Powitajki przy kawie 62

18 września 2020 07:26 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Co sądzicie  o zleceniu  małżeństwo  i pierwszy raz korzystające  z pomocy  opiekunki?

Zapytałabym o cewnik. Nie miałam do czynienia, ale ktoś musi chyba pomagać w toalecie, itd.?
18 września 2020 08:10 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa:i mamy piątek, kolejny weekend :-)pozdrawiam koleżanki i kolegów, życzę spokojnego dnia :kwiatek dla ciebie2:

Marto Ty w pracy czy może na urlopie w pięknych naszych polskich górach? 
18 września 2020 09:02 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Zapytałabym o cewnik. Nie miałam do czynienia, ale ktoś musi chyba pomagać w toalecie, itd.?

Cewnika  ja nie dotykam  co najwyżej  wymieniam  buteleczke. Pytalam, dzięki ?
18 września 2020 09:21 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
18 września 2020 10:57 / 6 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich pozdrawiam z ok Stuttgart ..Milego dzionka ;)
18 września 2020 11:08 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Marto Ty w pracy czy może na urlopie w pięknych naszych polskich górach? :-)

W pracy, już ponad 2 miesiące, i chyba tu jeszcze trochę zostanę, bo zdecydowałam się przedłużyć kontrakt .W pięknych polskich górach byłam na urlopie w czerwcu, następny raz już pewnie wybiorę się w przyszłym roku.
18 września 2020 11:16 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

W pracy, już ponad 2 miesiące, i chyba tu jeszcze trochę zostanę, bo zdecydowałam się przedłużyć kontrakt :-).W pięknych polskich górach byłam na urlopie w czerwcu, następny raz już pewnie wybiorę się w przyszłym roku.

Pewnie. Jak fajne miejsce to się pracuje ile można. 
18 września 2020 11:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Pewnie. Jak fajne miejsce to się pracuje ile można. :-)

Trochę już tęsknię za domem,córcia, ale jeśli teraz zostanę tu tak,jak planuję, to będę mogła sobie zrobić dłuższy urlopik. Taki mam plan,a jak będzie, to się okaże. Tu pracy niemało, ale jakoś pasuje mi to miejsce, nie mam stresu,rodzina chce,żebym była jak najdłużej. Mam nadzieję, że dam radę. A Ty,Dusiu,już zaraz do domku. I wracasz tu,gdzie jesteś teraz? 
18 września 2020 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

W pracy, już ponad 2 miesiące, i chyba tu jeszcze trochę zostanę, bo zdecydowałam się przedłużyć kontrakt :-).W pięknych polskich górach byłam na urlopie w czerwcu, następny raz już pewnie wybiorę się w przyszłym roku.

Masz okazję, chęć i miłą atmosferę, to dobrze.
Ja też mógłbym tu wrócić, ale to teoretycznie też niemożliwe. Wraca kobietka, która kiedyś tu była, która z pewnością dwa miesiące tu będzie. Z kolei nie mogę pozwolić sobie na długi urlop w kraju... Pieniądze same się nie "urodzą" 
18 września 2020 13:23 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Trochę już tęsknię za domem,córcia, ale jeśli teraz zostanę tu tak,jak planuję, to będę mogła sobie zrobić dłuższy urlopik. Taki mam plan,a jak będzie, to się okaże. Tu pracy niemało, ale jakoś pasuje mi to miejsce, nie mam stresu,rodzina chce,żebym była jak najdłużej. Mam nadzieję, że dam radę. A Ty,Dusiu,już zaraz do domku. I wracasz tu,gdzie jesteś teraz? 

Tak. Wyskok do domu ale tylko na 3 tygodnie. Ogarniam szybciutko sprawy i plan taki, że wracam tutaj ale max do 12-15 grudzień. Spędzałam tutaj Wielkanoc i rodzina dziadków wie, ze Boze Narodzenie spędzam w Pl. Przystało na to ok. Świat Wielkiej Nocy nie spędzałam córka i z moim  więc napewno tutaj nie zostanę na kolejne. A po Nowym Roku raczej będę szukała czegoś nowego. Już mi się tutaj nudzi to miejsce. Lubię  zmiany. Poki co do 7 październik jestem tutaj. :
18 września 2020 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
Cześć Wam 
19 września 2020 05:42 / 3 osobom podoba się ten post
Gwiazdy jeszcze na niebie, przyjemny i słoneczny dzień przed nami.
Witam i serdecznie pozdrawiam, życząc wszystkim miłego dnia i weekendu 
Zapraszam na kawcię 
19 września 2020 05:54 / 2 osobom podoba się ten post
Witam.  Też już się obudziłam i raczej już nie zasnę. Luke narobił kawy a ja częstuje herbata bo u mnie zawsze to pierwsze.. Miłego i spokojnego dnia ludziska. 
19 września 2020 05:59 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Ciemność widzę...a  tradycyjne  na spacer  poranny chcę  iść.  Dzisiaj mam dyżur. Spokojnego dnia  życzę  i zapraszam  na kawę 
19 września 2020 07:27 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry powoli pracę czas zacząć. Życzę spokojnego dnia