podróżach, polityce. Tak normalnie.
17 lipca 2020 08:30
tina 100%

Pisała tu, ale już dość dawno. Poinformowała, że pracuje w Polsce.  Zdaje się w Volkswagenie .
Ale jeżdzi na wakacje do Niemiec na krótkie turnusy.
Szkoda, że bywa tu rzadko. Wczesniej plotkowałyśmy o kosmetykach, podróżach, polityce. Tak normalnie.

O proszę! To dobrze że się załapała w PL
Też mi brakuje jej wpisów :(
17 lipca 2020 09:02 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

O proszę! To dobrze że się załapała w PL
Też mi brakuje jej wpisów :(

Mam do niej kontakt. Napiszę, może się pojawi.
17 lipca 2020 18:33 / 4 osobom podoba się ten post
Jeszcze 2 weekendy i bedzie trzeba pakowac walizki . Milego wieczoru zycze.
17 lipca 2020 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

Jeszcze 2 weekendy i bedzie trzeba pakowac walizki . Milego wieczoru zycze.

Dzięki za ten tekst. Zapowiada się dla mnie dobry weekend