Powitajki przy kawie 62

15 września 2020 09:28 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo na nic nie mam czasu!
15 września 2020 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam, czekam na info z firmy, bo muszę zjechać, Piotr w szpitalu. 

15 września 2020 10:56 / 8 osobom podoba się ten post
Witam Was kochani. Ja również dawno tu nie zaglądałam. Na wszystko jest zbyt mało czasu. Wybieram osobiste i życiowiowe sprawy, a inne, w tym wirtualne spadają na dalszy plan. Niemniej pamiętam o Was i ciągle myślę o tym, aby tu zapukac. 
Teraz jestem na 3-tygodniowym urlopie. Został mi jeszcze ten tydzień i znowu odfruwam na zachód. Ten pobyt w domu jest dla mnie wreszcie nieco łatwiejszy i spokojniejszy. Już pozałatwiałam ważne, spędzające mi sen z powiek sprawy i teraz zażywam miru domowego. Sytuacja główna, która wytrąciła mnie z torów życiowych jeszcze nie wyjaśniła się, ale powoli odnajduję się  w tym i trwam w oczekiwaniu na kiedyś, coś lepszego. Wszystko w rękach Pana Boga i wszystko ma jakiś (chociaż teraz niezrozumiały) sens. Taka jest moja wiara i taka nadzieja.
 
Gusia29 przytulam Cię wirtualne, przyjmij ode mnie kondolencje i wyrazy wspóóczucia.
 
 
15 września 2020 22:44 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam, czekam na info z firmy, bo muszę zjechać, Piotr w szpitalu. 

16 września 2020 05:34 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z Wami wszystkimi , miłego dnia Zyczę 
16 września 2020 06:05 / 5 osobom podoba się ten post
Hejka, hejeczka 
Życzę Wam dobrego dnia
Cieplutko, , Was również zapraszam 
16 września 2020 06:28 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. Wyjeżdżam dopiero jutro wieczorem, choć nie wiem jak to wytrzymam. Stan Piotra jest stabilny, ale uspokoję się dopiero jak Go zobaczę. Spokojnego dnia Opiekunowo 
16 września 2020 06:32 / 5 osobom podoba się ten post
Witam środowo.  Środa minie tydzień zginie.  Dziś mam dzień wolny no nie cały bo na 15 wracam do domu ale zawsze to coś. Ma być piękną pogodą więc wybieram się do centrum. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia.. 
16 września 2020 06:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Lata ciąg  dalszy..Miłego dnia życzę nam Wszystkim 
16 września 2020 07:29 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę nam wszystkim 
16 września 2020 07:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy kawie. Słonko, ciepło. Takie jeszcze lato...
16 września 2020 10:58 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
17 września 2020 06:06 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Witam Was serdecznie w czwartek.  Dla wszystkich miłego i spokojnego dnia i smacznej kawki. 
17 września 2020 07:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry radosnego dzionka życzę Wam i sobie 
17 września 2020 07:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Pogoda daleje ładna. Ale nie praży, tak, jak przedwczoraj. Pogadałam z synami przez telefon- jak na nich szaleństwo- zamiast zwyczajowych "ok" i "dobrze" półgodzinne rozmowy!!!